18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Trolling poziom ekspert

zygmuntor • 2013-07-10, 17:30
Od 3:45
Gościu osobówką robi psikusa kierowcy ciężarówki

źródło: youtube /watch?v=_h1fq5jL9jI

SnoopG

2013-07-10, 22:39
akcja 15 sekund film ponad 4 minuty, brawo.

Czajol3

2013-07-10, 22:40
sami debile i znawcy tematu - to wina Tuska

fashX

2013-07-10, 22:55
stare jak internet... 2023 już był rok temu...

nowepozycje

2013-07-10, 22:55
to się jeszcze nie wydarzyło. akcja ma miejsce za 10 lat

LaChupacabra

2013-07-10, 23:06
Sam sobie winien debil. Owce przeczytały tytuł jednego barana i wszystkie już z beczą w jego rytm.

FaR

2013-07-10, 23:07
A z naprzeciwka jechała druga osobówka. Nie wiem jak wy, ale mnie się wydaje, że lepiej jak ta żółta ciężarówka przewróciła się na bok, niż by miała wyprzedzać i skasować osobówkę na przeciwnym pasie. Chociaż byłby materiał na harda :)

chlusniembousniem

2013-07-10, 23:26
Stwierdzam że osobowy chciał ustąpić żółtemu ale było już za późno i za mało miejsca
Mógł jechać dalej po środku to by się jakoś we 3 zmieścili

demz

2013-07-10, 23:46
Wszędzie ten "trolling" nauczyli się paru zwrotów i teraz wszędzie to powtarzają, jeszcze brakuje słowa "epicki" w tym zdaniu...

anger

2013-07-11, 00:04
Jak to dobrze, że każdy z nas może sobie swobodnie k***ami, ch*jami, dz**kami i innymi wyj***nymi przekleństwami ponapie**alać na naszym ulubionym portalu :D

Black Pitt

2013-07-11, 00:12
Nie rozumiem o co ta napinka co poniektórych.
j***na szoferzyna nie dość że nie potrafi zabezpieczyć ładunku (plandeka "wyjąca" jak wary starej k***y) to jeszcze zapie**ala prawdopodobnie na tempomacie, spoglądając przed siebie od czasu do czasu, bo w lusterka to już po ch*j, bo przecież k***a czas ich goni.
Co roku robię kurs ze śląska do Świnoujścia i jeszcze NIGDY nie obyło się bez spotkani z takim "królem szos" :facepalm:
Wpie**oli się najczęściej taki burak przed samym zderzakiem i często ciągnie jak fura z gnojem 90-100 km/h na autostradzie na lewym pasie, jak mam czas to w rewanżu ma redukcję do 70 aż nie usłyszę na CB jak go ch*j strzela

huzi83

2013-07-11, 01:17
to nie troling,to czyste sk***ysyństwo

Kickarse

2013-07-11, 12:07
Black Pitt napisał/a:

Nie rozumiem o co ta napinka co poniektórych.
j***na szoferzyna nie dość że nie potrafi zabezpieczyć ładunku (plandeka "wyjąca" jak wary starej k***y) to jeszcze zapie**ala prawdopodobnie na tempomacie, spoglądając przed siebie od czasu do czasu, bo w lusterka to już po ch*j, bo przecież k***a czas ich goni.
Co roku robię kurs ze śląska do Świnoujścia i jeszcze NIGDY nie obyło się bez spotkani z takim "królem szos" :facepalm:
Wpie**oli się najczęściej taki burak przed samym zderzakiem i często ciągnie jak fura z gnojem 90-100 km/h na autostradzie na lewym pasie, jak mam czas to w rewanżu ma redukcję do 70 aż nie usłyszę na CB jak go ch*j strzela



k***a, facet uniknął groźnej kolizji, a Ty próbujesz wciskać, że zrobił coś źle. Na oko widać, że jechał z przepisową prędkością. To, że miał na końcu niedopiętą plandekę raczej nie wpływało na tę sytuację.

W tej sytuacji obaj kierowcy zmieścili by się spokojnie z wyprzedzeniem tego traktora z przyczepą. Ja w takiej sytuacji nigdy nie zwalniam, ponieważ wyprzedzenie pojazdu o prędkości mniejszej o 50-60 km/h trwa chwilę i nawet z autem na horyzoncie można to spokojnie i bezpiecznie zrobić. Z Twojego postu zrozumiałem, że pewnie hamowałbyś do 30km/h jak traktor a potem siedział mu na dupie, aż sam by Cię zobaczyć i ustąpił Ci drogi. A nie na tym polega dynamiczna jazda.

Zresztą kierowcy dużych aut to najlepsi kierowcy. W miesiąc robią przebiegi, które kierowcy osobówek robią w rok. Już kierowcy rowerów powodują więcej wypadków.

Caravaggio

2013-07-11, 15:58
Meliar napisał/a:

akcja 3;36.

jaki psikus k***a? nie zjezdzal na pas by go nie zprasowal, nie zjezdzal w lewo bo jechal gosc z naprzeciwka



Co Ty k***a najlepszego pie**olisz? Kolo leciał tyle, że bez problemu minąłby tego co stał (swoją drogą wielki ch*j mu w dupę, zepsuty nie był, a mógł trochę pobocza zahaczyć). Po prostu kierowca osobówki to c**a jakich mało - totalnie nie wiedział jak się zachować, więc postanowił się zatrzymać. najmniejsza wina tego, który najbardziej ucierpiał, ale zawsze tak jest.

.v1nK

2013-07-11, 16:09
A cała ta akcja będzie się działa 25 czerwca 2023 roku, znajdźmy więc trasę, zakupmy popkorn i oczekujmy od godziny 18 :)