18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Trenuje pływanie ze związanymi rękami i nogami

Centurion • 2007-10-05, 10:31
Cytat:

10-letnia dziewczynka przez trzy godziny pływała ze związanymi rękami i nogami w chłodnych wodach rzeki Xiang w południowych Chinach. Ojciec dziewczynki wyjaśnił, że taki trening ma jej pomóc w spełnieniu marzenia, jakim jest przepłynięcie kanału La Manche.
Huang Li z miasta Zhangjiajie w prowincji Hunan pokonała w taki sposób dwa czy trzy kilometry, płynąc z prądem. Jak tłumaczył jej ojciec, nie stwarzało to żadnego zagrożenia, ponieważ umiejętności dziewczynki są "doskonałe", a poza tym przez cały czas płynął obok córki.

Dodał, że ona sama nalegała na przeprowadzenie takiego ćwiczenia. Pomysł wziął się z programu, który Li widziała w lokalnej telewizji. Ojciec dziewczynki, nauczyciel który pasjonuje się pływaniem, tłumaczył, że jego rodzina nie ma pieniędzy na innego trenera. Huang Li zaczęła pływać, gdy miała sześć lat, a jej marzeniem jest przepłynięcie pewnego dnia kanału La Manche.

- Codziennie mnie pyta: "czy uda mi się to zrobić? Czy kanał jest szeroki? Czy fale są naprawdę wysokie?" - mówił ojciec Li.

Na zamieszczonych w gazetach zdjęciach z treningu widać dziewczynkę z nogami związanymi na wysokości kostek sznurkiem i rękami skrępowanymi paskiem materiału. Dziennikarze relacjonowali, że wskutek wychłodzenia dziewczynka zupełnie zsiniała na twarzy



Źródło: http://wiadomosci.onet.pl/1617736,69,1,0,120,686,item.html

Evildoer

2007-10-06, 15:14
Zawsze mi się wydawało, że Chińczycy mają nie po kolei we łbach. A jeśli już mała dziewczynka ma takie marzenia, tzn., że powinni tej rodzinie zabrać telewizor, a rodzice powinni pracować dłużej na większą miskę ryżu.

Gienek2

2011-04-27, 11:15
może jescze z workiem na głowie i kamieniem przy nodze? a żeby było solidniej

lexi334

2012-07-12, 09:16
niech sie chinczyki pie**olna w swoje głupie łby....

dziaad

2012-10-21, 15:55
jak jej stary nie zaorze to za parę lat na olimpiadzie zgarnie same złota w pływaniu.

irish

2012-10-22, 01:42
jakby szybko płyneła to by jej zimno nie było x)

wygląda mi to na próbe wyjechania do francji/anglii i chęć zdobycia azylu politycznego

rolerek

2012-11-05, 11:38
Młoda trenuje jak Navy Seals.

Zaebauem

2012-11-15, 10:21
Czemu posty admina są na głownej mimo że były wrzucone w 2007 roku? XD promuje sie czy ki ch*j?

~tip.top

2012-11-15, 12:11
A co to za różnica z którego roku jest temat?