18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TRANSKOMUNIKACJA - bzdury, czy coś w tym jest?

K-...........an • 2012-08-23, 16:37
Zjawisko transkomunikacji badane jest od lat 70' XX wieku, istnieją dowody, że ciało fizyczne umiera, jednak świadomość po śmierci pozostaje krążąc w czasoprzestrzeni jako fale. W związku z czym da się porozumieć ze zmarłymi. Przedstawię tutaj tylko jeden ciekawy przypadek, jeśli temat Was zainteresuje odsyłam do sieci.

Użytkowników niezainteresowanych zachęcam do scrolldown'a, zamiast pisania daremnych komentarzy.

Rosyjski naukowiec wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt do kontaktów z... zaświatami.

Internetowy serwis rosyjskiej gazety "Prawda" poinformował 18 lutego 2008 r. o niezwykłym zajściu związanym z katastrofami dwóch samolotów, do których doszło wcześniej w okolicach Rostowa i Tuły.

Państwowe służby dopiero zaczynały badać przyczyny tragedii, gdy oświadczenie w tej sprawie złożył Art Michiejew, profesor Uniwersytetu Radiotechniki w Sankt Petersburgu. Według Michiejewa, przyczyną katastrof były akty terroryzmu. I nie byłoby w tym nic intrygującego, gdyby nie to, że naukowiec przyznał, iż źródło jego wiedzy pochodzi z zaświatów.

Prof. Michiejew jest nieortodoksyjnym naukowcem. Ten specjalista w dziedzinie radiotechniki jest współzałożycielem organizacji "Russian Instrumental Transcommunication" i od ponad 5 lat prowadzi badania właśnie w dziedzinie transkomunikacji. Upraszczając sprawę, prof. Michiejew, za pomocą rozmaitych urządzeń, słucha i ogląda komunikaty przekazywane do naszego świata z innej "płaszczyzny istnienia". Zwykle zakłada się, że te sygnały płyną od zmarłych, wciąż egzystujących w duchowej formie. Inna koncepcja mówi, że to informacje ze świata równoległego.
Komunikat wyjaśniający przyczyny dwóch rosyjskich katastrof lotniczych popłynął, według Michiejewa, w tak zwanym białym szumie radiowym (pustych obszarach pomiędzy pasmami zajmowanymi przez stacje radiowe), który tragicznego dnia badacze z "Russian Instrumental Transcommunication" rutynowo nagrywali. Zapisany był wspak - przesłanie ujawniło się, gdy zespół badaczy odtworzył nagranie audycji radiowej puszczając taśmę wstecz. Gdy wyemitowano je w eter na falach lokalnej rozgłośni Radio Sankt Petersburg, wywołało sensację.

- Przekaz jest czytelny i nie pozostawia wątpliwości - twierdzi prof. Michiejew. - Padają słowa: "To byli terroryści". Ludzie, którzy w to nie wierzyli, mogli teraz zrozumieć, że inny świat rzeczywiście istnieje.

Nawiązać kontakt z zaświatami

ludzie próbują od niepamiętnych czasów. Zajmowali się tym szamani, wyrocznie, rozmaite media. W technologicznie rozwiniętym świecie zaczęto wykorzystywać do tego celu nowoczesne urządzenia, tworząc transkomunikację, nową gałąź kontaktowania się z inną płaszczyzną bytu. Zainspirowany takimi, coraz szerzej zakrojonymi badaniami prowadzonymi w innych krajach, prof. Art Michiejew zaczął w 2002 r. prowadzić własne eksperymenty transkomunikacyjne.

- Jestem przekonany, że życie po śmierć nadal istnieje - zapewnia prof. Michiejew. - Podczas jednego z eksperymentów zadałem pytanie, czy ludzie i zwierzęta mają taką samą formę po śmierci. Jakiś głos przekazał w odpowiedzi: "Przypominasz falę".

Dla eksperta w dziedzinie radiotechniki, jakim jest Michiejew, takie wyjaśnienie rozwiązuje problem. Wedle takiej koncepcji informacja o istocie jest zakodowana w falach energii, a te faktycznie są wieczne.

Oto przykładowa klatka wyłapana z szumu tv, gdzie teoretycznie nie powinno być danych, Zdjęcie zostało potwierdzone w nagrywanym rutynowo szumie radiotelewizyjnym, oraz zdjęcia tragicznie zmarłej córki naukowca, który prowadził nad tym zagadnieniem badania.


BongMan

2012-08-23, 16:51
Fajnie by było, jakby ktoś jednoznacznie udowodnił czy życie po życiu istnieje, czy nie. Gdyby się okazało że tak, to jakoś tak lżej by się żyło wiedząc, że po śmierci coś jednak jest.

Tuiq

2012-08-23, 19:53
k***a. Dlaczego zawsze fotki jakiś duchów czy innego ch*jstwa paranormalnego zawsze jest niewyraźna, albo zrobiona jednym z pierwszych aparatów na świecie.

Wiesław_Jarząbek

2012-08-23, 20:41
@kpaxian jeżeli obracasz się wokół tego tematu to wrzuć podobne przypadki z dowodami, faktami albo "how do they do it".

genghiskhan

2012-08-23, 21:15
Tuiq napisał/a:

k***a. Dlaczego zawsze fotki jakiś duchów czy innego ch*jstwa paranormalnego zawsze jest niewyraźna, albo zrobiona jednym z pierwszych aparatów na świecie.


trutniu trochę szacunku dla fotografii
pierwsze aparaty pojawiły się grubo ponad 100lat temu i jakością wciąż łoją dupsko aparatom w ajfonach czy innych sonych
chciałeś zabłysnąć ale nie wyszło więc :idzwch*j:

skandal89

2012-08-23, 23:04
genghiskhan napisał/a:


trutniu trochę szacunku dla fotografii
pierwsze aparaty pojawiły się grubo ponad 100lat temu i jakością wciąż łoją dupsko aparatom w ajfonach czy innych sonych
chciałeś zabłysnąć ale nie wyszło więc :idzwch*j:




Chodziło mu raczej o to, że nie ma wyraźnego, ostrego zdjęcia takich zjawisk tylko same stare, rozmazane i ogólnie mówiąc łatwe to spreparowania. Co do fotografii to stare aparaty mają co najwyżej klimat bo technologicznie to dobra cyfrówka robi lepsze zdjęcia,nie mówiąc o lustrach, szczególnie w rękach dobrego fotografa tak więc według mnie to:

"chciałeś zabłysnąć ale nie wyszło więc :idzwch*j: "

Kimo36

2012-08-23, 23:05
@up
Moze jeszcze teleskop Hubble'a tez loja?

kipax

2012-08-24, 01:31
genghiskhan napisał/a:


trutniu trochę szacunku dla fotografii
pierwsze aparaty pojawiły się grubo ponad 100lat temu i jakością wciąż łoją dupsko aparatom w ajfonach czy innych sonych
chciałeś zabłysnąć ale nie wyszło więc :idzwch*j:

skandal89 napisał/a:




Chodziło mu raczej o to, że nie ma wyraźnego, ostrego zdjęcia takich zjawisk tylko same stare, rozmazane i ogólnie mówiąc łatwe to spreparowania. Co do fotografii to stare aparaty mają co najwyżej klimat bo technologicznie to dobra cyfrówka robi lepsze zdjęcia,nie mówiąc o lustrach, szczególnie w rękach dobrego fotografa tak więc według mnie to:

"chciałeś zabłysnąć ale nie wyszło więc :idzwch*j: "



Chcieliście zabłysnąć idźcie w ch*j :lol: :lol: :lol:

genesisnemesis

2012-08-24, 04:37
Niesamowite! Okładka płyty Massemord pt. "Skogen kaller" trafiła do nieba i jakiś rusek przywołał jej ducha. Cuda w tej Rosji, istne cuda!


killerZeWsi

2012-08-25, 02:44
Zaraz wrzucę swoje zdjęcie z zaświatów.


Chociaż, nadaje się tylko na harda...




Dział fekalia, bo gówno ze mnie wyszło.

Jozekban

2012-08-25, 19:53
Na to wychodzi,że Rosja to nie kraj, tylko stan umysłu

kroplowa

2012-08-25, 19:57
Ale ja nie chcę żyć wiecznie.

Dziękuję, dobranoc.

farenc

2012-08-25, 19:58
kpaxian napisał/a:


Rosyjski naukowiec wykorzystuje najnowocześniejszy sprzęt do kontaktów z... zaświatami.


seems legit. :D

Cyrk

2012-08-25, 20:05
Od 5 lat prowadził "badania", ale nikt nie chciał z nim gadać, więc rzucił słowo klucz "terroryści" i media od razu temat podłapały...