18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tragiczny Wypadek w Kamieniu Pomorskim

hakkuu15 • 2014-01-01, 15:57
Tragiczny wypadek w Kamieniu Pomorskim 7 osób zgineło, kierowca miał 2 promile


Barthuss

2014-01-01, 19:53
Mam nadzieję że:
-dostanie najsurowszy możliwy wyrok
-w więzieniu zrobią mu z dupy jesień średniowiecza
-"zjedzą" go wyrzuty sumienia
-nie rozmnoży się

MudPie

2014-01-01, 19:55

Taz

2014-01-01, 19:59
Macie jakiś link do facebooka tego pie**olca?

jogi1991

2014-01-01, 20:12
Zaj***ć k***e, ale dobrze że przynajmniej żaden sierściuch nie ucierpiał...

bania8

2014-01-01, 20:21
zabil 6 osob i dostanie 15 lat... ja pie**ole. teraz sobie jeden z drugim wyobraz ze przez takiego k***iesyna zginal ktos ci bliski. co bys zrobil? ja bym zabil gamonia. i za wyrwanie chwasta bys dostal 25 k***a

tigerqaz

2014-01-01, 20:51
Widać w naszym pięknym kraju bardziej opłacalne jest hurtowe zabijanie. Za jedną osobę 25lat, za 6-7 osób 15lat.
Pewnie jak wypadek autokaru spowoduje pijany kierowca i wszyscy pasażerowie zginą to nawet policja nie przyjedzie. Sk***ysyństwo jak nigdzie na świecie. Wszędzie poza Polską już by samosąd był dawno zrealizowany i pamiętali by tylko o ofiarach a nikt by o sprawcy nie wspomniał...

Palique

2014-01-01, 21:12
według mnie każdy wsiadający po kielichu za kierownicę powinien odpowiadać za usiłowanie zabójstwa

MudPie

2014-01-01, 21:21
tigerqaz napisał/a:

Widać w naszym pięknym kraju bardziej opłacalne jest hurtowe zabijanie. Za jedną osobę 25lat, za 6-7 osób 15lat.
Pewnie jak wypadek autokaru spowoduje pijany kierowca i wszyscy pasażerowie zginą to nawet policja nie przyjedzie. Sk***ysyństwo jak nigdzie na świecie. Wszędzie poza Polską już by samosąd był dawno zrealizowany i pamiętali by tylko o ofiarach a nikt by o sprawcy nie wspomniał...


Jedna skromna różnica, 25 lat to jest za zabójstwo, a nie za wypadek. Jeżeli kierowca tego bmw nie zrobił tego celowo to mówimy o wypadku a nie zabójstwie.

Czy jeżeli jadąc samochodem przysnąłbyś na chwilę za kierownicą przez co zabiłbyś parę ludzi, również optowałbyś za tym aby ludzie wykonali na tobie samosąd i cię zabili ? tak myślałem.

cielakhsb

2014-01-01, 21:46
MudPie napisał/a:


Jedna skromna różnica, 25 lat to jest za zabójstwo, a nie za wypadek. Jeżeli kierowca tego bmw nie zrobił tego celowo to mówimy o wypadku a nie zabójstwie.

Czy jeżeli jadąc samochodem przysnąłbyś na chwilę za kierownicą przez co zabiłbyś parę ludzi, również optowałbyś za tym aby ludzie wykonali na tobie samosąd i cię zabili ? tak myślałem.



co Ty,k***a,bałwanie porównujesz.... on jechał napie**olony jak bomba

R-Team

2014-01-01, 22:12
Nie wiem czy czytaliście, ale pojawiły się się "informacje" że ten gość zrobił to celowo bo pokłócił się z laską, odj***ło mu i wjechał w tych ludzi. Najpierw przeczytałem to na jakimś forum a teraz interia podała takie info. ch*j wie ile w tym prawdy ale jeśli tak faktycznie było to.. :!:

cappy_dk

2014-01-01, 23:41
Dopóki te sejmowe k***y niczego nie zmienią, a nie zmienią to nadal takie sytuacje będą miały miejsce. Tylko w naszym pięknym kraju, za wielokrotne zabójstwo - bo tak trzeba to nazwać, po imieniu - dostaje się max 15 lat i to w zaostrzeniu bo sk***iel był wcześniej karany za jazdę po pijanemu. Dziwię się co raz bardziej bo takich sytuacji jest na drogach co raz więcej. Jedynie odpowiednie ustawy i zmiana prawa mogą poskutkować. Taki cwe* ma prawo prowadzić pojazd, będąc ówcześnie złapanym po spożyciu, bez dalszych konsekwencji. To jest k***a straszne i chore w naszym kraju. Jestem niemal pewien, że w obliczu takiej tragedii każdy z nas rozj***łby typa na miejscu, skopałbym mu spijaczony ryj bez najmniejszych skrupułów. Przywołam jeszcze ostatnio głośną sprawę z prawniczką, która wylądowała w przejściu podziemnym w centrum Wwy. Też wcześniej zatrzymana pod wpływem. Ktoś nałożył na nią jakąś najmniejszą sankcję? ch*ja. Konfiskaty pojazdów? Też wszędzie na zachodzie tylko nie u nas. j***ni idioci pili,piją i będą pić przed usadzeniem dupy za kółkiem. A państwo sobie z nimi nie poradzi

MudPie

2014-01-02, 10:17
cielakhsb napisał/a:



co Ty,k***a,bałwanie porównujesz.... on jechał napie**olony jak bomba



Sam żeś bałwan w dodatku roztopiony. właśnie celowo podałem taki przykład żeby wykazać ze jest różnica między zabiciem kogoś celowo a nie celowo. Alkohol w tym przypadku jest czynnikiem do powiększenia kary. Należy też wziąć pod uwagę ludzki organizm, jeden będzie miał promil i nie będzie po nim widać inny przy 1 promilu umrze.. vide azjaci.

Jackyll

2014-01-03, 00:34
"Dzięki Bogu kierowca przeżył" :roll: