18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

The Joy of meat

kubeklisek • 2015-01-18, 05:01
Filmik od Death Collective, jakiś czas temu został usunięty z YT za naruszenie regulaminu. Ale na VIMEO wciąż jest. Jak wszystkie inne powalone wytwory tego samego autora.

http://vimeo__com/98826405 - link do filmiku w HD
http://vimeo__com/user13766290 - link do kanału na Vimeo
(nie mogę dodać normalnego linku, nie napisałem 20 postów)


zincum

2015-01-18, 05:25
No i bardzo dobrze, że nie możesz. Bo ch*j tu kogo obchodzi, jak stary obleśny gość wpycha ku*asa do zdechłego kurczaka.

Wypad na harda z takim gównem. No i jeszcze coś, ty nie jesteś sadistic. Ty jesteś chory psychicznie.

NastyRascal

2015-01-18, 07:38
@ zincum
jaki delikatny...

szkoda ze skasowali to z yt... (i z sadola tez). taki koszmar wegetarian. :D

watsman

2015-01-18, 08:18
zincum napisał/a:

No i bardzo dobrze, że nie możesz. Bo ch*j tu kogo obchodzi, jak stary obleśny gość wpycha ku*asa do zdechłego kurczaka.

Wypad na harda z takim gównem. No i jeszcze coś, ty nie jesteś sadistic. Ty jesteś chory psychicznie.


Księżniczka na jedrorożcu kurka się znalazła... Nie jest chory psychicznie.

Bo jak inaczej powiedzieć o człowieku chorym psychicznie w psychiatryku, kiedy jest wśród swoich? Jest tam normalny czy chory? :)

koniec gadania. Spadówa!

zuymauy

2015-01-18, 09:33
ciężki materiał, po minucie rozkręca się w nieprzewidywanym kierunku
ja bym pana nazwał 'mister capitalism' i spalił żywcem

el...........wy

2015-01-18, 09:37
zincum napisał/a:

No i bardzo dobrze, że nie możesz. Bo ch*j tu kogo obchodzi, jak stary obleśny gość wpycha ku*asa do zdechłego kurczaka.

Wypad na harda z takim gównem. No i jeszcze coś, ty nie jesteś sadistic. Ty jesteś chory psychicznie.



k***a, ty nazywasz kogoś chorym psychicznie? :D
To już jest przegięcie pały, wystarczy zobaczyć w ostrzeżeniach jak ty się wk***iasz przeglądając internet żeby się połapać kto tu ma coś nie tak z głową.

Cytat:

Kiedy te ferie się skończą?



chyba, kiedy w końcu zostaniesz uśpiony

zincum

2015-01-18, 10:20
Ty może patrz na swoje ostrzeżenia. Bo zmiana nick'a nic ci nie pomoże. A to, że tobie się będzie podobało obrzydliwe cielsko starego grubasa, walącego konia kawałkami mięsa było do przewidzenia. Prowokator z ciebie marny, pojeb natomiast wysokiej klasy. Musisz mieć strasznie nudne życie, żeby tak szukać sobie ofiary na sadolu. Żebyś ty chociaż potrafił kogoś zgnoić bez wyzywania czy szkalowania. Już ci to tyle razy powtarzałem, dla mnie za cienki jesteś w uszach.

Rax

2015-01-18, 10:24
jaja sobie robisz?

to sobie rob. z p*zdy i tak nic nie "wykulasz"...

Go...........k4

2015-01-18, 10:31
Widzę, że to koneser igraszek z mięsem pieczonym i surowym :piwo:

@upy Co wy tacy poruszeni? To tylko film o dziadu, co bardzo "kocha" jeść :amused:

el...........wy

2015-01-18, 10:33
@zincum
Dobra nie zesraj się już, ty stary pierdzielu mieszkający z matką :D
Nawet tego nie oglądałem smrodzie.

Szukam ofiary na sadolu i przypadkiem padło na biednego podstarzałego idiotę z padaką i nerwicą, co za przypadeG :amused:

oc...........ki

2015-01-18, 11:04
każdego z nas czeka starość i każdy z nas będzie miał swoje bziki...
...dlatego dla dobra dzieci, nie będę ich mieć ;)

-.-_..-_-_.-_...

2015-01-18, 11:54
oczami30latki napisał/a:

każdego z nas czeka starość i każdy z nas będzie miał swoje bziki...
...dlatego dla dobra dzieci, nie będę ich mieć ;)



:-)

kroplik

2015-01-18, 12:12
Lepszy od Urbana ;)

surojak

2015-01-19, 01:32
kiedyś był na hardzie koleszka co w dupe sobie parówkę wsadził i potem sobie poszedł może to ten sam ?? XD

zincum

2015-01-19, 05:34
Młody_Socjalista_xD napisał/a:

@zincum
Dobra nie zesraj się już, ty stary pierdzielu mieszkający z matką :D
Nawet tego nie oglądałem smrodzie.

Szukam ofiary na sadolu i przypadkiem padło na biednego podstarzałego idiotę z padaką i nerwicą, co za przypadeG :amused:



k***a, jaki ty jesteś żałosny. Ja nie mieszkam z matką, tylko matką się opiekuję. Ja nie mam "padaki" (ch*j wie o co ci chodzi debilu), nie mam też żadnej nerwicy. Natomiast ty musisz mieć jedno i drugie, coś za dobrze się na tym znasz.

Więc odpie**ol się smrodzie, bo to nie jest przypadeG. PrzypadeG to ciebie spłodził. Potrafisz dyskutować merytorycznie czy nie? Jeśli nie to powiedz, ja ci na serio wykupię te leki. Wypad łajzo żałosna. Nie ty będziesz decydował, co ja mogę pisać. Nikt ciebie nie zmusza, żebyś zabierał głos tam, gdzie ja się wypowiedziałem. Szczególnie, że jak zwykle nie masz nic do dodania, prócz obrażania i szydzenia z tematów, których normalny człowiek nie porusza.

Wal konia schabowymi i bądź szczęśliwy. Na długo wypuścili?