18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teledysk z francuskiego więzienia.

Halman • 2017-08-12, 16:00
W sieci pojawił się teledysk nagrany w więzieniu w Aiton w pobliżu Grenoble. Ciemnoskóry raper Bibi Craveur twierdzi, że więzienie jest dla niego i innych imigrantów jak wczasy. Pokazuje wesołe towarzystwo więźniów ze smarfonami w rękach i palących marihuanę.



Zakład karny w Grenoble jawi się jako miejsce dobrej imprezki dla przebywających w nim więźniów. Ucztują, palą marihuanę, kręcą teledyski, grają w gry komputerowe i karty, a także ubliżają policjantom. We Francji po publikacji tego teledysku wybuchł skandal. W sprawę włączyła się prokuratura.

Autorem nielegalnie nagranego teledysku jest więzień i raper Bibi Craveur. Jego zdaniem więzienie to prawdziwy raj dla niego i jego kolegów. Jak można zobaczyć na wideo, współwięźniowie rapera to głównie imigranci afrykańscy - młodzi faceci w sile wieku.

- Wszyscy w końcu stąd wyjdziemy. Najpierw królowaliśmy w więzieniu, potem będziemy królować w całym mieście - rapuje Bibi. Już wcześniej raper nawoływał imigrantów do atakowania policjantów i handlu marihuaną, który jest według niego najlepszym biznesem w imigranckich dzielnicach Francji.

Prokuratura sprawdza, co tak naprawde dzieje się w więzieniu w Grenoble. Za złamanie regulaminu więźniom grożą dodatkowe kary, zaś dyrekcji i strażnikom, któzy dopuścili do nadużyć grożą sankcje dyscyplinarne.


Żródło

[center]

HiroTailo

2017-08-12, 16:35
I to u nas zagrożona jest demokracja.

pi...........ja

2017-08-12, 16:38
Sensacja normalnie. Przecież wszędzie poza rosyjskimi więzieniami,gdzie trzeba odpracować koszt pobytu, odsiadka to wakacje wśród swoich na koszt podatników a jak i strażnicy są swoi, czyli lubią prezenty, to i zakres atrakcji powiększą.

SpeedyG

2017-08-12, 16:41
Powinni osadzić wspólnie jakieś dwa wrogie gangi, dać części broń, sprowokować bunt i wojnę gangów. Na tych którzy zostali wprowadzić jednostkę specjalną, która dokończy tylko dzieło zniszczenia i wyrżnie resztę.

Zapi93

2017-08-12, 16:45
@pietras_ja Jak rozumiem, przesiedziałeś w różnych więzieniach np. Chiny, Korea Płn, Białorusi czy innych ,,wczasowych" miejscówkach?

~Velture

2017-08-12, 17:06
No to ja się nie dziwię, że te wszystkie podejrzane etnicznie mordy tak odpie**alają na wolności jak potem dostają takie darmowe wczasy.
k***a iść i zgwałcić sobie panienkę a potem w nagrodę iść do takiego więzienia aby jarać blanty, chlać wódę, grać na konsoli i robić imprezy.

Ktoś ma info czy wystarczy kogoś pobić aby tam trafić czy trzeba porwać w sylwestra kilka blondynek?

PolaczekRR

2017-08-12, 17:07
Ciekawe czy rząd im sponsoruje raz w tygodniu jakąś białą k***e ?

~Velture

2017-08-12, 18:12
@up
Myślę, że u nas się aż tak nie chwalą.

ja...........ka

2017-08-12, 19:39
14/88

Cara_Al_Sol

2017-08-12, 20:05
jaskol66 napisał/a:

14/88


14 / 88 = 0.15909090909
:nazimaja:

Pa...........ć

2017-08-13, 00:17
Cytat:

We Francji po publikacji tego teledysku wybuchł skandal



Nie dziwię się, tak ciasne cele? to nieludzkie traktowanie, nie mówiąc już o konsolach starej generacji :-P

goofastfood

2017-08-13, 08:17
I dobrze. Niech się bawią i gwałcą. Byle za kratkami...

neoszw

2017-08-13, 10:34
CyklonB do klimatyzacji i pozamiatane.

Fragless

2017-08-13, 11:10
Więzienia powinny być takie jak u ruskich gdzie osadzeni owijani są łańcuchami i jeżdżą mordami po podłodze.