18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Team Fight Championship - legalna ustawka.

szkodnikdbwa • 2014-03-07, 13:00
Jeśli pomysł przypadnie ludziom do gustu, możemy mieć dosyć pokaźną reprezentację w tej dyscyplinie :mrgreen:
Swoją drogą, chłopaki z przeciwnej drużyny wyglądają przy Polakach na lekkich ogórków :-P




W minioną sobotę w Rydze odbyły się dosyć nietypowe zawody w formule MMA, nazwane Team Fighting Championship. Wzięły w nich udział osoby z pięciu państw, które na co dzień, aby rywalizować na pięści spotykają się np. w lasach na tzw. ustawkach. Do stolicy Łotwy przyjechali zawodnicy z Rosji, Ukrainy, Czech, Szwecji oraz… Polski.

Walczono pięciu na pięciu w dużym, prowizorycznym ringu, bez podziału na kategorie wagowe. Jedynie finał z udziałem Poznaniaków odbył się w formacie czterech na czterech, a to za sprawą kontuzji w obozie Rosjan. Pojedynek zakończył się po czterech minutach, a zwycięzcy zostali nagrodzeni czekiem na 5,000 euro. Przegranej ekipie przypadła połowa tej kwoty.

Lech Poznań pok. IFK Goteborg
CSKA Moskwa pok. Spartę Praga
Lech Poznań pok. MFK Mikołajew
CSKA Moskwa pok. IFK Goteborg
MFK Mikołajew pok. Spartę Praga

Walka finałowa
Lech Poznań pok. CSKA Moskwa







Źródło: http://globalultras.com/lph-wisemen-on-tfc/
http://www.mmanews.pl/2013/12/team-fighting-championship-czyli-nietypowy-turniej-mma-na-lotwie/

fiflok-siusiak

2014-03-07, 14:40
ch*ja widać w te kilkanaście sekund

Sylarr

2014-03-07, 14:46
I takie rozwiązanie byłoby zajebiste. Legalne ustawki, dorosłych ludzi którzy chcą się ze sobą lać. Zamknąć na jakimś ringu i sprzedawać bilety na walkę, a każdy wypadek ustawki, bądź nawalania się poza tymi legalnymi miejscami karać kilkuletnim pobytem w łagrze.

j4bolbp

2014-03-07, 14:49
spełnia się sen z książeczki "Jestem Kibolem" grzybobrania tracą swój klimat i nie mówię tu o akcjach stadionowych tylko wypadach do lasu :szloch:

Gaxeo

2014-03-07, 14:50
I to mi się k***a podoba, jak kibole chcą się po napie**alać to wybiorą z każdej po pięciu i zaczną legalną walkę, z sędziami, publicznością i telewizją(kasa + podatki). Przyniesie do korzyść państwu oraz pozwoli rozładować emocje.

Parzo

2014-03-07, 14:56
No k***a, piłkę nożną mamy ch*jową, ale chociaż ultrasi się spisują. Więcej takich fight clubów powinno być, by sie młodzież wyżyła :) Gorzej jak i taki rodzaj sportu i rekreacji opodatkują...

Qz...........in

2014-03-07, 14:57
Coś wyczuwam, że jak będzie to bardziej popularne mamy nowy sport narodowy.

juby0001

2014-03-07, 15:04
te zawody odbyły się 3 miesiące temu... znawcy.

piroman88

2014-03-07, 15:08
Trzeba to rozpromować bo to piękna sprawa jest! Poza tym że krew i wpie**ol na żywo to ilu z nas by nie chciało się tak spróbować? :D

Dobrutro

2014-03-07, 15:17
Bardzo dobry pomysł, już dawno powinni zrobić coś takiego w Polsce. Że po meczu marnej polskiej ligi by były takie właśnie walki-ustawki w TV. Motywacją oczywiście by była jakaś tam nagroda i zamiast bydło napie**alać się na ulicach i dewastować miasto to by walczyli jak gladiatorzy ku uciesze obywateli. :P

A kto wie, może by z tego wynikło co innego, a nawet i wyszli by na ludzi - gdy większość z nich pochodzi z patologicznych rodzin. Zawsze to jakaś alternatywa w ich życiu z szansą na uczciwie zarobioną kasę. :P

777i

2014-03-07, 15:18
ci na dole wyglądają jak pracownicy IKEA

Aragon1988

2014-03-07, 15:32
Za 5 lat zezwolą na broń białą i wrócimy do rzymskich gladiatorów.

panchamityle

2014-03-07, 15:52
Przecież to nie było w ten weekend a dawno temu. Poza tym, oby nie szli kibole tą drogą, od napie**alania się jest stadion i ulica a nie jakiś ring! :D

szkodnikdbwa

2014-03-07, 16:00
panchamityle napisał/a:

Przecież to nie było w ten weekend a dawno temu. Poza tym, oby nie szli kibole tą drogą, od napie**alania się jest stadion i ulica a nie jakiś ring! :D



Zawsze musi pojawić się ból dupy. Tak, nie było to tydzień temu. Treść artykułu skopiowana ze źródła - wydarzenie miało miejsce najprawdopodobniej 14 Grudnia. Czy teraz wasze życie zmieniło się diametralnie ? :lol:

sniezka500

2014-03-07, 16:46
mężczyźni musza walczyć, najlepiej wlasnie w ten sposob zamiast ustawek

kalemus

2014-03-07, 17:12
Ma ktoś link do jakiejś dłuższej relacji , bo znaleźć nie mogę :(