18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Taka tam moja gra

lobominator • 2015-02-07, 20:14
Taka tam moja autorska gra w 3D, kodzona w C#.
To co pokazuję to beta testy fizyki slużącej do mordowania.



Nad grą pracuję już ponad rok i w sumie na chwilę obecną jest to prawie milion linijek kodu, a do finiszu jeszcze daleko. Filmik jest stary, bo obecnie to wygląda o wiele lepiej. Finałowo będzie cały Płock 3D, Alieny, Predatory itp. więc z racji tego, że nie mam licencji na takie postacie - gra oczywiście darmowa.

Jeśli kogoś interesuje i chciałby za jakiś miesiąc pograć (bo wtedy planuję wypuścić pierwszą betę) to zapraszam:

https://www.facebook.com/Plock3DTheGame

A i jeszcze aplha test z Predatorem, mojej roboty oczywiście;

muKoSC

2015-02-07, 20:17
dupy jeszcze nie urywa ale "keep up the good work"

Mercury001

2015-02-07, 20:40
Szacunek. Sprawdź RojoFanGames, myślę że może pomóc w rozwoju i dotrzeć tobie do wielu ludzi.

~Velture

2015-02-07, 21:00
To ma być wersja beta? Wygląda jak pre-pre-pre-pre-dev-alpha

Swka

2015-02-07, 21:14
Słabiutko to wygląda i działa na razie... ALE, jestem pełen podziwu, gdyż roboty od zaj***nia jest przy tworzeniu gier! Ja miałbym dość przy tworzeniu 4 postaci ze szczegółami, nie wspominając o r*chach i fizyce.

Sam nad tym siedzisz, czy masz jakiś zespół który pomaga? Szacun i czekam na jakieś nowe info ;) Kto wie, może zbiegiem czasu się wybijesz! Może i nawet CD Project by się Twoją osobą zainteresował, życzę Ci tego. ;)

job_twaju_mać

2015-02-07, 21:39
Znajdź sobie jakiegoś grafika, bo mi oczy krwawią. Powodzenia z projektem

Heathen

2015-02-07, 21:39
Walcz chłopie
Nie od razu Rzym zbudowano

Tamaryszek

2015-02-07, 21:40
super zimny browar za pracę

rebi80

2015-02-07, 21:42
o kutwa a skąd u Ciebie w Płocku predatory???????xD

Miszoq

2015-02-07, 21:47
W Płocku jest wszystko :D
Szacun za wrzucenie Alien vs Predator do mego rodzinnego miasta :P
Pogadaj z władzami miasta (w końcu to reklama, tak?) albo rzuć projekt na kickstarterze - jest szansa że coś ugrasz :D

Leci piwko za pasję ;)

Samudaripen

2015-02-07, 21:51
I takie coś lubię! Bez pie**olenia tylko działanie. Do tych co się prują, że słabiutko, albo ch*jowa- to znając życie gra nie jest przeznaczona na cele komercyjne, chłopak robiąc tę grę uczy się rzemiosła. Myślicie, że jak będziecie chcieli znaleźć pracę w studiu robiącym gry to wystarczy wam technikum informatyczne? :lol: Trzeba mieć w ręku ten fach, a go znowu trzeba się wyuczyć ;)
Życzę powodzenia i pozdrawiam. :piwo:

Kuriki

2015-02-07, 21:54
Boge, jak ja nie mam cierpliwości do programowania. Zazdroszczę programistom cierpliwości :emo:

Ps
Zajebiste. Tak trzymaj.

MadFollower

2015-02-07, 22:07
Stary nie słuchaj tych dzieciaków co ch*ja się na tym znają.
Jeżeli pracujesz nad tym całkowicie sam, to wielki plus dla Ciebie!
Jeżeli pracujecie nad tym ekipą, to jednak średniawka, ale pracujcie dalej bo potencjał jest! :)