18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taka miła niespodzianka

Patryksz163 • 2015-07-23, 01:45
Materiał zaj***ny ale świeży. Sytuacja wydarzyła się nieopodal mnie więc wstawiam. Podobno w w ruch poszły cegły oraz widły, zresztą sami zobaczcie. Miłego oglądania :amused: Jesień z dupy Średnowiecza :beka:





Policeman

2015-07-23, 01:52
Nic się nie dzieje, nie włączajcie, szkoda czasu

Shady_7

2015-07-23, 02:01
ale kozak ten z kamerką, szaleństwo... jak wieśniak jest daleko to mu palca środkowego pokazuje, a jak chłop ze wsparciem (w postaci zapewne szwagra), zaczyna się zbliżać, to zaraz zawija skuterek i do domku na ciastka i ciepłą herbatkę.

Lololoney

2015-07-23, 02:09
Mnie przestały dziwić takie reakcje ludzi na motocyklistów w momencie kiedy jakiś ch*jek z jakiejś okolicznej wioski dorobił się na przerzucaniu gnoju i kupił sobie "ścigacza"... Oczywiście nie miałbym nic przeciwko gdyby nie to, że lubił o 3 w nocy na pełnej piździe przepie**alać się pod moim domem co kilka dni...

chester

2015-07-23, 02:33
"Trochę kultury", a sam ze środkowym palcem paraduje. :idzwch*j:

I jak w większości takich postów pojawia się dość rozsądny komentarz, więc i tu przytocze podobny. Wieśniak czy nie, ale nie wybiegł tak sobie by po prostu ponapie**alać przejezdnych nieznajomych. Musieli go czymś wcześniej nieźle wk***ić (nagminny hałas, jazda po prywatnym terenie, rozpie**alanie drogi itd.) i przypuszczając że były już nieskuteczne uwagi werbalne w akcie owego wk***ienia chciał ich przepędzić siłowo.

kaiel

2015-07-23, 02:40
bohatersko pokazał palec komandos zasrany, wcalemnie nie dziwi reakcja chłopa , mongoły hordami po lasach jeżdżą .
k***a czy nie da sie tłumika zamontować w tych pie**olonych wiertarkach, no ale pewnie wtedy mocy juz nie starcza.
A gdyby dajmy na to, tą drogą szła wasza krowa....

chester

2015-07-23, 03:04
kaiel napisał/a:

A gdyby dajmy na to, tą drogą szła wasza krowa....



Nie no, teściowa na spacery tak daleko się nie zapuszcza. :amused:

Kremil

2015-07-23, 03:34
jak mu pole oraliście to ch*j wam w dupe, jak nie to było go tam skotłować frajera.

rustyKING

2015-07-23, 04:56
Zazdrosne j***ne wsioki :) Ból dupy że ktoś sobie śmiga i trochę pohałasuje

~Velture

2015-07-23, 05:34
@up
Pewnie twój w ch*j inteligentny mózg nie wpadł na to ,że to może być prywatna droga, co?
To ,że jest droga nie zawsze oznacza ,że można nią jeździć.
Do tego ch*je wchodzą na czyjeś pole (k***a nie wiem czy to zboże czy ki ch*j ale czyjeś)

Prosty przykład: Mieszkam na wyp*zdowie górnym i sąsiedzi obok nie oddali drogi gminie. Oficjalnie jest to droga prywatna bo to na ich ziemi jest. Z jednej strony dopie**olili metalowy szlaban a drugą stronę zostawili sobie otwartą (no bo k***a trzeba jakoś wyjeżdżać i dojeżdżać).
Mają pełne prawo (bo na początku jest tabliczka z napisem teren prywatny) takiemu motocykliście wyj***ć za wpie**alanie się na cudzy teren (co niczym nie różni się od tego jakby ktoś wam w mieszkaniu otworzył drzwi i wszedł sobie do waszej kuchni).

Sam mam quada i popie**alam sobie po moim zadupiu i wiele razy na mnie leciały różne kargule i pawlaki bo wj***łem się na ich teren (no nie było ogrodzone a droga niby była a jednak prywatna). Zawsze grzecznie przepraszałem i odjeżdżałem (i ch*j ,że mógłbym takiemu naj***ć ale to jego teren i grzecznie przepraszam aby nie robić konfliktów).

Widać ,że to wiocha i obstawiam drogę prywatną na 99,99999999999999999%

Więc reasumując - czyjaś własność to wypie**alać.


~tip.top

2015-07-23, 07:02
Następnym razem nich stalową linkę zamontuje. Chłop będzie zadowolony, a i my będziemy mieli co oglądać :amused:

petru23

2015-07-23, 08:24
Jesień z dupy średniowiecza?

stery_srh

2015-07-23, 09:59
Ale motocykliści mają ból dupy w komentarzach na YT. Sam śmigam sobie Transalpem, ale nikomu nie wpie**alam się na pola, czy do lasu - nie niszczę żadnych terenów prywatnych, a nawet na takie nie wjeżdżam jeżeli wiem, że to prywatne. Nie ryję też dróg, bo uważam że to sk***ysyństwo.
Ale jeden fajnie napisał:
80% komentujących to ostre zjeby, nie da się każdemu do łba wbić. Napiszę krótko. Jeśli chłopaki przejeżdżali sobie drogą gminną nie robiąc szkód i nie naprzykrzając się mieszkańcom tej miejscowości to ok, zachowanie poj***ne ale szczerzę wątpię w taki tok wydarzeń. Jeśli natomiast naprzykrzają się ludziom, robią straty w uprawach, niszczą drogi i hałasują to co tu się dziwić? Fajnie by było jak bym ja tak swoim crossem wpadł Wam na działki i porozpie**alał co nieco? Użyjcie mózgu pajace, nikt nie czeka przed wioską z kijem w łapie bez przyczyny, już dobrze wiedział że jadą i widocznie miał powód do takiego zachowania. Jasne, mało jest miejsc do jazdy zwłaszcza na crossach, mówicie że Ci mieszkańcy są niecywilizowani a jaki jest poziom tych typów? Normalnie to bierze się moto na busa albo przyczepkę i jedzie na jakiś poligon, żwirownie, tor albo jakiś las oczywiście nie prywatny a nie lata wieczorem po wioskach unikając policji i robiąc gnój... Żenada, redneckiem jesteście Wy a nie Ci mieszkańcy.

sirapacz

2015-07-23, 12:06
przyłożyć oszołomowi w czerwonym i motocyklistom i spokój.

LICH0

2015-07-23, 15:00
Też bym nie chciał , żeby mi jakieś głąby hałasowały koło domu.....