18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Tak zwana klozetówka z dzisiejszego posiedzenia

niemaniczego • 2014-05-01, 09:29
Jaki jest szczyt poświęcenia ?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Obciąć sobie jaja aby dostać się do Sejmu.

PS: Pozdrawiam Pana Krzysztofa

zakart

2014-05-01, 09:49
Znam jeszcze większy. Wmawiać 4 lata Polakom, że Putin zabił Lecha Kaczyńskiego, po to, żeby zostać zastępcą jego pie**olniętego brata, szefa partii, która właśnie przez te pierdoły po raz kolejny ujebie wybory...

Smutas

2014-05-01, 10:09
A skąd wiesz że na pewno obciął sobie jaja? Macałeś? No to gratuluję....

masterjunior

2014-05-01, 10:43
Ajj.. już się znalazło kilku, których dupa piecze. Co do smoleńska to wg mnie zamachu nie było ale jest oczywiste, że było setki nieprawidłowości i niewyjaśnionych wątków. Na miejscu rodzin ofiar tej katastrofy też bym chciał wszystko wyjaśnić i nie dziwie się, że ciągle wałkują ten temat.

Plecionkarz

2014-05-01, 12:33
stary zapomniany komuch coś musiał zrobić żeby wrócić do gry, a że pedalstwo jest teraz modne...

Mi...........cz

2014-05-01, 12:36
zakart napisał/a:

Znam jeszcze większy. Wmawiać 4 lata Polakom, że Putin zabił Lecha Kaczyńskiego, po to, żeby zostać zastępcą jego pie**olniętego brata, szefa partii, która właśnie przez te pierdoły po raz kolejny ujebie wybory...




widać ze jesteś człowiekiem obeznanym w swiecie

Brawo

Demodeus

2014-05-01, 12:44
Przestańcie już pisać o Bęgowskim, bo to go, jako obiekt lewicowych zamiłowań, raczej umacnia na stołku. Jeśli każdy miałby go w dupie, to prawdopodobnie straciłby pracę po prostu jako słaby polityk.

znawca

2014-05-01, 13:01
Demodeus napisał/a:

Przestańcie już pisać o Bęgowskim, bo to go, jako obiekt lewicowych zamiłowań, raczej umacnia na stołku. Jeśli każdy miałby go w dupie, to prawdopodobnie straciłby pracę po prostu jako słaby polityk.


wolę pisać o Bęgowskim niż mieć go w dupie, ale co kto lubi :amused:

Se...........ki

2014-05-01, 13:19
Yyyy... On nie obciął sobie jaj. Jest tylko starym obleśnym zwyrodnialcem... No i starym obleśnym komunistą.

BrainSeeker

2014-05-01, 14:10
xxSekiPlxx napisał/a:

Yyyy... On nie obciął sobie jaj. Jest tylko starym obleśnym zwyrodnialcem... No i starym obleśnym komunistą.



Ja nie myślę czy nazywanie go teraz komunistą jest właściwe, pomyśl sobie jak długo trwałaby jego kariera za komuny... trafiłby na jakieś łagry czy ki ch*j i by skończył gwiazdorzyć.