18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tak sie sprzedaje auto

swirusek88 • 2014-12-16, 17:54
co wy powiecie
bo mi mowę odjęło..


to tak na serio

Piridais

2014-12-16, 18:02
Zielona Góra przeprasza za tego infantylnego debila, i z góry przeprasza za następnych bo to miasto "błyszczy inteligencją"

swirusek88

2014-12-16, 18:11
Polska przeprasza świat za Piridais, że nie zna więcej słów niż infantylny i jest hejterem ;]

qhash

2014-12-16, 18:13
Piridais napisał/a:

Zielona Góra przeprasza za tego infantylnego debila, i z góry przeprasza za następnych bo to miasto "błyszczy inteligencją"



no tak, hejcik musi być

ić stONt

Marcinxxxxx

2014-12-16, 18:31
Ten fotel mogl zmienic na fajansie czasem lepsze leza

MocnyFull

2014-12-16, 18:34
swirusek88 napisał/a:

Polska przeprasza świat za Piridais, że nie zna więcej słów niż infantylny i jest hejterem ;]



Hejterem bo nazywa rzeczy po imieniu? Przecież to jest gówno. A ta bmka to na pewno rozepchana jak gimnazjalistka.

swirusek88

2014-12-16, 18:43
MocnyFull napisał/a:



Hejterem bo nazywa rzeczy po imieniu? Przecież to jest gówno. A ta bmka to na pewno rozepchana jak gimnazjalistka.



Jak się nie podoba to nie słuchać, dla mnie kozak jak biała astra!
a ci co poniżają to dlatego ze zal dupę ściska i sami nie potrafią gorszego ni lepszego zrobić ;]

a o stanie rozjechania możesz mówi w stosunku do swojego auta bądź rodziny. Bo skąd wiesz diagnozowałeś, jechałeś? Jak i powodzenia jeżeli pedofilsko zaglądasz w gacie gimnazjalistka.

powodzenia a tera mnie powyzywaj i czuj się fajny :)

ganji

2014-12-16, 18:52
Ale ch*joza.

MocnyFull

2014-12-16, 18:56
swirusek88 napisał/a:



Jak się nie podoba to nie słuchać, dla mnie kozak jak biała astra!
a ci co poniżają to dlatego ze zal dupę ściska i sami nie potrafią gorszego ni lepszego zrobić ;]

a o stanie rozjechania możesz mówi w stosunku do swojego auta bądź rodziny. Bo skąd wiesz diagnozowałeś, jechałeś? Jak i powodzenia jeżeli pedofilsko zaglądasz w gacie gimnazjalistka.

powodzenia a tera mnie powyzywaj i czuj się fajny :)



Sam żeś to nagrał że taki ból dupy masz? Data dodatnia konta wskazuje że ten k***iarz promuje swoj filmik - admin i tak ci to usunie ;]

btw. Popracuj nad ortografią przy okazji. :glowawmur:

swirusek88

2014-12-16, 19:02
MocnyFull napisał/a:



Sam żeś to nagrał że taki ból dupy masz? Data dodatnia konta wskazuje że ten k***iarz promuje swoj filmik - admin i tak ci to usunie ;]

btw. Popracuj nad ortografią przy okazji. :glowawmur:





promuje tempe ch*je i bol dupy u was powoduje ołje sranie w banie ;]

Seus

2014-12-16, 19:13
lepsze niż większość polskiego rapu

swiniaczek

2014-12-16, 19:20
MocnyFull - nie łudź się, gimnazjalistka nie była rozjechana, to Ty masz małego.
Co do tej fali sapów - Sami nigdy nic nie nagrali, słuchają hitów z radia Eska, auta nigdy nie mieli albo piłują renówki i golfy to cisną w internecie słowami których znaczenia nie rozumieją.

Piękna sztuka i pomysł git. Rysiu Peja się chowa.

Blackjoe

2014-12-16, 19:31
swiniaczek napisał/a:

MocnyFull - nie łudź się, gimnazjalistka nie była rozjechana, to Ty masz małego.
Co do tej fali sapów - Sami nigdy nic nie nagrali, słuchają hitów z radia Eska, auta nigdy nie mieli albo piłują renówki i golfy to cisną w internecie słowami których znaczenia nie rozumieją.

Piękna sztuka i pomysł git. Rysiu Peja się chowa.



swirusek88 niezła z Ciebie piczka. :lodowka:
Lekki hejcik i już multikonta zakłada bo mu pisiora z żalu ściska :idzwch*j:

kurwiduplo

2014-12-16, 19:35
"na łańcuchu 1.8" a ja tam widzę starego paździocha m40 na pasku ;) Jeszcze ten wąż do chłodnicy łączony rurką i rura za filtrem poklejona taśmą żeby lewego powietrza nie łapał, ha ha typowe bmw ze wsi

swiniaczek

2014-12-16, 19:50
Blackjoe napisał/a:



swirusek88 niezła z Ciebie piczka. :lodowka:
Lekki hejcik i już multikonta zakłada bo mu pisiora z żalu ściska :idzwch*j:



Nawet się w czasie cofam, taka jestem zajebista.