18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Taj(ki)

Diiii • 2014-05-28, 22:09
Rozmowach dwóch sex-turystów w Tajlandii:

- Ty, patrz jaka fajna, posuwałeś już ją ?
- Jeszcze nie, ale już jej ciągłem..

Zainspirowane wyjazdem kolegi do tegoż kraju :)

sard

2014-05-28, 22:18
Tia kolegi... sam, żeś chapał dzidę, bo ci powiedziało, że potem będziesz mógł to puknąć... a tu taki ch*j :)

Diiii

2014-05-28, 22:22
sard napisał/a:

Tia kolegi... sam, żeś chapał dzidę, bo ci powiedziało, że potem będziesz mógł to puknąć... a tu taki ch*j :)



Kolejny próbujący być śmieszny na siłę :/

Camel_06

2014-05-28, 22:28
Diiii napisał/a:

...ciągłem...



O Ty cwaniaku, specjalnie tak napisałeś, żeby ktoś Cię poprawił że pisze się 'ciągnąłem', co można by już uznać za przyznanie się do ssania druta azjatyckiemu transwestycie. Geniusz zła, k***a.

Diiii

2014-05-28, 22:35
Camel_06 napisał/a:



O Ty cwaniaku, specjalnie tak napisałeś, żeby ktoś Cię poprawił że pisze się 'ciągnąłem', co można by już uznać za przyznanie się do ssania druta azjatyckiemu transwestycie. Geniusz zła, k***a.



..ożesz Ty ch*ju jeden! ...piwko :)

te...........ra

2014-05-28, 23:14
zazdrosny k***a.

RockyWood

2014-05-29, 02:13
no to przekaż znajomemu serdeczne życzenia (szczerze!)

jak wiadomo wszem i wobec obecnie tajlandia jest pod butem armii czyli nie ma rządu i ciężko powiedzieć, co tam robi np. policja (jeśli w ogóle coś robi ^^ ) ale co tam.

Diiii

2014-05-29, 10:29
RockyWood napisał/a:

no to przekaż znajomemu serdeczne życzenia (szczerze!)

jak wiadomo wszem i wobec obecnie tajlandia jest pod butem armii czyli nie ma rządu i ciężko powiedzieć, co tam robi np. policja (jeśli w ogóle coś robi ^^ ) ale co tam.



Na szczęście dla niego, i na nieszczęście działu hard, wrócił dzień przed zamachem stanu.

januszmah

2014-05-30, 18:44
chyba w Austrii

trebeter

2014-05-30, 18:52
znajomy był w tajlandi, na dyskotece całował się z dziewczyną
która okazała się kolesiem ;p
twierdzi, że na całowaniu się skończyło

M@rio

2014-05-30, 19:40
"Zainspirowane wyjazdem kolegi do tegoż kraju"
Będzie Ci chciał obciągnąć jak wróci

rz

2014-05-30, 19:51
Pewnie jakiś ścisły to pisał sądząc po pisowni.

gokugdmorena

2014-05-30, 19:52
Mieszkam na stale w Tajlandii z moja dziewczyna (Tajka)
Uprzedzajac wasze pytania:
Ona jest kobieta, badz juz nia jest :)
Mamy syna i widzialem jej zdjecia z dziecinstwa, co powinno wykluczyc nieprawidlowosci.

Wracajac do sytuacji politycznej

Obecne tajskie prawo nie pozwala obcokrajowcom do zakupu nieruchomosci i posiadania firm w tym kraju.
Mozesz miec firme lub kupic budynek pod warunkiem, ze jakis Taj/ka posiada 51% udzialow.

Wyobrazcie sobie, ze w Polsce wszystkie gigantyczne firmy lub ich oddzialy musza nalezec w ponad polowie do polakow. Wlascieciele posiadaja tylko 49% udzialow, wszystkich biorowcow i hoteli zagranicznych firm.
Doslownie wszystkich w tym banki i swiatowe korporacje jak Coca-cola lub nestle.

Korupcja w sejmie jest powszechna i juz sie pewnie domyslacie o co jest ta bitwa :!:


:hitler: Krol nie jest tu dyktatorem tylko patriota walczacym o swoj kraj.