18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szymon Majewski chciałby coś ogłosić...

iOskar • 2014-09-05, 19:33


Świat się wali... jedne z najpłytszych i najżałośniejszych seriali zastępują naszych reprezentantów siatkówki (w którą swoją drogą jesteśmy całkiem dobrzy).

Smutas

2014-09-05, 19:40
No dobra. Facet wywalił niemałą kasę za prawa do transmisji i ma teraz innym za darmo udostępniać? Czemu pan Majewski nie wywalił takiej kasy i nie zrobił nam prezentu?

Ptoon

2014-09-05, 19:46
@up no ale o ile dobrze wiem to nasza reprezentacja to nie są niewolnicy pana Solorza, a sam mundial nie jest organizowany tylko z jego pieniędzy, już nie mówiąc o infrastrukturze i stadionach/halach budowanych za pieniądze podatników.

Smutas

2014-09-05, 20:13
@up
To miej pretensje do państwa, które sfinansowało tę imprezę i nie zarezerwowało w zamian za to emisji meczów w TV.

dumad

2014-09-05, 20:51
chodzi o to że prawa do transmisji meczów dostaje ta stacja, która wygra przetarg.
Czyli ta , która da najwięcej. A później to może sobie robić z transmisjami co chce.
Jedynie do kogo można się przyj***ć to do regulaminu transmisji.
Powinien zakazywać pobierania kasy za oglądanie puszczanych meczów. W końcu płacimy abonamenty (kablówka, cyfrowy polsat) i tak dalej...
Czyli jesteśmy rżnięci na dwa baty płacąc za tv + płacąc za odkodowanie.

Mnie to osobiście wk***ia do potęgi n-tej

Majewski dobrze prawi

aaaa

piłkę nożną niech kodują k***a! tych baranów

Pa...........or

2014-09-05, 21:01
1. solorz, stolorz czy jak mu tam jest przedsiębiorcą i chce zrobić pieniądz. Dlatego jest kim jest i jest gdzie jest.

2. jeśli by społeczeństwo interesowało się piłką ręczną, to wpływy z reklam dały by taki pieniądz że dla pana stolorza było by nie opłacalne kodowanie transmisji bo nie było by oglądalności z reklam = zwrot kasy reklamodawcom albo brak kontraktów w ogóle.

3. czyli k***a nasza wina, bo jaramy się jakimiś pedałami nieumiejącymi kopnąć w 11 piłki do bramki, a na polu gdzie mamy świetne wyniki mamy wyj***ne!

wstyd.


rogal141

2014-09-05, 21:27
A mam takie pytanie : Polsat dostaję kasę z abonamentu który płaci nasz kochany naród ? Czy wyświetlanie reklam w trakcie meczów nie jest tak przychodowe ? Po 3 Siatkówka przyciąga przed telewizory prawie tyle samo ludzi co piłka w Polsce. Także jeżeli na pierwsze i 2 pytanie odpowiedź to tak. TO k***a ch*ja wielkiego w Dupę temu Panu i KRRiT która pozwoliła na takie coś i tyle. I każda szanująca się osoba medialna w Polsce
winna pokazać sprzeciw takiemu działaniu to jest po prostu parodia i szkoda słow na takie coś...

basteek112

2014-09-05, 21:28
Z kodowaniem takich rzeczy jest jak z dlc w grach banda kretynów kupuje to i przedsiębiorcy zarabiają jakby nikt nie kupował by to by tego nie było .

JH...........DS

2014-09-05, 21:48
ból dupy trwa w najlepsze

exfon

2014-09-05, 21:57
Ja pierdoooooleeeeeee
CZEMU LUDZIE NIE MOGĄ ZROZUMIEĆ ŻE POWINNI SIĘ CZEPIAĆ TO TVP?

Polsat po prostu wykupił prawa do transmisji. Czemu ma na tym teraz nie zarobić? TVP zj***ło sprawę ze za nasze pieniądze tego nie zrobili. NIE MA TU ŻADNEJ WINY POLSATU. ŻADNEJ!!!

Nie pie**olcie na prywatną firmę tylko na publiczną że dała dupy po całości. Ogarnijcie w końcu te rozumy do jasnej k***y.

I rozpie**alający są ludzie, którzy pie**olą o opłacaniu RTV, i kodowaniu, jakby polsat coś z tej kasy dostawał.

pyto

2014-09-05, 21:58
po 1. Polsat nie dostaje od KRRiT zadnej kasy za abonament RTV
po 2. o mistrzostwach wiadomo 6 lat, wiadomo również, że będziemy gospodarzami, więc jakim k***a prawem idzie kasa na jakiś obsrany mundial a nie na WIDOWISKO sportowe, którego jesteśmy uczestnikiem i organizatorem
po 3. Orlen jako sponsor tytularny wolał się wycofać przed samymi mistrzostwami i zapłacić karę (sic!). A może właśnie dlatego, żeby wywrzeć presje na j***nym Polsacie, żeby sie złamał i zrobił otwartą transmisję?

To jest tylko i wyłącznie błąd i konsekwencja decyzji pajaców z TVP i ich j***nych włodarzy, którzy nie umieją wygospodarować na to pieniędzy.

Przestańcie pajacować, a jak jesteście takimi kibicami to kupcie sobie kanał na miesiąc z siatkówka za jakies +-100 zł, mniej k***a Kasztelana czy innego VIPa z Biedronki i będziecie mogli oglądać

rysiek0

2014-09-05, 22:24
a ja k***a oglądam w internecie, co z tego że z tureckim komentarzem, ale za darmo i nie płace tym pazernym mordom... polecam na meczyki.pl

4h...........ch

2014-09-05, 22:31
Ludzie zrozumcie... Polsat zapłacił uczciwie i ma prawo kodować.
Jak kupicie sobie Porsche to też ludzie chcieli by się przejechać i co dawalibyście ? Bo ja kurna nie.

Polska telewizja mogła wykupić jedynie mecze polaków, ale miała to głęboko w dupie. (Zobaczcie nowe seriale w tvp, jeśli myślicie że nie mają pieniędzy).

Od każdej umowy można odstąpić w ciągu 10 dni. Więc nawet można wziąć telewizję a po finale wypowiedzieć, zapłacisz za 10 dni czyli 1/3 abonamentu miesięcznego.

rbpp

2014-09-05, 22:33
Od czegoś są streamy. Można ubolewać, że transmisje są kodowane ale ogarnięty człowiek sobie przecież poradzi.