18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szybka sprawiedliwość

~LegendarnyZiom • 2015-02-05, 09:18
Tak to jest jak się chce okraść policjanta po służbie. :ciasteczkowy:



spoiler

kexio

2015-02-05, 10:18
Tam w Brazylii to wogóle mają dziki zachód.

BlckSn

2015-02-05, 11:03
I bardzo dobrze. Pięknie. Szkoda, że nasi tak nie mogą

Sov3reign

2015-02-05, 11:15
BlckSn napisał/a:

I bardzo dobrze. Pięknie. Szkoda, że nasi tak nie mogą


Tak, tak, teraz tak mówicie, a jak w końcu polski policjant użyje broni nagle okazuje się że "ofiara" była absolutnie niewinna, zostawiła żonę z trójką dzieci, wieczorami pomagała w schroniskach dla psów a połowę pensji przeznaczała na działalność charytatywną. :roll:
Z jakiegoś powodu jednym z bardziej znanych cytatów polskiej kinematografii jest
Cytat:

Wiesz co mówi ulica? Że jak chcesz dać komuś po mordzie, to najlepiej policjantowi. Nie odda, bo się boi.


:roll:

Grzegorz.C

2015-02-05, 11:23
@up
Nie pie**ol waćpan. Skoro jesteśmy w temacie to jak wytłumaczysz to że nikt z pokrzywdzonych nie może dojść swych praw w sądzie a pałom nic się nie dzieje za ewidentne sk***ysyństwa? Policja to sitwa i jeżeli ktoś z policji zostaje wydalony lub skazany za nadużycie władzy to jedynie dlatego że wystąpił przeciw sitwie. Proszę nie robić z policjantuf biednych niewiniątek bo to w żaden sposób nie współgra z konsekwencjami jakich nigdy nie ponoszą.


W temacie chodziło o kradzież a więc typ przegiął i należy mu się odsiadka. Mienie =/ życie.

BlckSn

2015-02-05, 12:02
@Grzegorz.C bo gdyby mieli każdego skazywać za coś domniemanego to zaraz by się gimbusy skrzyknęły i zaczęły oskarżeniami rzucać na kogo popadnie. Co do filmiku... Gdyby to było w stanach i biały zastrzeliłby murzyna za to, to byś zaspermił cały monitor z podniecenia. Jak to zrobił policjant to już twój gimbusiasty umysł dostał orgazmu "ale jak to? policjant się bronił? HWDP i JP na 100%"

Ka...........ki

2015-02-05, 12:13
Śmierć za kradzież? Hammurabi był łagodniejszy...

19888891

2015-02-05, 12:30
@UP do Hammurbiego nie mierzyli z broni. :-)

Lam3rZ

2015-02-05, 12:31
ale jabany ma cela, wyglada jakby za pierwszym strzalem ich skosil!

Grzegorz.C

2015-02-05, 12:58
@BLcSn
Ale ja nie jestem sadolkowym napinaczem trzepaczem. ;) Ani rasistą. Moje poglądy są spójne i uważam że za mamonę nikogo nie można zabić - czy to ofiarę swojej kradzieży czy złodzieja. Bez względu na mundur czy rasę.

BlckSn

2015-02-05, 13:08
@Grzegorz.C ja uważam, że masz prawo do ochrony siebie i majątku. Kasy nie rozdają na ulicy. Ktoś jak chce ukraść Twój hajs to kradnie również Twój bezcenny czas włożony w to, aby go zarobić.

bocian87

2015-02-05, 13:23
Lam3rZ napisał/a:

ale jabany ma cela, wyglada jakby za pierwszym strzalem ich skosil!



A co w tym niesamowitego ? pierwszy był nie dalej niż 1 m od niego a z tego co widzę to chyba walił do niego 2 razy. Drugi był może 3-4 metry od niego więc to też nie wyczyn dla niego.

ProVVe

2015-02-05, 14:19
Odj***ł brud koniec kropka...

Novik

2015-02-05, 15:29
człowieku pojedz do brazyli to zobaczysz co ci sk***iele zrobią


nosisz nereczke dresiku? to ja tam stracisz dostając jeszcze przez przypadek kosa :]