18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

matkapl

2016-11-16, 17:30
Szkoda tylko, że tak rzadko się udaje takiego cwaniaka upolować

~Velture

2016-11-16, 18:13
@up
Spokojnie. W tvp info dziś pie**olili, że policja otwiera specjalny adres mailowy gdzie można być konfidentem jak tatuś i sprzedawać każdego jeśli mamy nagranie/fotkę.
Ponoć już 700 osób poczuło społeczniaka w sobie i podj***ło skutecznie ludzi.


wt...........us

2016-11-16, 18:41
I w ten sposób uwalą sobie wplywy do budżetu, bo ludzie zaczną myśleć za kółkiem.

mooop12

2016-11-16, 18:49
@Velture frajerze inaczej byś skiałczał jakby tobie dziecko przejechali.

~Velture

2016-11-16, 19:16
mooop12 napisał/a:

@Velture frajerze inaczej byś skiałczał jakby tobie dziecko przejechali.



Dałem ci opcję abyś poszedł w ślady tatusia milicjanta i dziadka UBeka a ty narzekasz.

dumad

2016-11-16, 19:25
ostatnio leciałem obwodnicą warszawy w stronę Łodzi. Przed zjazdem na Pruszków był korek na kilka kilometrów, 3 pasy zablokowane a cwaniaki co chciały nie czekać i dostać się do Pruszkowa jechały właśnie pasem awaryjnym. Jaka była odsiecz jak nagle ukazała się policja. Jechało 4 panów policjantów. Zatrzymali chyba z 50 aut w ciągu 10 minut :D

Li...........94

2016-11-16, 22:00
@Velture chyba tobie się coś całkowicie poj***ło, jeżeli porównujesz zwykłych przestępców, którzy mają w dupie innych i ich życie do walczących za wolny kraj polaków, których podpie**alano na milicję.

Takich sk***ysynów z miłą chęcią podpie**olę i spokojnie nie zjem obiadu dopóki przynajmniej jeden ch*j nie dostanie dzięki mnie mandatu i nie zrozumie, że np. w zabudowanym się nie zapie**ala. Aż przy wysyłaniu maila z dowodem rudą perukę sobie na łeb założę, żeby wszystko odbyło się jak należy.

~Velture

2016-11-16, 22:36
Lipton94 napisał/a:

@Velture chyba tobie się coś całkowicie poj***ło, jeżeli porównujesz zwykłych przestępców, którzy mają w dupie innych i ich życie do walczących za wolny kraj polaków, których podpie**alano na milicję.

Takich sk***ysynów z miłą chęcią podpie**olę i spokojnie nie zjem obiadu dopóki przynajmniej jeden ch*j nie dostanie dzięki mnie mandatu i nie zrozumie, że np. w zabudowanym się nie zapie**ala. Aż przy wysyłaniu maila z dowodem rudą perukę sobie na łeb założę, żeby wszystko odbyło się jak należy.


Tylko dawaj foty bo nie uwierzę.

MagicznyTomasz93

2016-11-17, 02:34
Velture napisał/a:

@up
Spokojnie. W tvp info dziś pie**olili, że policja otwiera specjalny adres mailowy gdzie można być konfidentem jak tatuś i sprzedawać każdego jeśli mamy nagranie/fotkę.
Ponoć już 700 osób poczuło społeczniaka w sobie i podj***ło skutecznie ludzi.




Widzę że mamy tu prawilnego Sebixa :roll:

waszak77

2016-11-17, 10:26
Po co odpisujecie temu troglodycie? Pierwszy poleci na policję jak mu coś ukradną albo będzie się sądził po wypadku.

exfon

2016-11-17, 15:03
Trafił wam się troll, a i to dość kiepski, a Wy jeszcze z nim dyskutujecie

Hrabia Drapula

2016-11-17, 19:55
to nie są cwaniaki tylko cwe*e buraczane