18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sztorm

loveandpeace • 2017-01-07, 23:51
Oto jak jest wewnątrz statków podczas sztormu. Jak za nudne to polecam jedynie obejrzeć moment w 3:55 jak kobitka przytuliła filar :)


ePeeL

2017-01-08, 00:35
Wszyscy naj***ni... Niezła bibka musiała tam być.

spiceman

2017-01-08, 01:39
I barzo dobrze burżujom j***nym

Jo...........23

2017-01-08, 02:13
spiceman napisał/a:

I barzo dobrze burżujom j***nym




Przypomniałeś mi coś.
Lenin - po rewolucji 1917 r. majątek wart 20 milionów (ówczesnych) dolarów.
Trocki - 60 milionów dol.
....
Proletariusze, nie?

kalijanek

2017-01-08, 02:30
pewnie ch*j was to obchodzi ale moim marzeniem jest przepłynąć Atlantyk takim luksusowym sk***ysynem

Sabajone

2017-01-08, 07:15
kalijanek napisał/a:

pewnie ch*j was to obchodzi ale moim marzeniem jest przepłynąć Atlantyk takim luksusowym sk***ysynem



Dokładnie! :D
ch*j nas to obchodzi. :szydera:

dumad

2017-01-08, 09:29
jak pływałem z Rostocka do Danii i wiało na morzu to wszyscy chodzili na promie jak naj***ni :szczerbaty:

ale nie było opcji żeby na statku w tym czasie można było coś zjeść lub kupić w sklepie. wszystko było pozamykane.
na tym filmiku to ludzie debile.

zdziwieni k***a że im koryto sp***oliło

SirMajkel

2017-01-08, 12:13
ja jestem w szoku, tyle lat morskiej żeglugi i statki dalej nie są przystosowane do sztormu? Wystarczy poprzykręcać wszystko do podłogi i po sprawie.

kokos_123

2017-01-08, 16:09
Kiedyś wpadli na to, że wszystko na statku było przykręcane do podłogi i ścian, obecnie ci co to wymyślili chyba już nie żyją.

Dżizas_kurde

2017-01-08, 19:38
Cytat:


I barzo dobrze burżujom j***nym


Czujecie to ?
To chyba cebula....

Pu...........le

2017-01-08, 19:46
W 4:12 ktoś próbuje zaj***ć fortepian.

bugmenot7

2017-01-08, 20:33
SirMajkel napisał/a:

ja jestem w szoku, tyle lat morskiej żeglugi i statki dalej nie są przystosowane do sztormu? Wystarczy poprzykręcać wszystko do podłogi i po sprawie.



Tak mi się to skojarzyło.


Logiczny

2017-01-08, 23:30
Płynąłem MSC Orchestra. 10 dni. Generalnie super sprawa, ale Włosi tak się drą, że chciałem ich zabić. MSC Orchestra ma bojki jakieś elektroniczne. przy wietrze 60 km/h zero bujania. NIC.

13 pieter, kilka/naście lokali, siłownia/fitnes, dyskoteka, przystanki całodniowe w ważnych miastach portowych. Kajuta z balkonem. Kuuuurwa. Tylko, że ja z dziećmi byłem, także....

To tylko dla emerytów, dla grupowej młodzieży albo zakochanej parki. Z dziećmi..., odradzam.

Ktoś tam wyżej napisał, że burżuje. No, jak widzicie żebraka na ulicy który klnie na was że stać Was na hamburgera....to co onim pomyślicie? że bidny bo głupi, tak samo my bogaci o was sądzimy, przepraszam...wypiłem trochę i się popisuję :-)

ale poważnie, wiele w życiu miałem i mam, w wielu miejscach byłem ale powiem wam prawdę, najlepsze wakacje wspominam tylko z dwóch źródeł, to Chorwacja samochodem (kocham ją choć rozbestwili się sk***iele z cenami) i....uwaga...

SPŁYW KAJAKAMI NA MAZURACH!

k***a j***na, najlepsze wakacje! W kajaku odkryłem zagłębienie nawet pod piwo w kroczu...powaga:-) Codziennie jagodzianki, ognisko, ziemniaki, kiełbasa, namiot, .....NAMIOT :-) echchchch....k***a:-)

brilcu

2017-01-08, 23:33
Przecież oni wszyscy są pijani.

____

2017-01-09, 00:30
Rejsy wycieczkowe idzie wyrwać już od 1000zł za osobę, jeśli rezerwuje się na zagranicznych serwisach (np. seascanner), polskie serwisy doliczają opłaty, które są zawsze wliczone w cenę rejsu :]
Jak ktoś poluje na okazję, to pod koniec roku, można kupić rejs na 14/20dni za około 1500-2000zł/osoba, niska cena stąd, że statek jest przemieszczany do innej lokalizacji (można przepłynąć atlantyk lub popłynąć z bliskiego wschodu na daleki wschód).
W cenie zawsze jest pełne wyżywienie, dyskoteki, teatr, podstawowe napoje (kawa, herbata, woda)