18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szkująca prawda o Hillary Clinton...

darex99 • 2016-11-03, 09:25
...wyszła na jaw, po zaawansowanej analizie.


mygyry

2016-11-03, 09:32
Oddaj mi moje sekundy życia :facepalm:

hellbwoi

2016-11-03, 12:17
Widać kogoś w podstawówce nauczyli painta.

SamSobieBogiem

2016-11-03, 12:26
a wiecie, że teraz ten filmik rozchodzi się w amerykańskim (i nie tylko jak widać) internecie jak świeże bułeczki w poniedziałek? :) To może być element kampanii. Nie od dziś wiadomo, że amerykanie w każdej, poza dziedziną w której są najlepsi, działają na zasadzie skojarzeń. Hilary-isis, hilary-Isis, hilary-zło, zło-hilary, hilary zła, a potem przy urnach Trump.

kazkrin

2016-11-03, 14:30
Nie zazdroszczę hamburgerom. Gra o sumie zerowej, jeśli chodzi o wybory prezydenckie. Wybrać kontrowersyjnego biznesmena, który krzyczy niemal o ponownym izolacjonizmie Stanów, gotowego na sztamę z Putinem czy chorą umysłowo i nafaszerowaną dragami kobietę, gotową wywołać wojnę z Stanami, głaszcząc elektorat progresywnością i nowoczesnością. Jeden chcę wypędzić ich tanią siłę roboczą, zbudować mur oraz zrobić porządek z murzynami (to akurat pochwalam) za cenę niejakiego wycofania się z zaciskania pętli, a drugi kandydat chcę dalszej eskalacji poczucia bycia żandarmem Świata.

pieprzeadmia

2016-11-03, 18:01
klinton , plinton , clinton ,
jedyna prawdziwa odpowiedz
no , chyba że się mylę


Cz...........el

2016-11-04, 09:10
Nareszcie coś merytorycznego, o naukowych podstawach, z wykorzystaniem nowoczesnych technik komputerowych.Piwo!

Radbug

2016-11-04, 18:20
Byliśmy pierwsi przed Amerykańcami!