18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szanuj symbole

Imb • 2017-03-22, 19:37
Na fanpejdżu Klubu Posiadaczy Kałduna Taktycznego znalazłem całkiem sympatyczny filmik o szacunku dla symboli:



Całkiem miły akcent, zwłaszcza w stronę sebixów wyklętych, broniących zajebistości pościeli z małym powstańcem, laski tatuującej sobie na dupie godło narodowe, wrzucania wszędzie Polski Walczącej - koszulek z kotwicą, chust z kotwicą, kominiarek z kotwicą, czapek, portfeli, bejsboli i energetyków i beztrosko nazywających od lewaków, komuchów i socjalistów każdego, kto uważa że to cokolwiek niewłaściwie.

weed1

2017-03-22, 19:55
Dla patoli tylko jasny przekaz

Szanuj symbole bo ci przypie**olę :D

hfbnmiuytp

2017-03-22, 20:04
Ale wilki to ty szanuj panie Angel.

Imb

2017-03-22, 20:10
@Angel

No co Ci mogę powiedzieć, chyba tylko to:



:ciasteczkowy:

żmij

2017-03-22, 20:19
@up
Toś pocisnął :D

gohan27-01

2017-03-22, 21:15
Mnie bardziej wk***ia jak na zawodach ktoś pobazgrał polska flagę, nikt k***a na flagach nie pisze ale tylko Polacy co to w ogóle za moda proszę pisać ale na kartonie z jakiej okolicy się jest.
.

Presty

2017-03-22, 21:53
Koszulki narodowców robione sa w Bangladeszu.

dewoj

2017-03-22, 22:25
lewackie gówno, których boli patriotyzm!

Adrian92

2017-03-22, 22:26
O ile mi wiadomo, to ubrania z tym symbolem nie są zakazane. Jak ktoś się chce utożsamiać z takimi symbolami to co w tym złego, że założy taką koszulkę? może zakładając taką koszulkę czuje się dumny, utożsamia sie z tymi ludźmi którzy bronili Ojczyzny kiedyś? Może mają podobne poglądy, podobny charakter? Jasnę, wiem, ze napiszecie, że większość to patusy, ubierają tak bo taka moda. I wiecie co? I dobrze, ze taka moda. Moda na patriotyzm. Ta moda najbardziej boli lewaków. Nie wnikam w to, czy ktoś kto nosi takie ubrania czy zna historie, czy jest prawdziwym patriota, bo są i tacy co ch*ja pamiętaja i tacy co pamietają i historie znają dobrze a żeby posegregowac ludzi trzeba byłoby kazdego poznac osobiście a nie oceniac po wygladzie czy zachowaniu. Nie widzę nic w tym złego, ze ktoś nosi koszulki czy bluzy z symbolami Polski Walczącej i temu podobnych. Niestety niektóre sieci handlowe przesadzają tworząc przeróżne akcesoria i gadżety w barwach i symbolach m.in Polski Walczącej i to już jest przesada.


Inna sprawa, dlaczego ludzie okazują nienawiść na ulicach, podczas manifestacji czy marszów? Bo żyjemy w skorumpowanym państwie, jesteśmy okradani, okłamywani na każdym kroku. W innych krajach byłaby rewolucja na ulicach, a w Polsce jak ktoś coś rozpie**oli to ból dupy, ojej ale tragedia. Dlatego bo Polacy są bierni, są frajerami bo pogodzili się z takim losem, takich własnie frajerów. Lewactwo napisze, zę agresja nie jest sposobem a co jest sposobem? Przemówienie do rozsądku ludzi z hasełkami na kijach? Gówno prawda, tylko bunt Polaków, na skalę światową może tu coś zmienic. Obalić rząd i system. Albo.. wojna.

W filmiku coś o nienawiści, że Polska Walcząca wychodzi naprzeciw nienawiści. Serio k***a? To oni chyba nie wiedzą ile nienawiści było w Naszych chłopakach, żołnierzach którzy dzielnie walczyli podczas II WŚ. Oczywiście, to była dobra zdrowa nienawiśc.. nienawiśc to nienawiśc. Podczas wojny ona wychodzi na wierzch, ale żyjemy w takich czasach gdzie kazdy każdego z góry nienawidzi, szydzi i zazdrości. Ludzie wolą tworzyć podziały, zamiast się jednoczyć. Dlatego Polska jak i Europa, zakażona lewackim wirusem staje się pionkiem na mapie świata. Sami sie rozbrajamy, za kilkanaście lat, Chiny z Rosją rozpie**olą Europę i tak się to skończy. ( oczywiście radze to wziąć z dystansem) ale patrząc na to jak pnie się w górę gospodarka i cała armia Chin i jak silna jest Rosja jednoczesnie jak rozbraja się europa to kto wie co bedzie za 10/20/50 czy 100 lat.

Wracając do tematu..z tym symbolem może sie utożsamiac kazdy Polak a nie tylko Ci z kałachami i granatami. Ja szanuje każdego żołnierza, bo dla mnie żołnierz cech*je się odwagą i charakterem. Ale nikt nie powinien mi zabraniać nosić ubrań z takimi symbolami, nawet gdy idę do sklepu po bułki.

Nie wiem kto jest naprawdę autorem tego filmiku, ale jeżeli nie jest to prowokacja lewactwa to jestem w szoku.
Ale te posty wyżej, to juz lewactwo musi być. Chodzi mi o Bosaka i Kowalskiego.

Własnie dlatego lewactwo to jest zaraza, bo tępi coś co tak naprawde mogłoby byc nadzieją dla Polski. Własnie Ci znienawidzeni NARODOWCY. Czemu oni? Bo im zalezy przede wszystkim na własnym kraju, a nie na tym by wchodzić w dupę amerykanom czy być pionkiem w unii europejskiej. Właśnie przez Was Polska wygląda jak wygląda, nie szukacie rozwiązań, dlatego Polska jest skazana na PO i PIS, czyli na biedę. Dla mnie to własnie narodowcy są nadzieją dla Polski, niestety patrząc na mentalnośc Polaków, cięzko widze Naszą przyszłość..

Bosak to inteligencją i elokwencją zjada cały establishment w kraju. Ale co tam, poglądy narodowców są złe. Oni chcą zabijac, gwałcić i szkodzic Polsce. Naziści, wszędzie naziści. Gardze Wami. Kocham Polskę i mam nadzieje, ze kiedyś będzie mój kraj silny i rządzony przez patriotów. Ale gardzę społeczeństwem, gardze mentalnością ludzi w Polsce. Biernością. Frajerstwem, że tak łatwo dają się zmanipulować.

Ps. nie zamierzam odpowiadac na zaczepki z Waszej strony, jest to moj pierwszy i ostatni komentarz w tym temacie.

Syja

2017-03-22, 22:31
@up
SEBIX ALERT!!!!

RedIsGood

2017-03-22, 22:40
Chłopakom brakuje wojny, nie mają się jak sprawdzić, poczuć mężczyznami. Każdy z tych "patriotów" chciałby być bohaterem jak dziadek co Niemcom, Ruskom i Ukraińcom naj***ł gołymi rękami a potem jeszcze polatał w dywizjonie 303 ale takie rzeczy to tylko w grach. Przodkowie oczywiście byli szlachcicami a niektórzy nawet w ch*jsarii poszaleli :mrgreen: Сука Блять!

vasik

2017-03-22, 22:41
cóż lewy drobny rozumek tylko rozumie jedno, RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM CZERWONĄ HOŁOTE!

Thunbi

2017-03-22, 22:41
Jasny gwint. Aleś się Adrian rozlał po klawiaturze.
Tu raczej nie chodziło oto, że ktoś sobie ubierze taką koszulkę, czy bluzę i w niej chodzi - do tego nikt nie ma problemu. Raczej dotykają problemu tej mniej rozgarniętej części społeczeństwa, która przywdziewa się w te symbole, a potem demoluje miasta, napie**ala ludzi, bije się z policją itp.
Wiecie, że to Powstańcy najczęściej nosili symbol Polski Walczącej. W dużej mierze to była elita. Młodzi, inteligentni ludzie, którzy mieli na tyle ogromne jaja, żeby stanąć do walki przeciw okupantowi. Ich do walki pociągłą przekonanie, chęć zmiany czegoś - nie nuda i brak perspektyw albo koledzy pod blokiem.
To zdanie, że Polska Walcząca była wyrazem sprzeciwu wobec agresji, było po prostu piękne. Oddało kwintesencje tego, o co chodziło Pokoleniu Kolumbów.
I tak naprawdę chyba to mieli na myśli.
P.S.
Adrian, dewoj, Lenart - nie każdy, kto ma inne zdanie jest lewakiem - pamiętajcie o tym, to się nam będzie lepiej żyło w Kraju.