18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sytuacja na Ukrainie

Kiper • 2014-02-19, 00:01
Możliwe, że słyszeliście co się teraz dzieje na Ukrainie. Znalazłem dzisiaj te zdjęcia wrzucone około 16. Przedstawiają zabitych ludzi i amunicje, której używała ukraińska "policja". Postanowiłem się nimi z wami podzielić. Do zdjęć była dołączona notka mówiąca o tym, że zwykli ludzie zostali zabici przez reżim janukowicza i apel do unii europejskiej i usa.


Cytat:

Ordinary people killed by Yanukovich's dictator regime.
No guns, free hands... but had been killed by crime "police"...

Especially for EU officials and Obama Administration.
Please stop dictator!
Arrest all treasures and properties.
Otherwise regime will kill thousands of ukrainians.
Please REPOST!
World community, Ukraine need your help. RIGHT NOW!




RockyWood

2014-02-19, 00:35
USA i UE to delikatnie mówiąc - PIER-DO-LI co się dzieje na Ukrainie.

Będzie coraz gorzej - to nawet początek nie jest.
Mnie tylko ciekawi kiedy Rosja wyśle tam swoje wojsko.

LICH0

2014-02-19, 00:38
up. A po ch*j moskale mają tam słać wojsko skoro Ukraina ma własną armię a póki co berkut daje im radę?? Właście berkut to wojsko....
Co może być gorszego niż zabijanie protestujących?

DreD4000

2014-02-19, 00:42
szczerze to już mam dość tych informacji o biednych ukraińcach. jest tysiąc rzeczy które bezpośrednio mnie dotykają w moim własnym kraju. a to co dzieje się na ukrainie to mnie wali.
PS: mój świętej pamięci dziadek odszedł już przeszło 10 lat temu ale nadal dobrze pamiętam jego opowieści które w dużej mierze wykształciły moją opinie o innych narodach. wniosek: JEBAĆ UKRAIŃCÓW!

Muzz

2014-02-19, 00:49
@up bo jesteś leszczem, który nie patrzy szerzej - tylko własnej dupy. A dziadka współczuję (i nie dlatego, że umarł...).

gacus

2014-02-19, 01:11
@up inaczej byś gadał piździelcu jakby ci te j***ne zwierzęta zabiły kogoś z rodziny w 1943r.

Muzz

2014-02-19, 02:02
@up ja pie**ole, porównywać wydarzenia z 1943 roku i te aktualne. Wiesz, mój prapraprapraprzodek zginął w falach Morza Czerwonego jak z innymi Egipcjanami gonił Mojżesza... do dzisiaj mam mu to za złe.
Dorośnij. Nie patrz na wszystkich przez pryzmat przeszłości. To już inni ludzie żyjący w innych czasach.

pozdrawiam
piździelec

Enerfaues

2014-02-19, 02:35
posnęli naj***ni, wielkie mi halo..

606

2014-02-19, 03:03
j***ć ukraińców. Zaorać ten k***idołek i zrobić parkingi, fabryki albo wielką dziurę na europejskie wysypisko śmieci.

panchamityle

2014-02-19, 04:33
@Muzz
Gówno wiesz debilu, patrzysz tak szeroko a nie dostrzegasz tego, że ci protestujący są wrogo nastawieni do nas, Polaków?!

modoc

2014-02-19, 08:40
A dobrze im tak większość z tych niewinnych demonstrantów to członkowie UPA.

ilyasoloviev

2014-02-19, 10:53
na pierwszym zdjeciu nie wyglada jak trup, amunicja podrzucona, albo to nie policji, reszta zwlok podrzucona. mysle samodzielnie xD

Endiegs

2014-02-19, 11:05
Ej, ale to k***a nie jest już śmieszne, bo wojna domowa już praktycznie trwa. Jeśli będzie otwarta walka w całym kraju z bronią ostrą i armią, będziemy musieli przyjąć w ch*j uchodźców z Ukrainy. To będą setki tysięcy głodnych, bezbronnych i biednych ludzi, których trzeba nakarmić, zakwaterować i utrzymać.