18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sytuacja na Ukrainie

Kiper • 2014-02-19, 00:01
Możliwe, że słyszeliście co się teraz dzieje na Ukrainie. Znalazłem dzisiaj te zdjęcia wrzucone około 16. Przedstawiają zabitych ludzi i amunicje, której używała ukraińska "policja". Postanowiłem się nimi z wami podzielić. Do zdjęć była dołączona notka mówiąca o tym, że zwykli ludzie zostali zabici przez reżim janukowicza i apel do unii europejskiej i usa.


Cytat:

Ordinary people killed by Yanukovich's dictator regime.
No guns, free hands... but had been killed by crime "police"...

Especially for EU officials and Obama Administration.
Please stop dictator!
Arrest all treasures and properties.
Otherwise regime will kill thousands of ukrainians.
Please REPOST!
World community, Ukraine need your help. RIGHT NOW!




qwachu

2014-02-19, 13:12
U mnie po rodzinie z Ukraińcami wyrównali rachunki za ubicie brata dziadka, a ja sam mam stosunek do nich, jak do innych.. jebie mnie to. Nie mój kraj, nie moje problemy. Jak ktoś wk***ia to leję po mordzie i ch*j mnie obchodzi jakiej to narodowości. Ale że im źle.. k***a a nam dobrze? Jedyna rzecz o którą mogę się tu przypie**olić, to j***ne polityki, z naszego kraju, którzy tam się pchają, ale to nie wina Ukraińców.

Za dużo mamy własnych problemów, żeby zajmować się innymi. A "pokojowych" demonstrantów osobiście bym rozgonił ostrą amunicją, za niszczenie i rozkradanie mienia, nawet jakby walczyli o światowy pokój i dodatkową rolkę papieru toaletowego..

ri...........90

2014-02-19, 13:26
...toż to k***a, manekiny są...

NietoperzowyToperz

2014-02-19, 16:38
Radziłbym trochę wzmocnić naszą granicę państwa .

Ti...........ch

2014-02-19, 17:00
Ja tu nie widze na zdjęciach zadnych łusek po amunicji z której można efektywnie zabijać. Same po kulach gumowych do strzelb gładkolufowych. Wątpie czy profesjonaliści zrobiliby taki bubel.

slayer666262

2014-02-19, 17:21
Ukraińcy, Polacy, Niemcy, Amerykanie, biali, czarni, żółci, co to za różnica wszyscy jesteśmy ludźmi i mieszkamy na jednej planecie dlaczego nie potrafimy się zjednoczyć pod jednym sztandarem

De...........37

2014-02-19, 17:35
Nie wszyscy, ja np nie trawię białych i Polaków.


Ale jak pod jednym sztandarem? :D Że komunizm?> Zjednoczyć jesli wszyscy to przeciwko komu? Kosmitom? Lol...

Poganek

2014-02-19, 18:08
ja pie**ole, jak można popierać ten motłoch na Majdanie? ^^ Janukowycz już dawno powinien rozgonić ich czołgami. No ale z drugiej strony wasza nienawiść do Ukrainców jest popie**olona, myśmy ich tereny okupowali wiele lat, co nie zmienia faktu, że odwoływanie się do UPA to tak jakby ja odwoływał się do jakichś polskich morderców. W ogóle głupi są, że najpierw wybierają prezydenta, a teraz się buntują przeciwko demokracji i konstytucji... Do UE chcą i będą potem przez to głodować. W każdym razie my powinniśmy iść na ugody z Janukowyczem, wspomóc go wojskiem w zamian za oddanie nam Lwowa.

Harg

2014-02-19, 19:07
Jak można tak marnować zwłoki tych podludzi? Przecież to są setki kilogramów mięsa.

EdmundKemper

2014-02-19, 19:20
Poganek napisał/a:

ja pie**ole, jak można popierać ten motłoch na Majdanie? ^^ Janukowycz już dawno powinien rozgonić ich czołgami. No ale z drugiej strony wasza nienawiść do Ukrainców jest popie**olona, myśmy ich tereny okupowali wiele lat, co nie zmienia faktu, że odwoływanie się do UPA to tak jakby ja odwoływał się do jakichś polskich morderców. W ogóle głupi są, że najpierw wybierają prezydenta, a teraz się buntują przeciwko demokracji i konstytucji... Do UE chcą i będą potem przez to głodować. W każdym razie my powinniśmy iść na ugody z Janukowyczem, wspomóc go wojskiem w zamian za oddanie nam Lwowa.



Nasza nienawiść jest popie**olona? My zajmowaliśmy ich tereny, a oni chcą zabrać nasze w imię odebrania tego co ich. Gdzie tutaj logika?
Przecież po pomarańczowej rewolucji niby też byli zadowoleni, a nagle im się odwidziało...
Janukowycz nie potrzebuje naszej pomocy. Demonstranci także nie potrzebują naszej pomocy. W ogóle to powinniśmy siedzieć cicho w tej sprawie bo to może się jeszcze obrócić przeciwko nam. Szkoda tylko, że za sąsiadów mamy taką swołocz.

wraa

2014-02-19, 22:30
jak można bronić tych sk***ysynów?

slayer666262

2014-02-19, 23:30
Dexterkrak
Nie mówię o żadnym komuniźmie chodzi mi po prostu żeby była zjednoczona, bez podziałów i nienawiści

De...........37

2014-02-20, 10:04
Ale zjednoczona pod jakim szyldem, hasłem? Przez jaką ideę? Już nie pytam "jakim k***a cudem", pytam tylko co by miało być tym czynnikiem jednoczącym :D .

slayer666262

2014-02-20, 18:48
Rozumiem o co ci chodzi dexterkrak, ale czy nie możemy się zjednoczyć po to żeby na świecie było mniej wojen i nienawiści a zająć się innymi sprawami czy na ziemi nie ma wystarczająco cierpienia nawet gdyby nie było wojen.( chodzi mi o np:katastrofy przyrodnicze, przestepczość, głód, choroby)

De...........37

2014-02-20, 18:59
Paaanie, ja to wszystko rozumiem ale jako trzydziesto jedno latek powinieneś wyrosnąć z bajek jakieś 23 lata temu! To mnie dziwi!

slayer666262

2014-02-20, 21:06
Wiem że to co napisałem brzmi bardzo ale to bardzo bajecznie ale po prostu czasami się zastanawiam jak ludzie mogą się tak masowo zabijać nawzajem, musieliby nas chyba zaatakować kosmici żebyśmy wszyscy się zjednoczyli.

Nie mam 31 lat. Na takich portalach i ogólnie jak gdzieś zakładam konto to nie podaje prawdziwych danych nie jest to chyba karane na sadisticu. Nie jestem też jakby co żadnym 13 latkiem.