18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sytuacja na Ukrainie

Kiper • 2014-02-19, 00:01
Możliwe, że słyszeliście co się teraz dzieje na Ukrainie. Znalazłem dzisiaj te zdjęcia wrzucone około 16. Przedstawiają zabitych ludzi i amunicje, której używała ukraińska "policja". Postanowiłem się nimi z wami podzielić. Do zdjęć była dołączona notka mówiąca o tym, że zwykli ludzie zostali zabici przez reżim janukowicza i apel do unii europejskiej i usa.


Cytat:

Ordinary people killed by Yanukovich's dictator regime.
No guns, free hands... but had been killed by crime "police"...

Especially for EU officials and Obama Administration.
Please stop dictator!
Arrest all treasures and properties.
Otherwise regime will kill thousands of ukrainians.
Please REPOST!
World community, Ukraine need your help. RIGHT NOW!




a12b

2014-02-19, 11:43
Gdy Polacy 11.11 wychodzą na ulicę protestują, dochodzi do starć z przedstawicielami systemu to lament, że faszyści, chuligani, wandale, tylko zadyma ważna itd. Kilka miesięcy później oglądając filmy z ukrainy te same osoby wypisują "kiedy tak w Polsce będzie, czas obalać rząd", ukraińscy bohaterowie, walczący z system, rewolucjoniści, proeuropejczycy itd. Hipokryzja pełną gębą. Osobiście nie bardzo interesuje mnie los ludzi machających flagami oprawców Polaków UPA i gotowych oddać swój kraj pod opiekę Brukseli. Obecnie sytuacja na Ukrainie jest sprzyjająca do tego, aby wysłać Polskie wojsko w rejony Lwowa i odzyskać to co nasze.

De...........37

2014-02-19, 11:50
Nie te same osoby. Ja konsekwentnie twierdzę, że jedni i drudzy to bydło :D .

Dymekx

2014-02-19, 11:52
Muzz napisał/a:

@up ja pie**ole, porównywać wydarzenia z 1943 roku i te aktualne. Wiesz, mój prapraprapraprzodek zginął w falach Morza Czerwonego jak z innymi Egipcjanami gonił Mojżesza... do dzisiaj mam mu to za złe.
Dorośnij. Nie patrz na wszystkich przez pryzmat przeszłości. To już inni ludzie żyjący w innych czasach.

pozdrawiam
piździelec



A te UPA flagi to niby co? Ludzie inni, tamci już dawno pozdychali ale flagą zbrodniarzy dalej wywijają.

majan

2014-02-19, 11:54
Diux napisał/a:



Chyba cie poj***ło :D Niech tylko które ścierwo ukraińskie spróbuje do granicy podejść bo sam tam pojadę i wystrzelam :D ...


tak, j***ny hipokryto ,a jak polacy masowo sp***alali podczas II Wś do Rumunii to było git? Ciekawe co oni wtedy o nas myśleli? Pomyśl leszczu troche.

pakitoo

2014-02-19, 11:57
Prawda jest taka że sami sobie szkodzą. nawet jak pogonią ten rząd to przyjdzie następny taki sam. Bo tam nie prezydent czy parlament rządzi a bogaci oligarchowie. A sam ustrój ,nomen omen demokratyczny, jak kulał, tak kulał będzie dalej. Z serca życzę im żeby UE wypięła się na nich i oddała Rosji na pożarcie, to chociaż będą mieli gaz tani i chleb tani, a nie to co my, że już o pedalstwie nie wspomnę.

Dymekx

2014-02-19, 12:00
majan napisał/a:


tak, j***ny hipokryto ,a jak polacy masowo sp***alali podczas II Wś do Rumunii to było git? Ciekawe co oni wtedy o nas myśleli? Pomyśl leszczu troche.



Gadacie o Ukrainie czy o Rumuni?

gwork315

2014-02-19, 12:09
Z ostatniej chwili :

Wojsko jedzie na majdan !

Na wieczór będzie materiał na harda :D

De...........37

2014-02-19, 12:10
Najwyższa pora :D

Sl...........nx

2014-02-19, 12:13
Muzz napisał/a:

@up ja pie**ole, porównywać wydarzenia z 1943 roku i te aktualne. Wiesz, mój prapraprapraprzodek zginął w falach Morza Czerwonego jak z innymi Egipcjanami gonił Mojżesza... do dzisiaj mam mu to za złe.
Dorośnij. Nie patrz na wszystkich przez pryzmat przeszłości. To już inni ludzie żyjący w innych czasach.

pozdrawiam
piździelec



Trzeba być sk***iałym kretynem, żeby nie dostrzegać, iż "bojownicy o wolność" uznają za bohaterów ukraińskich zbrodniarzy, popierając ich działania i utożsamiając się z wartościami wyznawanymi przez te zwierzęta.

A co powiesz na to, drogie ścierwo, że gdy mój wujek ożenił się z ukrainką, to rodzina się jej wyrzekła, matka zwyzywała od najgorszych a ojciec dosłownie wykopał za drzwi? Bo wyszła za Polaka. Taki mają do nas stosunek.

j***ć ukraińców, oni nigdy nie będą naszymi przyjaciółmi.

Diux

2014-02-19, 12:13
gwork315 napisał/a:

Z ostatniej chwili :

Wojsko jedzie na majdan !

Na wieczór będzie materiał na harda :D



A zapowiadali że wojsko nie będzie brało w tym udziału...

No cóż. Lepiej dla nas :D

Sl...........nx

2014-02-19, 12:16
Endiegs napisał/a:

@up dokładnie. Rozpita szlachta rozj***ła potęgę buntując przeciw sobie kozaków.



Bo tym darmozjadom wcale nie chodziło tylko o powiększenie rejestru kozaków.

De...........37

2014-02-19, 12:19
Cytat:

A co powiesz na to, drogie ścierwo, że gdy mój wujek ożenił się z ukrainką, to rodzina się jej wyrzekła, matka zwyzywała od najgorszych a ojciec dosłownie wykopał za drzwi? Bo wyszła za Polaka. Taki mają do nas stosunek.



Zobaczymy co zrobisz jak Twoja córka wyjdzie za ciapaka :D .

Hrodgar

2014-02-19, 12:52
Muzz napisał/a:

@up ja pie**ole, porównywać wydarzenia z 1943 roku i te aktualne. Wiesz, mój prapraprapraprzodek zginął w falach Morza Czerwonego jak z innymi Egipcjanami gonił Mojżesza... do dzisiaj mam mu to za złe.
Dorośnij. Nie patrz na wszystkich przez pryzmat przeszłości. To już inni ludzie żyjący w innych czasach.

pozdrawiam
piździelec



Po pierwsze, niech Ukraińcy przyznają się do rzezi wołyńskie, i przeproszą, to sprawa będzie zamknięta.

Po drugie, skoro twój przodek sp***alał przed Egipcjanami razem z Mojżeszem to pie**ol SIĘ ŻYDZIE.

bapmek napisał/a:



Nasz książę, czyli Rusin konwertyta-neofita? I rzeczywiście przyzwoicie mu poszło doprowadzenie do upadku Rzeczpospolitej.



Poddany Króla Polskiego, więc "nasz". Inna sprawa że przegrał bo reszta szlachty i magnaterii nie chciał mu pomóc.

Dexterkrak napisał/a:



Zobaczymy co zrobisz jak Twoja córka wyjdzie za ciapaka :D .



Murzyński ku*as Ci w przełyk życzę, za porównanie POLAKÓW z ciapatymi.

DreD4000

2014-02-19, 12:53
i zostałem pociśnięty. ciekawe ilu ukraińców/rosjan znają ci wielcy obrońcy. ja ich nie lubię bo odj***li coś moim bliskim 50-60 lat temu. dla mnie to wcale nie tak dawno. to po pierwsze. a po drugie poznałem wielu ludzi za wschodniej granicy (troche czasu tam spędziłem) i znam ich nastawienie oraz opinię o Polakach. To że jakaś p*zda mnie krytykuje to mnie wali ale to że większość ludzi w Polsce myśli jak ta p*zda to już mnie martwi.......