18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sytuacja na Ukrainie

Kiper • 2014-02-19, 00:01
Możliwe, że słyszeliście co się teraz dzieje na Ukrainie. Znalazłem dzisiaj te zdjęcia wrzucone około 16. Przedstawiają zabitych ludzi i amunicje, której używała ukraińska "policja". Postanowiłem się nimi z wami podzielić. Do zdjęć była dołączona notka mówiąca o tym, że zwykli ludzie zostali zabici przez reżim janukowicza i apel do unii europejskiej i usa.


Cytat:

Ordinary people killed by Yanukovich's dictator regime.
No guns, free hands... but had been killed by crime "police"...

Especially for EU officials and Obama Administration.
Please stop dictator!
Arrest all treasures and properties.
Otherwise regime will kill thousands of ukrainians.
Please REPOST!
World community, Ukraine need your help. RIGHT NOW!




EdmundKemper

2014-02-19, 11:06
Tak, tak. Ukraińcy tacy biedni. Jak się robi "pokojowe" demonstracje to tak się kończy. W dokumentalnych macie jak ci "pokojowi" demonstranci rzucają cegłówką w głowę policjanta.

Majesty

2014-02-19, 11:06
Muzz, każdy kto nie szanuje swojej historii doświadcza powtórki, dlatego Twój tekst o dziadku jest niesmaczny ;) A jeśli nie dostrzegasz, lub inaczej nie chcesz, że akurat zachodnia część Ukrainy jest bardzo negatywnie nastawiona, wręcz szowinistycznie do Polaków to te Twoje wspaniałe horyzonty mają kiepskie postawy.

Diux

2014-02-19, 11:07
Endiegs napisał/a:

Ej, ale to k***a nie jest już śmieszne, bo wojna domowa już praktycznie trwa. Jeśli będzie otwarta walka w całym kraju z bronią ostrą i armią, będziemy musieli przyjąć w ch*j uchodźców z Ukrainy. To będą setki tysięcy głodnych, bezbronnych i biednych ludzi, których trzeba nakarmić, zakwaterować i utrzymać.



Chyba cie poj***ło :D Niech tylko które ścierwo ukraińskie spróbuje do granicy podejść bo sam tam pojadę i wystrzelam :D ...

bolebor

2014-02-19, 11:09
@endiegs Ja moge osobiście przyjać 2 niewine Ukrainki w wieku do 22 lat.

kashan

2014-02-19, 11:12
Dzisiaj się dowiedziałem dwóch ciekawych informacji:

1. Berkut wyciąga ze szpitala rannych, wywozi do lasu i robią egzekucje, dlatego zaczęto przywozić rannych do Polskich szpitali.

2. Po zakończeniu olimpijady suczi rasija, putin wyśle wojska na Ukrainę bo za dużo miliardów rubli wpompował niedawno w ich gospodarkę żeby pozwolic rządzić tam ludziom.

*** błędy specjalnie, nie spinać pośladów bo wyślę karetkę z maścią na ból dupy.

Darki72

2014-02-19, 11:15
Ja na tych zdjeciach nie widze zadnego nieboszczyka, kazdy tak sie moze polozyc i zaslonic twarz. RealPhotoshop.

Mr.Diesel

2014-02-19, 11:16
Co za durni ludzie, tak niszczą swoje miasto.

De...........37

2014-02-19, 11:18
Ten na ostatniej fotce nima głowy? :D

Kashan: Hahahahahaha :D co za imbecyl :D


Ukraińcy mają tak samo dobre powody, żeby nie lubić nas jak np my- Niemców :D . Z resztą, doszukiwanie się przyczyn tego czy tamtego w wydarzeniach sprzed 70 lat jest dziecinne (co widać choćby na sadolu- nie lubię ich bo cośtam, bo UPA, bo tamto, bo coś o czym piszący nie ma bladego pojęcia i ch*ja go to dotyczy :D ).

Dziwne, że Berkut do tej pory nie poradził sobie z tym sporym bo sporym ale jednak stadem zwierząt. Sądziłem, że wschodnia mentalność pomaga radzić sobie z bydłem które poszło w szkodę co udowadniali wiele razy Rosjanie. Widać Ukraina tak nie lubi Rosjan, że nie chcą nawet dobrych wzorców czerpać :D .

Łuski widzę po gumowych na moje oko. Ale jedno na plus- zaczęli do nich napie**alać z ostrej, poszli widac po rozum do głowy.

Słucham sobie przed chwila radia i słyszę zdanie: "protestujący apeluja o żywność, ubrania i opony"... No k***a, pastucha tam trzeba :D .

Endiegs

2014-02-19, 11:21
@Diux ja też nie chce ich w Polsce, ale my niestety ch*ja możemy zrobić. Bo w razie czego to cały świat będzie tego od nas wymagał z racji naszego położenia geopolitycznego.

sernik0001

2014-02-19, 11:22
1647r.
"Ja, Jeremi Wiśniowiecki, wojewoda ruski, książe na Łubniach i na Wiśniowcu, przysięgam Tobie Boże Święty w Trójce Świętej jedyny i Tobie Matko Najświętsza, że jako podnosząc tą szable przeciw hultajstwu póty jej nie złożę póki ukrainy nie uspokoję i buntów chłopskich we krwi nie utopię."

Nasz książe wiedział co robić w takich sytuacjach i wychodziło mu to przyzwoicie trzeba przyznać :)


pr...........as

2014-02-19, 11:26
Dlatego zacznijcie chodzić na wybory i świadomie przeanalizujcie na kogo postawić krzyżyk. Pozdrawiam.

Hooorq

2014-02-19, 11:31
A mnie rozpie**ala ja zapraszaja ta szmate marczuk od Pazury jako experta,wszyscy widzieli jak p*zda w łape biere ma czelnosc jescze w tv sie lansować i malo tego do PE chce startowac

De...........37

2014-02-19, 11:32
Ja nie widziałem :D . Cholera, przegapiłem...

bapmek

2014-02-19, 11:37
Cytat:

1647r.
"Ja, Jeremi Wiśniowiecki, wojewoda ruski, książe na Łubniach i na Wiśniowcu, przysięgam Tobie Boże Święty w Trójce Świętej jedyny i Tobie Matko Najświętsza, że jako podnosząc tą szable przeciw hultajstwu póty jej nie złożę póki ukrainy nie uspokoję i buntów chłopskich we krwi nie utopię."

Nasz książe wiedział co robić w takich sytuacjach i wychodziło mu to przyzwoicie trzeba przyznać :)



Nasz książę, czyli Rusin konwertyta-neofita? I rzeczywiście przyzwoicie mu poszło doprowadzenie do upadku Rzeczpospolitej.

Endiegs

2014-02-19, 11:39
@up dokładnie. Rozpita szlachta rozj***ła potęgę buntując przeciw sobie kozaków.