18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Syrena Sport - Nowe Wcielenie Legendy

Rybski • 2013-04-02, 16:47
http://nowasyrena.com/wp-content/uploads/2013/04/p3.jpg

Wzorem dla projektu jest Syrena Sport – niewątpliwie mityczne auto owiane wielką legendą i tajemnicą. Auto zwane w Kanadzie „Polską Corvett'a”, we Włoszech mówiono o nim „Najpiękniejsze auto zza żelaznej kurtyny”. Syrena Sport wyprzedzała swoją epokę a poprzez ustrój jaki wtedy panował, niestety nie weszła do produkcji. Dziś chciałbym zaproponować nowoczesną wersję Syreny Sport, dzięki której możemy dogonić swoją epokę.
Z założenia pierwsze egzemplarze auta mają nie odbiegać wyposażeniem i osiągami od sportowych aut coupe klasy premium. A swoim designem nawiązywać do poprzedniczki.
Nadwozie ręcznie wykonane z lekkich i wytrzymałych tworzyw sztucznych, minimalistyczne i ergonomiczne wnętrze wykończone najwyższej jakości materiałami. Podwozie według własnej konstrukcji. Sercem nowej Syreny Sport będzie silnik V6 o pojemności 3500cm3, w dwóch wersjach – wolnossącej o mocy 330KM a także turbodoładowanej o mocy 450KM, co przy masie poniżej 1300kg, pozwoli na rozpędzenie auta w granicach 4,5 sekundy do 100km/h, oraz rozwinięcie maksymalnej prędkości oscylującej w granicach nawet 290km/h.



Projekt można obserwować na https://www.facebook.com/NowaSyrenaSport oraz na www.nowasyrena.com
W chwili obecnej trwają poszukiwania sponsorów oraz inwestorów chętnych do współpracy przy tworzeniu Nowej Syreny Sport.







matjus

2013-04-02, 16:50
nie do końca podoba mi się ta stylistyka, ale życzę powodzenia!

RockyWood

2013-04-02, 16:59
prototypy może i sobie zrobią ale masówki nigdy. nie tutaj.

Re...........ms

2013-04-02, 17:34
pierdzieli o tym we wszystkich portalach informacyjnych, więc nie wiem z której trzeba być jaskini żeby jeszcze o tym nie słyszeć.

maXikinght

2013-04-02, 17:52
ja pier ... ile tego gówna jeszcze będzie ? syrena sport i syrena sport ... żygać sie chce
sregenda nie legenda

MrTijomono

2013-04-02, 18:58
No co jest k***a? W ciągu chyba miesiące widzę już trzeci "prototyp" pod tytułem "polska legenda" , "Nowe Polskie superauto" czy inny ch*j i po raz kolejny tym razem już totalnie się załamałem...
Polskie to polskie tamto polskie sramto. TAKIEGO WAŁA ! 300C podj***ny, Maybach, podj***ny...
Sami się znów kompromitujemy jako naród do ch*ja...
JAK można wierną kopię oryginału z Hameryki, Niemców, Brytoli czy jakichś tam p*zdookich nazwać "Polskim autem" "Superlegendą z Polski" No ja pie**ole...
Polski samochód to Polski samochód, nie żadne wyj***ne super fury, skóry czy bajery. Ja słysząc hasło "Polskie auto" chcę widzieć tą syrenę, warszawkę, malucha czy poloneza. Nawet nie wiadomo jak to byłoby brzydkie, słabe czy cokolwiek tam zechcecie, ważne by było k***a własne !

hr...........ns

2013-04-02, 21:54
większe mogli te koła jeszcze dać , najlepiej od ciągnika

Ork.Fajny

2013-04-02, 23:01
Auto nie ma szans. Tak samo jak te inne projekty o których tu była mowa. Aktualnie działające firmy są za mocno zakorzenione, ustawione i mają zasoby by bez problemów opłacać polityków. A niestety socjalizm generuje monopole którym na rękę jest że to urzędnik decyduje czym jeżdżą obywatele a nie sami oni...

sz...........an

2013-04-03, 03:01
Gratuluję.... wszystkie państwa produkują swoje samochody od czasów przedwojennych.... Polacy własnie odkryli, że koła i silnik mogą stworzyć nowy samochód.... teraz tylko jebnąc orkiestrę taką samą która odbierała amerykańskie f-16... pocałowac chleb, posypać solą i napie**alać na każdym możliwym portalu o nowym polskim przedsięwzięciu najlepiej przez najbliższy rok.... k***a co za cebuland.... Kocham ten kraj ale k***a to co się w nim dzieje to paranoja, zachowujemy się jak jacyś neandertalczycy którzy pierwszy raz w życiu "stworzyli" ogień

Himalayan

2013-04-03, 03:01
Znowu ta sama żałosna akcja, żeby nie było, żałosne nie jest robienie samochodu, tylko ta ściema o tym, że ma to czemuś służyć. Szukacie frajera, który zapłaci wam za to, że...firma w fabryce wam zrobi samochdód [no w 3/4], a wy go wykończycie? No toż to trzeba być niezłym idiotą by zapłacić choć 1 zł na to by ktoś sobie miał fajny samochodzik. Przecież nikt nie będzie tego produkował, to będzie jeden, jedyny model, którym będzie jeździł...autor projektu :) Jeszcze spoko, jak jest sponsor, który jebnie na tym reklamy i jego sprawa, ale oszukiwanie ludzi w internecie, którzy wpłacają kasę, myśląc, że to jakiś projekt, który ma zostać wdrożony do produkcji, że będą takie samochody robili...no cóż...

sz...........an

2013-04-03, 03:10
O zapomniałem o paru ważnych faktach... teraz ktoś "mądry" kto wymyślił taki projekt dostanie premię w wysokości 500 mln złotych... a samochód jezeli w ogóle byłby produkowany seryjnie to kosztowałby 300 tysięcy euro... no bo tak... w łape trzeba dać tu i tam no i każdy urzędas w polsce musi mieć dochód od każdej sprzedanej sztuki, do tego dochodzi jeszcze pazerność rudego i bandy darmozjadów z sianem w butach, prędzej korea płn wprowadzi kapitalizm i będzie zywić obywateli amerykańskimi hamburgerami niz w Polsce będzie zrobione coś normalnie i na miarę aktualnych czasów

ale ale.... teraz czekamy na opinię eksperta... który się tu niedługo zjawi "Źle wam?! dobrze że w ogóle coś robimy... popatrzmy na takom rumunje oni nie majo nic a my momy... momy popier z syreno kolorowo bedziem robic i filozować jakie z nas egzperty"

cholok

2013-04-03, 03:58
na takie ch*jowe rysunki szukaja sponsora ? POWODZENIA.

V6Terapeuta

2013-04-03, 09:02
hahaha juz widze jak przy 290km/h lakier odpada z maski :]

radzik05

2013-04-03, 09:03
taki projekt juz jest wyprodukowany i nazywa sie ASTON MARTIN

kurczasty

2013-04-03, 09:10
Ej ale co autor ma na myśli?
Chce seryjnie produkować auto? To gdzie jest pomysł biznesowy?

Czemu dwóch amatorów bierze się za coś o czym ma blade pojęcie?

Student politechniki i fabrykę samochodów zakłada.

To jakiś żart?
----

A tak na poważnie nic ciekawego tu nie zauważyłem.
Jedna syrena sport już powstała - żołądkowej. Po co następna?

To jest właśnie Polska w xxi wieku próbujemy zrobić coś z przed pół wieku i jak tu nie mówić, że jesteśmy 100 lat za murzynami.