18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Symulacja potracenia pieszego

Kriski • 2012-04-27, 19:24
Symulacja potracenia pieszego .

rockface123

2012-04-27, 19:31
mi się tam podobają takie reklamy oczywiście w PO-pie**olnej polszczy nigdy tego nie puszczą w tv gdyż reklama jest zbyt ciekawa i nie jest nudna.

Dziamian

2012-04-27, 19:39
to są reklamy dające do myślenia !

Mr.Drwalu

2012-04-27, 19:49
@rockface123

Masz polskie :kawa:




antyzog

2012-04-27, 22:13
Uważam że takie akcje są bardzo dobrym pomysłem i w Polsce jest tego za mało. Debil jeden z drugim zapie**ala jak poj***ny myśląc że jest bogiem, spowoduje wypadek, zabije i dopiero do niego dochodzi że jeździł za szybko i "już nigdy nie będę". Nie będzie żadnego "będę" do pierdla głupi ch*ju, trzeba było myśleć wcześniej.

mateelv

2012-04-28, 01:47
@Mr Drwalu - ostatnia reklama pije do młodych. Z jakiej k***a paki? a ile to głupkowate baby stwarzają zagrożenia, ile k***a stwarzają andrzeje w 2.0 kombi tdi, nosz k***a, tego bydła jest tyle, ale wkoło słyszę młodzi i młodzi... oczywiście, są też i młodzi debile, ale bez przesady, j***na ignorancja. to własnie Ci najmłodsi czasami najlepiej reagują, posiadając najlepszy refleks gdy sie jakiś przyj***ny lemur wpie**oli na ulice pod koła...

Pu...........na

2012-04-28, 07:20
mateelv napisał/a:

@Mr Drwalu - ostatnia reklama pije do młodych. Z jakiej k***a paki? a ile to głupkowate baby stwarzają zagrożenia, ile k***a stwarzają andrzeje w 2.0 kombi tdi, nosz k***a, tego bydła jest tyle, ale wkoło słyszę młodzi i młodzi... oczywiście, są też i młodzi debile, ale bez przesady, j***na ignorancja. to własnie Ci najmłodsi czasami najlepiej reagują, posiadając najlepszy refleks gdy sie jakiś przyj***ny lemur wpie**oli na ulice pod koła...



To prawda akurat :lol: autoeliminacja zachodzi wtedy gdy zostaja potracone takie moski. Heh mnie to rozpie**ala jak pod kola wpadnie jakis moher a obok zbieraja sie jemu podobne osobniki i napie**alaja na kierowce 8-) ostatnio ciekawa sytuacja.

Bus wlacza sie do ruchu z przystanku. Kierowca jedzie no max 10 km/h ale no k***a musiala isc jakas p*zda stara ktora poprostu odbila sie od przedniej szyby. Obok stala policja i babka stwierdzila ze nie widziala go bo za szybko jechal ch*j z tym ze przed chwila wysiadla z niego... :lol:

moonmaker05

2012-04-28, 07:42
tez nie rozumiem takiego "oblegania" mlodych kierowcow, sam jezdze od 20 roku zycia (no moze nie mam v8 pod maska ale wystarczy zeby osiagnac 150 - 170) i jakos nigdy nie spowodowalem wypadku nie rozwalilem samochodu nie wylecialem do rowu i nie stworzylem zagrozenia. Moim zdaniem najwieksze zagrozenie stwarzaja starsi ludzie nie raz nawet nie jadac samochodem tylko widzac jak taka babunia lamie sie po 20 razy zeby zaparkowac i jej gasnie to az mi szkoda samochodu :\ takich ludzi to juz powinni badac raz w miesiacu czy sa w stanie prowadzic.

ps. znam takiego jednego pewnego w miare mlodego czlowieka prosto po maturze ktorego wlasnie mozna zaliczyc do "ZApie**alACZY W BMW" dostal od rodzicow starsza bmw seri 5 z 200 konnym silnikiem. po jakims czasie po pijaku rozwalil ten samochod nikogo nie zabil ale uszkodzil mienie, oczywiscie prawko zabrane na rok, nie zgadniecie jaka kare mu rodzice wymyslili..... inne slabsze bmw :\

DarkJacob

2012-04-28, 08:29
0:09

Ta nokia może się w ogóle rozj***ć ?

JakobekS

2012-04-28, 09:45
No ale jak pieszy wchodzi jak święta krowa, bez patrzenia na przejście to jest ok, tak? "No bo w końcu to jest przejście i go tu nie może przejechać"

da...........za

2012-04-28, 10:29
Dobre, dobre dobre dobre

sergeantlipton

2012-04-28, 10:37
To chyba nie przypadek że na tym filmiku to kobieta wlazła pod koła jak krowa :D

lith

2012-04-28, 12:01
Filmik może i fajnie zrobiony, ale ogólnie ściema. Więcej zależy od szczęścia, a nie od tego, czy samochód zanim zacznie hamować będzie jechał 60, czy 65. Są ludzie co zgarnie ich samochód jadący ponad stówę, dobrze trafia i stanie im się mało co. A są tacy co samochód ledwo co ich stuknie i złamie kręgosłup w kilku miejscach. Tutaj niby obniżenie z 65 do 60 zrobiło dużą różnicę... ale jakby babka wyszła ułamki sekund później to by nic nie dało to może zamiast 60 jechać 55... a jakby weszła jeszcze moment później to i tak by ja poturbowało... yy... to może zamiast 55 to jechać 50?, albo 45? wysiadać i przetaczać samochód przez przejścia? zawsze przecież będzie ta granica i jak wejdzie za późno to nie da się wyhamować, więc bym sie skupiał nie na tym, czy samochód walnie w nią mocniej czy słabiej, a nad tym, żeby może po prostu nie włazić pod koła?

Leothyr

2012-04-28, 12:09
No, bo idzie sobie pie**olona paniusia jak święta krowa i się gapi k***a w niebo.
ch*j, jadę kogoś potrącić

Siernik

2012-04-28, 12:39
od razu widac że fake, zobaczcie na to że klient potrącił pieszą jak miał już około 10km/h i zobaczcie jaki skutek, jakby ja potrącił z prędkością co najmniej 50km/h