18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świniobicie

MentalBoy • 2017-06-24, 14:43
Jak w temacie

kosmerf

2017-06-24, 14:57
Bohaterowie harda z Brazylii mogli by się od nich uczyć

dziobakbryndza

2017-06-24, 15:12
Zawsze mnie to zastanawiało. Ludzie i zwierzęta są zbudowani podobnie tzn krew, głowa, mózg itp. itd. Odetniesz łeb dla kurczaka to biega. Na filmie widzimy, że wieprzyk, który według lekarzy w budowie jest bardzo podobny do człowieka po stracie głowy nadal ma wigor i ochotę się poruszać. Jednak gdy delektuje się filmami gdy kat ścina głowę dla człowieka to próżno szukać najmniejszego ruchu.

Noside

2017-06-24, 15:12
Zaraz wpadną pseudo obrońcy praw zwierząt, że świnka się męczy, bo się rzuca jak poj***na :v
Widać tak samo mogą się poruszać bez mózgu.

MiszkaZubow

2017-06-24, 15:13
Bardziej humanitarnie zrobić tego już się nie da.

TB303

2017-06-24, 15:15
muszkin89 napisał/a:

Bohaterowie harda z Brazylii mogli by się od nich uczyć


Zdecydowanie wolę ich metody dekapitacji :amused:

Essent

2017-06-24, 15:20

elfis

2017-06-24, 15:40
MiszkaZubow
nie pie**ol jak żyd, albo ciapak
ale się da, na wiele innych sposobów

Tafariel

2017-06-24, 16:01
elfis napisał/a:

MiszkaZubow
nie pie**ol jak żyd, albo ciapak
ale się da, na wiele innych sposobów



Przecież nic nie mówił o poderżnięciu gardła i pozostawieniu na dłuższy czas, aby zwierze umarło w męczarniach. Jedynie ogłuszyć by jeszcze mogli chociaż jak tak łeb od razu ucięty to nie wiem czy robi to jakąś różnicę. Bardziej humanitarnie to chyba jedynie tak jak bydło zabijają tymi aparatami ubojowymi?

Umcs

2017-06-24, 16:14
U mnie na wsi robi się to w tradycyjny sposób, jakimś np. młotkiem w głowę, żeby zwierzę ogłuszyć, a następnie nożykiem w żyłe szyjna tudzież w tętnice. Różne się to udaje. Następnie krew się łapie do miski i mamy kaszanke.
Niejednokrotnie uczestniczyłem w takim czymś, zawsze mieszkałem krew żeby nie skrzepła. Wiadomo ręką w miskę i mieszać jak najszybciej.
Kiedyś się tym przejmowałem, bo zabijanie i w ogóle, ale dorośli zawsze powtarzali, że takie prawo dżungli i jeść coś trzeba.

feel_x

2017-06-24, 17:47
Glupie ch*je. 3/4 krwi stracili. Kaszanki na bank nie będzie. :gilotyna:

plastusiak

2017-06-24, 17:50
@dziobakbryndza
Naucz sie palancie pisac po polsku. Nie "dla kurczaka" tylko "kurczakowi" i nie "dla czlowieka" tylko "czlowiekowi". Wroc do podstawowki i naucz sie co to jest odmiana przez przypadki, konkretnie "celownik".
Jestesmy w Polsce, a nie na wsi zwanej podlasiem.

saves

2017-06-24, 17:56
Niech złoży CV do ISIS.

kontownik

2017-06-24, 18:00
plastusiak napisał/a:

@dziobakbryndza
Naucz sie palancie pisac po polsku. Nie "dla kurczaka" tylko "kurczakowi" i nie "dla czlowieka" tylko "czlowiekowi". Wroc do podstawowki i naucz sie co to jest odmiana przez przypadki, konkretnie "celownik".
Jestesmy w Polsce, a nie na wsi zwanej podlasiem.



Tych państwa już nie nauczysz poprawnej polszczyzny gdyż to rejon Łosicki/Podlaski tak mawia :)