18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świetliki

GnS • 2011-08-15, 02:47
Dwa świetliki wybrały się na podryw. W oddali widzą światełko:
- To ja lecę - mówi jeden.
Po chwili słychać bardzo głośny pisk i świetlik wraca:
- I co, dziewica? - pyta drugi.
- Nie, papieros...



mi się podobało wam nie musi : p

Robster

2011-08-15, 11:32
"Mi", to był taki mały brzydki piesek i już dawno zdechł. Pisze się "mnie" i się tego nauczcie analfabeci, do ch*ja.

GnS

2011-08-15, 13:13
Robster napisał/a:

"Mi", to był taki mały brzydki piesek i już dawno zdechł. Pisze się "mnie" i się tego nauczcie analfabeci, do ch*ja.


Ale jesteś zje*ny. Każdy wie o co chodzi, a próbujesz błysnąć na siłę. Idż jeszcze chwile gnój poprzerzucać jak się do końca nie wyładowałeś. 24 lata, a zachowujesz się jak 14-letni szczyl/gimbus. Przemyśl swoje zachowanie i nie pisz takich bzdur, a jeśli głównym Twoim problemem jest to czy ktoś pisze "mi" zamiast "mnie" to jestś płyki, stary.

ps.
~angel napisał/a:

o Robster (w ostrzeżeniach tego użytkownika) : "To tylko kilka kwiatków z twojego słownika (pierwsza strona twoich postów przejrzana na "odpie**ol się"), pomijam już całkiem brak klawiatury z polskimi znakami i nieznajomość pojęcia "nazwa własna". Chcesz komuś literówkę wytykać, to lepiej nad sobą popracuj, a na chwilę obecną życzę ci gromkiego [color=olive:deb018213e]wypie**alaj[/color:deb018213e]."


i chyba wszystko jasne.

wo...........49

2011-08-15, 21:01
Jak ktoś nei rozumie, to ten jeden poleciał i wrócił

Exoone

2011-08-15, 22:35
@up
Dzieki, już myślałem że to była dziewica ;)

NebSeb1

2011-08-15, 23:31
jak by Ci sie nie podobało to byś nie wklejał , a świata wiadomością tą zatruwać nie musisz

Robster

2011-08-15, 23:45
@GnS debilu jakbyś nie zauważył, to to jest mój cytat. Doj***łeś teraz na całości :)

Slevin

2011-08-16, 00:10
mi piwo smakuje. tobie nie musi ;>

kamil66

2011-08-16, 08:32
Hej, GnS, dziś ssiesz.

abacar

2011-08-16, 17:28




Ogólnie biorąc, celownikowe mi występuje tylko w pozycjach nieakcentowanych, w akcentowanych powinno pojawiać się mnie. Współcześnie jednak obserwujemy, że mi wypiera z celownika formę mnie, a ta ostatnia ogranicza swój zakres do dopełniacza, biernika i miejscownika. W wyniku tej zmiany system gramatyczny polszczyzny będzie prostszy – w trzecim przypadku nie będzie już opozycji dwóch form: mi i mnie, forma mi będzie jednoznaczna, wyspecjalizowana w funkcji celownika, a zakres wielofunkcyjnego mnie trochę się zmniejszy.
przykład: Bardzo było mi ciebie żal.

"Mi", to był taki mały brzydki piesek i już dawno zdechł. Pisze się "mnie" i się tego nauczcie analfabeci, do ch*ja.

ZANIM ZACZNIESZ NAUCZAĆ SAM SIĘ DOUCZ, -kolejny brat Dyzmy.

kamil66

2011-08-16, 17:31
@up

Postawiłbym Ci Tobie piwo, ale pewnie Ci Tobie mnie żal i poza tym, pewnie Ci Tobie nie smakuje.

abacar

2011-08-16, 17:59
@up
generalnie takie polonistyczne bzdury mam w dupie, ale nie wiem czemu u nas jest taka mania, zwłaszcza tu, aby wszystkich poprawiać i do wszystkiego się przypie**alać. a później wychodzi na to że lepiej znać ortografie i gram. niż pisać z sensem, zresztą i to jeszcze za słabo bo zawsze można się do jakiejś literówki przyj***ć.

k***a sadistic -> kółko polonistyczne

GnS

2011-08-19, 02:46
Robster napisał/a:

@GnS debilu jakbyś nie zauważył, to to jest mój cytat. Doj***łeś teraz na całości :)


per "debilu" to do ojca jak Ci pozwala

FreakJaro

2011-08-20, 01:20
prosto z jarocin festiwalu :P

też o świetlikach to wrzucam :D


Novik

2011-08-21, 14:35
Co tu tak chrupie?