18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Straszne historie

XxjuliaxX • 2012-06-08, 19:52
temat na straszne historie z internetu lub z własnego przeżycia :mrgreen:

OPASKA NA NADGARSTEK

Kiedy rodzisz się w szpitalu, na twoim nadgarstku umieszczana jest biała opaska z twoim imieniem. Ale istnieją też opaski w innych kolorach, które znaczą co innego. Czerwone opaski są zakładane na nadgarstki zmarłych.
Pewien chirurg pracował na nocnej zmianie w szpitalu uniwersyteckim. Właśnie skończył operację i wychodził z sali. Wszedł do windy, wewnątrz niej znajdowała się już jedna kobieta. Porozmawiał z nią przez chwilę, gdy winda zjeżdżała na dół. Nagle drzwi windy się otworzyły, kolejna kobieta chciała do niej wsiąść. Lekarz czym prędzej nacisnął przycisk zamykania drzwi i wybrał przycisk najwyższego piętra. Zaskoczona kobieta obruszyła się na lekarza i spytała, czemu nie pozwolił tej drugiej wsiąść.
- To była kobieta, którą właśnie operowałem. - odpowiedział - Nie przeżyła operacji. Nie widziałaś czerwonej opaski na jej nadgarstku?
Kobieta uśmiechnęła się, podniosła rękę i spytała:
- Taką jak ta? :psycho:

CrazyChocolate

2012-06-08, 20:01
Powiem Ci że zajebiste! ZIMNE PIWKO!

aleksander6

2012-06-08, 20:01
To było wczoraj. Ustawiliśmy się z kumplami na pokera i wódeczke. Po kilku partiach zabrakło alkoholu. Poszliśmy do monopolowego i co k***a? Zamknięte.
Wystarczająco straszne? :glowawmur:

hycel

2012-06-08, 20:05
Poiszczałem się ze strachu.

XxjuliaxX

2012-06-08, 20:06
Latem, 1950 roku, grupa przyjaciół znalazła w lesie stary, opuszczony dom. Weszli, aby zobaczyć, co się w nim znajduje. W środku była dziura wykopana w ziemi, którą wypełniała woda. Trzech chłopców zdecydowało się popływać, a reszta została i robiła zdjęcia domu.

Trzydzieści dwa lata później, w 1982 roku, turysta znalazł stary aparat fotograficzny. Zabrał go na lokalny posterunek policji, aby dowiedzieć się do kogo należał. Policja postanowiła wywołać film. Większość była zniszczona, oprócz kilku zdjęć.

To zdjęcie jest ostatnim, które zostało zrobione. Nie wiadomo, co stało się z twarzami chłopców i dlaczego seria fotografii nagle się skończyła. Dzieci nigdy nie zostały zidentyfikowane, a ich ciał nigdy nie znaleziono. Wciąż pozostaje zagadką, co dzieje się na tym obrazku.

http://img535.imageshack.us/img535/411/1277933550504.jpg


:D
__________________________________________________
Weź swój telefon i przy wybieraniu numeru wciskaj cyfrę 1 tak długo, jak tylko się da. Następnie zadzwoń pod ten numer.
W większości przypadków usłyszysz w swojej słuchawce informację, że taki numer nie istnieje. Wtedy po prostu się rozłącz.
Czasami jednak, bardzo rzadko przy dzwonieniu pod ten numer usłyszysz sygnał. Dokładnie przez 4 minuty nie będziesz słyszał nic poza nim. Później ktoś odbierze telefon. Dokładnie przez 7 minut będziesz słyszał szum.
Po tym czasie w słuchawce odezwie się zachrypnięty głos. Spyta krótko "Kto?"
W tym momencie możesz wypowiedzieć nazwisko dowolnej nieżyjącej osoby. Będziesz miał możliwość rozmowy z nią tak długo, jak tylko będziesz chciał.
Jednakże, jest pewien haczyk. Jak tylko odwiesisz słuchawkę, oni będą znali twój numer. Będą do ciebie dzwonić non-stop i mówić o okropieństwie śmierci i piekła. Nie pomoże ci nawet zmiana numeru.
Będą dzwonić zawsze. :lodowka:

minetek

2012-06-08, 21:29
aleksander6 napisał/a:

To było wczoraj. Ustawiliśmy się z kumplami na pokera i wódeczke. Po kilku partiach zabrakło alkoholu. Poszliśmy do monopolowego i co k***a? Zamknięte.
Wystarczająco straszne? :glowawmur:


o k***a stary szczere współczucie
ale mam nadzieję ze jakoś się pozbierasz... jakby co znam dobrego psychologa

takija

2012-06-08, 23:19
W zasadzie to i tak miałem dziś nie spać w nocy ale teraz to za h*ja oka nie zmrużę...

Żartowałem ;)

stery_srh

2012-06-08, 23:50
Straszne, to jest mieszkać z teściową w jednym domu. :terror:

Sz...........an

2012-06-09, 01:59
Straszne historie? :roll: może nie u nas. Już chyba u nas było ze 100 takich przypadków że chowano kogoś wpisując w akt zgonu nieprawidłowe dane. A potem często słyszy się takie przypadki, że ktoś TEORETYCZNIE nie żyje mimo, że faktycznie jest żywy. Taka osoba nie może nic. Żyje tak jakby była duchem, a nim nie jest.

Najlepsze w tym wszystkim jest to że jak szary obywatel pomyli się w odprowadzaniu podatku o 1 grosz idzie siedzieć, gdzie tym czasem reszta urzędowych i politycznych szumowin na wyższym stanowisku popełnia takie błędy co chwilę nie ponosząc za to żadnej kary.

LTMek

2012-06-09, 02:02
Gratulacje, właśnie zainicjowałeś całą stertę "strasznych" opowieści na kilka stron :roll:

Sz...........an

2012-06-09, 02:04
XxjuliaxX napisał/a:

Latem, 1950 roku, grupa przyjaciół znalazła w lesie stary, opuszczony dom. Weszli, aby zobaczyć, co się w nim znajduje. W środku była dziura wykopana w ziemi, którą wypełniała woda. Trzech chłopców zdecydowało się popływać, a reszta została i robiła zdjęcia domu.

Trzydzieści dwa lata później, w 1982 roku, turysta znalazł stary aparat fotograficzny. Zabrał go na lokalny posterunek policji, aby dowiedzieć się do kogo należał. Policja postanowiła wywołać film. Większość była zniszczona, oprócz kilku zdjęć.

To zdjęcie jest ostatnim, które zostało zrobione. Nie wiadomo, co stało się z twarzami chłopców i dlaczego seria fotografii nagle się skończyła. Dzieci nigdy nie zostały zidentyfikowane, a ich ciał nigdy nie znaleziono. Wciąż pozostaje zagadką, co dzieje się na tym obrazku.

http://img535.imageshack.us/img535/411/1277933550504.jpg


:D
__________________________________________________
Weź swój telefon i przy wybieraniu numeru wciskaj cyfrę 1 tak długo, jak tylko się da. Następnie zadzwoń pod ten numer.
W większości przypadków usłyszysz w swojej słuchawce informację, że taki numer nie istnieje. Wtedy po prostu się rozłącz.
Czasami jednak, bardzo rzadko przy dzwonieniu pod ten numer usłyszysz sygnał. Dokładnie przez 4 minuty nie będziesz słyszał nic poza nim. Później ktoś odbierze telefon. Dokładnie przez 7 minut będziesz słyszał szum.
Po tym czasie w słuchawce odezwie się zachrypnięty głos. Spyta krótko "Kto?"
W tym momencie możesz wypowiedzieć nazwisko dowolnej nieżyjącej osoby. Będziesz miał możliwość rozmowy z nią tak długo, jak tylko będziesz chciał.
Jednakże, jest pewien haczyk. Jak tylko odwiesisz słuchawkę, oni będą znali twój numer. Będą do ciebie dzwonić non-stop i mówić o okropieństwie śmierci i piekła. Nie pomoże ci nawet zmiana numeru.
Będą dzwonić zawsze. :lodowka:



Dobra jak na razie starczy mi to z tym zdjęciem... :shock:

Avalansh

2012-06-09, 02:06
Stare dobre Urban Legends :)

Morei_Sky

2012-06-09, 02:08
Bezsensu , nie poznał laski której operował ? Napewno obadał, zwłaszcza że sie nago operuje ( co mnie wk***ia).

agropol

2012-06-09, 02:39
Pierwsze słyszę o czerwonej opasce dla zmarłych :P