18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ekutemua

2013-09-24, 20:06
Idea spoczko, ale bardziej przydalby sie material na harda, jak trafiaja na kogos, kto nie bedzie sie z nimi pie**olil, tylko np. upie**oli im rece tasakiem, za ta ich swietna akcje ^^

Kozojeb

2013-09-24, 20:52
A co się tak ekscytujecie? I tak pewnie zapierdzielacie tramwajem/autobusem :p

asia1989_89

2013-09-24, 21:28
oni powinni miec 2 przypakowanych kolegow :D wtedy to by nikt ich za chabety nie zlapal

Kichachi

2013-09-24, 22:35
Kiedyś jak walili naklejki tym co po chodnikach jeździli to było śmieszniej. Ale ten odcinek i tak jest świetny. Szczególnie jak łapią tego co chłopaczków wzywał xD

Bezem

2013-09-24, 23:21
A ja czekam aż dostaną wpie**ol. W sumie pewnie niektórzy dostają, ale kończy się wykasowanym nagraniem przez stronę zwyciężającą.

bania88

2013-09-24, 23:44
Jakbym tam mieszkal to bym zainwestowal w pomalowanie samochodu takim specyfikiem:

Zielonek92

2013-09-25, 00:40
Wielkie piwo dla nich ! W Polsce też trzeba tak robić !

HiSpect

2013-09-25, 06:09
Jeśli są tacy mądrzy to niech pokażą, gdzie mają zaparkować. Sam niejednokrotnie wracając z pracy w niedzielę (w godzinach nocnych bądź porannych) mam do wyboru zaparkować kilometr od domu bądź na zakazie, gdzie nikomu to nie wadzi i wybieram częściej drugą opcję. Najłatwiej jest przyklejać naklejki i prawić jakieś śmieszne kazania.

diabelx_666

2013-09-25, 10:34
A teraz słuchać mnie Mać k***a !!!... wystarczy spojrzeć na te p*zdeczki z naklejkami... żadne z nich nie posiada prawdopodobnie nawet prawa jazdy. nie wiedzą co znaczy codzienne zmaganie się z szukaniem miejsca parkingowego gdy chcesz zaparkować powiedzmy tylko po to żeby kupić fajki w sklepie... a takie sytuacje tutaj widzimy. bo przecież Ci ludzie przychodzą po stosunkowo krótkim czasie, (kamerzysta ze zj***nymi koleżkami nie czekają na niego cały dzień żeby mu wj***ć naklejkę... bo to pod publikę robione). ch*j ich powinno to obchodzić. może zamiast tego powinni wyjsc na ulice i zacząć nagłaśniać sprawę chociażby podziemnych parkingów? a moze nie koniecznie podziemnych ale piętrowych w specjalnych budynkach... to jest rozwiązanie. choc gdybym miał sie zatrzymac po głupie fajki to j***łoby mnie gdzie stanę... na miejscu dla inwalidy czy k***a na terenie żłobka. ch*j z tym, stojąc tam 3 minuty nie skrzywdze nikogo. a nawet jeśli to odpalam faje wsiadam spowrotem i jade mając to daleko w ch*ju. jak widać na jednym ujęciu dzieciak ma frajde że przechodzi po murku a nie chodnikiem. to jest k***a FAJNE!! bo jak byłem mały to robiło sie wszystko żeby nie isc chodnikiem. dziwnie to brzmi ale za gnoja to był Fun. Wracając do tematu to jak by mi ktoś na moje maseratti bądź inną drogą furę na którą tyrałem w ch*j, nalepił ktoś naklejkę wielkości głowy dziecka z wodogłowiem to bym k***a na pewno sie nei zachował jak Ci ludzie na filmiku. tylko napie**alałbym po pyskach czy laska czy chłop. banda wyglądających na licealistów, którzy nie mają sie czym zająć i utrudniają ludziom życie które jest już dość sp***olone. a spinać się beda tylko Ci bez samochodów. bo sie pracowac nie chciało i chodnikiem trzeba isc. k***a jak ide gdzies z buta i widze zastawiony chodnik to k***a go poprostu omijam i mam w dupie. ide srać

roma21

2013-09-25, 11:10
mógłby być u nas taki dużyyy karny ku...tas

rodzio

2013-09-25, 15:14
ja to bym jeszcze temu grubasowi je***ł

SzaKaaL

2013-09-25, 18:57
Jeżdżę codziennie, po centrum i jakoś nie mam problemu z parkowaniem.. Ciężko dupę ruszyć i przejść 200 metrów? Nie ma miejsca w jednym miejscu to się jedzie gdzie indziej. Wk***iają mnie takie piździelce którym się w dupach poprzewracało! Oddałbym tym ruskim 1% podatku na tę ich kampanię..

diabelx_666

2013-09-26, 00:31
SzaKaaL napisał/a:

SzaKaaL, ch*j ci w dupe