18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stara astra

eL_AdameK • 2011-10-05, 02:14
Ale krzepę ma

Alonso

2011-10-06, 10:03
Astra to nic. Zobacz na tego niebieskiego wyścigowego dostawczaka w 0:37sek Musi jechać chyba 190km/h

Gienek2

2011-10-06, 12:07
hahaha Andrev taki stary a głupoty piszesz... chyba że mówisz o samyc h nowych autach od 2010 roku a motory masz na myśli stare to może możliwe

Towdi

2011-10-06, 16:03
no niezły przemieszczacz

Go...........ay

2011-10-06, 16:06
sqrass napisał/a:

@gordon_gekko

jakie sprostowanie, gdzie coś źle napisałem?

600ccm jest bardzo eleastyczne? elastyczniejsze od R1? weź mnie nie rozśmieszaj. R1 ma maksymalny moment obrotowy juz przy 8.5k obr/min... (zalezy od rocznika) i tym to móglby ciagnac od tych osmiu. Szescsetka w dolnym i srednim zakresie obrotow w ogole nie idzie.



nie nie napisałeś nic zle... R6 jest bardzo ale to bardzo nisko ścięte... i bierze odrazu... bo jest wykręcone... i ciągnie jak wściekłe... nie wiem jak erłanie i inne 2oo wiem że rocznik `07na R6 jest bardzo płynny i ciuuumgnie od samego dołu... i nie było z tym problemów. Mowie jako były właściciel i posiadacz R6tki.

RakMozgu

2011-10-07, 09:05
borisklinga napisał/a:

ale nie kazdego stanc nakonkretnego jednoslada, heheheeh wiesniaczki-biededaczki, popylajcie dalej swoimi polonezami


Szczegolnie ,ze twoja japonska zyleta 150km+ kosztuje tyle co fiat panda z klimatyzacja...

freestylehomie

2011-10-07, 11:13
@Auciarze

O ch*j wam chodzi? Dopie**alacie się do tych monośladów jak nie wiem co... Krzywdę wam kiedyś ktoś zrobił w dzieciństwie? Jest tyle k***a świetnych motocykli... Przecinaki, krosówy, supermoto, enduraki, kurzeryczoperybobbery, turystyki; dla każdego znajdzie się motocykl pod jego gusta, a wy tylko pie**olicie o tych samochodach. Fakt, k***a, łatwiej usiąść na dupie w fotelu, puścić ulubione hity disco i zapie**alać po blachy na wiejską dyskotekę.
:lodowka:
Kocham tak samo motocykle jak i samochody i za ch*j nie mogę zrozumieć tej drobnomieszczańskiej kołtunerii, co wyprowadziła się ze stodoły pięć lat temu, wzięła kredyt na mieszkanie w mieścinie i napie**ala na motocykle, bo są albo już za bardzo wieśniackie, albo jeszcze zbyt burżuazyjne>

Ograniczenie umysłowe! Co takiego ch*jowego jest w motocyklach? Ciągle was wypie**alają lewym pasem, że się tak oburzacie? Zawiść, zawiść, zawiść?


Nie można sobie spokojnie k***a obejrzeć filmiku na sadolu, bo zaraz się wpie**oli banda kretynów która zacznie pisać, jacy to nie są szybcy i wściekli.