18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Stalk

gallaleta • 2017-04-10, 18:40
Sąsiadka myśli, że ją stalkuję...
a przynajmniej tak napisała w swoim pamiętniku
:mrgreen:

~Velture

2017-04-10, 19:21
Stalk sralk. Jeszcze odmienianie angielskiego słowa po polsku.
Kolejny niedojeb umysłowy z brakami w słowniku języka ojczystego.

Naucz się synek, że w Polsce mówi się prześladowanie. Stalking mówią tylko niedoj***ne słoiki aby się dowartościować pokazując innym, że znają jakieś słowo po angielsku.

Suspens

2017-04-10, 21:23
@up

Weź materiał genetyczny, który powstał w trakcie jak pisałeś swój post, a następnie rozsmaruj go na swojej twarzy. To podobno dodaje trochę do inteligencji. Ups. Sorry. Dodaje trochę IQ (AjKju)

nano50

2017-04-10, 23:28
Velture napisał/a:

Stalk sralk. Jeszcze odmienianie angielskiego słowa po polsku.
Kolejny niedojeb umysłowy z brakami w słowniku języka ojczystego.

Naucz się synek, że w Polsce mówi się prześladowanie. Stalking mówią tylko niedoj***ne słoiki aby się dowartościować pokazując innym, że znają jakieś słowo po angielsku.




Velture. Jak normalnie Cię lubię to czasem wyskoczysz z taką głupotą, że głowa mała.

Link dla Ciebie

Słowo jest rozumiane praktycznie w naszym polskim prawie, do tego jest szeroko i powszechnie używane przez społeczeństwo wraz z oczywistymi odmianami, które używa się w tym przypadku nad wyraz łatwo.
Nie mam pojęcia jak mogłeś się minąć z tym określeniem, może różnica pokoleń...

I tak z ciekawości. Jeżeli ktoś chciałby to odmienić nie używając polskiego odpowiednika to jak to powinien według Ciebie zrobić?
"Że ją stalking'uję"? Jeszcze się z tym nie spotkałem. Wszystkie mi znane użycia do tej pory sprowadzały się do określeń typu: "Stalkuję, Stalker, itp"

Co więcej samo słowo używane jest przez środowiska policyjne.
Także ten...

:idzwch*j:

A że Cię lubię to na poprawienie humoru proszę:


gimi84pl

2017-04-11, 03:31
opowiedziałbym kawał o mózgu, ale wypadł mi z głowy

Pigwaranek

2017-04-11, 05:15
@nano50 Gowno prawda, to ze wiekszosc narodu jest skutecznie oglupiona, to nie znaczy ze trzeba ich nasladowac. Mamy swoje wlasne, piekne slownictwo i zastepowanie go jakimikolwiek zapozyczeniami od tych herbacianych zbrodniarzy i rozbojnikow jest conajmniej idiotyzmem.

Xx...........oJ

2017-04-11, 12:07
Każdy język w jakiś sposób się rozwija, nie sposób temu zapobiec. Najlepiej używajcie języka polskiego ze średniowiecza.

natking

2017-04-11, 12:18
Daj ać ja pobruszę, a ty poczywaj.

ellsworth

2017-04-11, 20:25
Velture napisał/a:

Stalk sralk. Jeszcze odmienianie angielskiego słowa po polsku.
Kolejny niedojeb umysłowy z brakami w słowniku języka ojczystego.

Naucz się synek, że w Polsce mówi się prześladowanie. Stalking mówią tylko niedoj***ne słoiki aby się dowartościować pokazując innym, że znają jakieś słowo po angielsku.


No popatrz. To tak jak produkcja, weekend, innowacja i niezliczone TYSIĄCE innych słów, stanowiących dokładną kalkę językową z angielskiego. I jeszcze (o zgrozo!) odmieniane.