18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Średniowieczne narzędzia tortur

.:...........:. • 2009-05-01, 09:49
Średniowieczne narzędzia tortur:

Kołyska Judasza:



Cat's Paw or Spanish Tickler:



Heretic's Fork:



Inquisitional Chairs:



Mask of Infamy (używane do upokorzenia podczas publicznych tortur, niektóre zawierały wewnętrzne urządzenia):



Rectal, Oral and Vaginal Pear (Używany by karać ludzi winnych odbycia stosunku analnego i kobiet winnych cudzołóstwa):



The Chastity Belt:



The Garrottee (używane w Hiszpanii do 1975r.):



The Guillotine:



The Saw:



The Virgin of Nuremberg (szpice nie przekłuwają narządów istotnych dla życia, ofiara pozostaje przy życiu. Po zamknięciu dźwiękoszczelne):


Valkiria

2010-07-19, 17:59
behemoth8708 napisał/a:

co z was za sadysci? Swieta racja:P Jak sie nie podoba to wypie.....Mnie sie tam podoba:P Haha:)


Ty pytasz co z nas za sadyści?
Ciekawa jestem czy Ty i Suwalero dostaliście erekcji, podnieciliście się w trakcie czytania tej listy?

Co...........ru

2010-07-19, 18:53
Najwyższy czas aby ludzkość się wypie**oliła w p*zdu :)
Aczkolwiek lista ciekawa.

_............._

2010-07-20, 14:37
Kilka pozycji z tej listy całkiem do rzeczy, ale jednak widać że to wymyślał plebs, pospólstwo i hołota umysłowa. Zero w tym finezji, zero iskry Bożej.
Polecam lekturę 120 dni Sodomy, czyli szkoły libertynizmu autorstwa wiadomego Markiza. Tam, w ostatniej części, macie spis praktyk, przy których "tortury" z tego tematu to jakaś kpina.

in...........de

2010-07-20, 18:22
W zeszłym roku miałam okazję oglądać małą saklę tortur. Niestety zdjęć nie pozwolono robić, no ale coś tam złapałam:






.:...........:.

2010-07-20, 18:24
To ostatnie to dość łagodna tortura raczej. :roll:

in...........de

2010-07-20, 18:26
Linekk napisał/a:

To ostatnie to dość łagodna tortura raczej. :roll:



No w sumie racja. Chyba, że kat niedoświadczony i ciachał na parę razy. No ale wstawiłam co miałam.

basteth

2010-10-20, 15:19
okropne jak okropne, ale kiedy myśle o tych torturach zadawanych w NASZYCH czasach, XXI wieku na zwierzętach przestaje mnie to ruszać...
np w chinach koty i psy są obdzierane żywcem ze skóry, następnie jeszcze żywe gotowane!!! ;0 ;(
we włoszech koniom są odcinene kończyny i można jeszcze dalej wymieniać ... ;(

mateusos

2010-11-22, 18:04
Kilka fajnych Średniowiecznych maszynek.




















aryman

2010-11-22, 18:07
w sam raz na morning exercise

iLikeAdolf

2010-11-22, 18:22
Skrzypce ,trąbka ,szczotka do włosów ,widelec ,nóż do kurczaka ,jakieś łózko z opcją podgrzewania ,stół do masażu ,dogadzacz analny :lol:

Befoul

2010-11-22, 18:46
troche lightowe jak na harda, jak by byly zdjecia z ludzmi to ok, ale ryciny kolego nie wystarcza ;>

wyskrobany

2010-11-23, 20:50
Cthulhu napisał/a:

Obrazek


nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji!