18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprawdzanie prostaty

TheKetoniusz • 2014-11-24, 00:04
Podczas testu prostaty spytałem się lekarza gdzie położyć moje spodnie

"tam, przy moich" nie było odpowiedzią którą się spodziewałem

cys23

2014-11-24, 00:24
Tak z ciekawości, byl ktoś kiedyś na badaniu prostaty? Bo dużo o tym w internetach mówią, że potrzebne, że zdrowo itd, ale to w końcu ktoś ci palcem w dupie grzebie, także się na to nie piszę a chcę wiedzieć, czy są jakieś ryzyka związane z niezbadanym rowem?

~Beny

2014-11-24, 00:38
@cys23, możesz nie iść na takie badanie, ale jak się np, okaże, że coś się dzieje, to i tak ci to badanie zrobią. A jeżeli trafisz pod skalpel, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że 'ptak nie będzie fruwał' albo będzie po prostu za późno :dead: .
To jak z kobietami. Mam koleżankę, która dwa lata nie była u lekarza, bo 'ona nie lubi' :-/ . W końcu poszła do ginekologa z bolącym cyckiem a się okazało, że na jajniku ma guza wielkości cytryny. Od razu na stół.
Ja wychodzę z założenia, że jak trzeba, to trzeba.

ZR...........E_

2014-11-24, 00:44
cys23 napisał/a:

czy są jakieś ryzyka związane z niezbadanym rowem?



Nie wiem czy jesteś tak głupi, czy sobie jaja robisz, czy po prosu nie wiesz

ch*j, tu nie chodzi o rów tylko o prostatę panowie po 40-stce powinni raz lub dwa razy w roku badać prostatę bo rak lubi atakować ten gruczoł

Dodatkowo daje się siuśki na badanie PSA

To jest jak tak samo ważne jak profilaktyczne badanie jajek u facetów i piersi u kobiet w poszukawaniu gózków

Mojemu dziadkowi za późno wykryli raka prostaty dodatkowo zj***li operację po której były powikłania i zmarł po kilku miesiącach

ps. to badanie jest trochę niekomfortowe ale bez rzesady nie wsadzaja goracego żelastwa w dupsko




Kotli

2014-11-24, 00:55
Sprawdzanie prostaty kojarzy mi się tylko z tym: