18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spotkali dwóch najebanych jegomości.

AugustCiota • 2016-12-18, 22:48

Jak było to wiecie co z nim zrobić.

ni...........na

2016-12-19, 00:05
Po co taki człowiek żyje jak ten chwast? Wyrwałbym chwasta.

bo...........sz

2016-12-19, 06:37
To już wiadomo czemu menele mają zawsze obite ryje he he :)

brylant1412

2016-12-19, 07:00
kiedyś on się napie**oli to życzę mu żeby wszystkie psy w okolicy go wyr*chali

dardevil

2016-12-19, 09:15
Dobrze zasranym menelom

ads135

2016-12-19, 09:43
"co za sk***ysyn" "Po co taki człowiek żyje jak ten chwast? Wyrwałbym chwasta" - SADISTIC AD 2016 , wy cwe*e j***ne macie sie z tego tutaj śmiać a nie morały prawić,
PS- HA HA HA

kosciur2

2016-12-19, 10:39
Życzę Ci ch*ju byś w Wigilię zadławił się ością, by w Sylwestra wyj***ła Ci petarda w ręce a w nowy rok ch*ju uduś się rzygami!

robert357

2016-12-19, 11:37
ads135 napisał/a:

"co za sk***ysyn" "Po co taki człowiek żyje jak ten chwast? Wyrwałbym chwasta" - SADISTIC AD 2016 , wy cwe*e j***ne macie sie z tego tutaj śmiać a nie morały prawić,
PS- HA HA HA



Śmiesznie by było, jakby dostał potem po ryju za to, albo kozaczył do silniejszych. Tak po prostu jest nudno, bo każdy potrafi słabszemu przyj***ć.

ads135

2016-12-19, 12:22
robert357 napisał/a:



Śmiesznie by było, jakby dostał potem po ryju za to, albo kozaczył do silniejszych. Tak po prostu jest nudno, bo każdy potrafi słabszemu przyj***ć.



jasna sprawa ze byłoby śmieszniej ,ale wszystkiego mieć nie można :-P

Ingles

2016-12-19, 12:25
Ale pie**olicie smuty. A może to menele co mu codziennie obsrywają klatkę schodową... Mnie tam się podobało i parsknąłem śmiechem, ale po komentarzach widzę, że poj***ły mi się portale i wszedłem na jakieś zj***ne lewackie forum obrońców praw człowieka. Wielcy k***a obrońcy moralności, czciciele godnych zachowań. Jakbyście od czasu do czasu poszli na porządną imprezę ze znajomymi to by się wam zdarzyło nie takie rzeczy zobaczyć. I co innego skakać po głowie pijanemu kolesiowi a co innego taktycznie jednym kopem "przez ścianę" powalić dwóch kolesi. Dla mnie bomba!

Kto nigdy nie zrobił komuś krzywdy dla śmiechu niech pierwszy rzuci kamieniem (najlepiej nie we mnie, tylko w jakiegoś żula :amused: ).

bollol_stern

2016-12-19, 14:13
@up

Kolega wychowany w Radomiu czy Sosnowcu? Choć po ostatnim akapicie, może łódzkie Bałuty?

ni...........na

2016-12-19, 15:53
ads135 napisał/a:

"co za sk***ysyn" "Po co taki człowiek żyje jak ten chwast? Wyrwałbym chwasta" - SADISTIC AD 2016 , wy cwe*e j***ne macie sie z tego tutaj śmiać a nie morały prawić,
PS- HA HA HA


Morda obsrańcu. Nie będziesz mi mówił, jak mam żyć.

Ingles napisał/a:

Kto nigdy nie zrobił komuś krzywdy dla śmiechu niech pierwszy rzuci kamieniem (najlepiej nie we mnie, tylko w jakiegoś żula :amused: ).


Tak k***a. A potem wracam z imprezy uj***ny we krwi, bo takich patoli trzeba ustawiać na mieście, co dla zabawy chcą komuś wpie**olić. Życzę Ci, żebyś kiedyś swoją niepohamowaną żądzę spuszczenia wpie**olu po pijaku chciał wyładować na mnie. Powodzenia.

Maxi96

2016-12-19, 18:26
Ingles napisał/a:

Kto nigdy nie zrobił komuś krzywdy dla śmiechu niech pierwszy rzuci kamieniem (najlepiej nie we mnie, tylko w jakiegoś żula :amused: ).



Dla śmiechu? Wiesz, rzuciłbym kamieniem ale głaz będzie lepszy...