18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na uchodźców

sucharek93 • 2017-04-23, 21:47


Materiał z Wiadomości TVP1

amaimon

2017-04-24, 01:19
nawet za bardzo nie wiem jak to skomentowac zeby jakies piwa zebrac...

mazga50

2017-04-24, 02:26
ile taka maska kosztuje? pewnie minimum ze 100 ojro.

a taka kólka 9mm parabellum jedynie 0,25 ojro.

maska jest jednorazowa, bo przecież to niehigienicznie zakładać ją ciapatemu 2 razy.

kulki są co prawda też jednorazowe, ale za to w bardzo poręcznym dozowniku. niektóre dozowniki przechowują nawet 18 kulek.

maska rozwiązuje problem doraźnie, po 24h zazwyczaj problem wraca do miejsca zamieszkania i zabawa zaczyna się od nowa.

kulka rozwiązuje sprawę raz na zawsze. pozostaje tylko posprzątać problem...

Gambi

2017-04-24, 02:52
Dostaliście możliwie najtańszy propagandowo materiał od stacji, która jebie bardziej niż tv z korei północnej a i tak bijecie pianę. Czyli jednak kupujecie gówno które wam niosą.

Smacznej kupy.

~Velture

2017-04-24, 08:51
sudomakemeasandwich napisał/a:

@Velture HCV przez ślinę? Coś się nie zgadza.


Nie jestem lekarzem i mówię tylko co gadał policjant w materiale.

R41NM4N

2017-04-24, 08:54
A tak zmieniając temat
Ciekawe jak by się skończyło takie plucie u nas
(;

The_Generat

2017-04-24, 09:30
amerykanie wymyślili lepsze maski, są czarne, bawełniane, mają odpowiednią gramaturę, polewasz trochę wody i temu w środku nie przyjdzie do głowy, żeby pluć, skupia się raczej na łapaniu oddechu :)

zamieniamy wodę na świńską krew i sprawa rozwiązana

Tassadar

2017-04-24, 10:59
Jeszcze do niedawna myślałem, że te głosy o upadku zachodniej cywilizacji to tylko "teorie spiskowe" i zdecydowane przejaskrawienia sprawy, jakieś brednie nawiedzonych ludzi piszących z bunkra w czapce z folii aluminiowej. Prawda okazuje się leżeć po środku, jak zawsze, bo oto zachód postępuje wbrew wszelkim wartościom które miały miejsce niegdyś czyli jeszcze do 1 WW. Być może i nieco wcześniej. Prześledziłem nieco tekstów na ten temat, wiedza jest tak podzielona, że nie jest się w stanie dojść prawdy. Prawdę natomiast widać codziennie, ciągłe doniesienia o aktach terroru dokonywanych przez muzułmanów. To jest tak wyrafinowana intryga, że Hitler by się nie powstydził. Sprowadza się ludzi pod pretekstem pomocy w ich niedoli wojennej, z pełną świadomością tego do czego to doprowadzi znając duże różnice w kulturze. Cały czas utrzymuje się, że to są jednostkowe przypadki i właściwie to nic strasznego. W ludziach narasta gniew. Są ludzie z lewa, którzy twierdzą, że to spoko, i że to się da ogarnąć. No nie da się, chyba, że poprzez deportacje. W przeciwnym razie, mamy scenariusz rodem z nocy kryształowej roku 1938 z dnia 10 listopada, kiedy to "uchodźcy" staną się żydami XXI wieku, zaczyna się od pozwolenia publicznego na uwolnienie społecznej agresji, a potem już tylko stan wyjątkowy, przewrót i co tam jeszcze trzeba. Te nędzne podpuchy CIA z gazem użytym na ludności cywilnej są naprawdę nudne, myślałem, że skoro siedzą tam takie koksy to stać ich na coś więcej niż oczywista sprawa której celem jest pomiar siły naprężenia pomiędzy mocarstwami.

plimos

2017-04-24, 15:19
Może to być jakiś b8, ale polecam przeczytać ;)
Kod:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wielka-katastrofa-planowana-2017-oficjalny-program-zniszczenia-niemiec-plany-o-trzeciej-wojnie-swiatowej-2016-11

parolpl

2017-04-24, 18:29
W tej masce powinien być dozownik z gazem (z lżejszym niż powietrze, żeby przypadkiem nie uciekł) i sprawa rozwiązana.

tranzystor

2017-04-24, 20:27
sucharek93 napisał/a:



Materiał z Wiadomości TVP1




Obecne "wiadomości" nie różnią się niczym od TV Trwam, czy RepublikaBananowa TV. Głupawa propaganda na poziomie Korei północnej.