18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na długowieczność 91-latka

Nathaniel_Demerest • 2013-12-20, 22:27
Starszy Pan, mimo zbliżania się grubymi krokami do setki (lat), nadal jest formie i zdrowiu. Poprosił nawet wnuczka, by nagrał go podczas jego codziennych treningów, by mógł zdradzić nam jak żyć, by dożyć do emerytury!



A to co pisze autor filmiku na YouTube:
Cytat:

Ostatnio mój dziadek (91 lat) poprosił mnie o to, by nagrać go podczas jego codziennego treningu i umieścić filmik w internecie.

Chciał pokazać jak wygląda jego sposób na walkę z czasem i przede wszystkim zachęcić Was i Waszych rodziców/dziadków do regularnej, przemyślanej aktywności fizycznej.

Od kiedy pamiętam, zawsze powtarzał "RUCH TO ZDROWIE!". Jest żywym dowodem na to, że każdy z nas ma olbrzymi wpływ na to jak będziemy wyglądać na stare lata. Jego kondycja jest efektem regularnych ćwiczeń i dobrej diety (o której w następnym odcinku;).

Pokażcie to nagranie swoim rodzicom i dziadkom, kto wie, może ich zainspiruje :)


Mysz_Kamiki

2013-12-20, 23:41
każdy dziadek zajebisty, mój wolał szlugi i rum - i w tym był też dobry 40xszlug dziennie i 500ml rumu

:)

Rapszu

2013-12-20, 23:42
duże piwo dla tego dziadka! :)

haqer

2013-12-20, 23:44
Też co dzień ćwiczę z drągiem :wali: :krejzi:

Matuus

2013-12-20, 23:48
Ciekaw jestem jaki zawód dziadziuś wykonywał, bo fizyczna praca to raczej nie była...

dozek

2013-12-20, 23:48
Nie chcę nic sugerować ale nie pokazujcie tuskowi bo znowu wiek podniesie :krejzi:

panchamityle

2013-12-20, 23:53
Widać, że to jakiś wykształcony gość. Sposób wysławiania, ubiór i forma w jakiej jest wskazuje na to, że robolem nie był ;)

Polak88

2013-12-21, 00:19
W Szkołach powinien być całkowity zakaz przynoszenia zwolnień od lekarzy chyba ,że ktoś ma chore serce (to k***a lżejsze ćwiczenia żeby nie gruchotało serce, spacer 45 minut czy coś) jak ktoś sprawny to na ch*j te łby przynoszą zwolnienia, ja to k***a błagałem o kolejną godzinę wfu na wfie wszyscy ćwiczyli grubasy cioty i normalni basen to samo każdy ma spędzić te 45 minut w wodzie chociażby k***a na dnie a teraz idziesz to wszyscy siedzą na ławce, opie**alają się wuefiści mają wyj***ne tam k***a trzeba pogonić bydło, bieda w kraju to niech za sporty się biorą chociaż sportowców będziemy mieli dobrych , tylko nie piłkę nożną bo tam korupcja i kolesiostwo i same c**y grają normalnych nie dopuszczą.

Coonor

2013-12-21, 00:34
Lepiej żeby Tusk tego nie zobaczył bo znów podniesie wiek emerytalny :(

majkel_admwz

2013-12-21, 00:38
pełen szacun, coś wspaniałego ;)

ka...........91

2013-12-21, 00:59
za sam Vigor i chęć do życia krata piwa ode mnie.
chociaż pewnie nie pije bo to nie zdrowe.
tak czy owak - Pozdrawiam dziadka :D !

Wolf3D

2013-12-21, 01:00
On jeszcze żyje bo jadł normalne mięso pił normalną wodę a warzywka nie zawierały wtedy tablicy Mendelejewa. Niestety Polska miała całkiem dobre przepisy co do jakości jedzenia ale po wejściu do UE przyjęliśmy ich przepisy no mamy taką papke chemiczną jak oni.

BorgBorg

2013-12-21, 01:00
To się nadaje na harda.

Avalanger

2013-12-21, 01:23
Wolf3D napisał/a:

On jeszcze żyje bo jadł normalne mięso pił normalną wodę a warzywka nie zawierały wtedy tablicy Mendelejewa. Niestety Polska miała całkiem dobre przepisy co do jakości jedzenia ale po wejściu do UE przyjęliśmy ich przepisy no mamy taką papke chemiczną jak oni.



Ooj, dokładnie tak jest, dokładnie... co nie zmienia faktu, że choć nie wykonuje niektórych ćwiczeń poprawnie, to widać, że człowiek świadomy, dość rozgadany - co za tym idzie : dobre słownictwo, a poza tym ten wigor, wigor i jeszcze raz : wigor.
Moja babcia mieszkająca na wsi ma zupełnie inne podejście do życia, polityki i przyjmowania leków od mojej babci mieszkającej w moim mieście, no ale taki charakter. Całe życie była praca siedząca, potem problemy ze stawami, kręgosłupem, potem inne sprawy.. szkoda gadać. Leków przyjmuje od sk***ysyna, suplementów diety, jego mać...
A druga babcia zapie**alająca fizycznie przy gospodarce okazem zdrowia co prawda może nie jest, ale wyrabia, opiekuje się na dodatek mężem, a moim Dziadkiem... garści lekow na co dzień nie łyka i żyje.


Niestety, wszechogarniająca głupota bijąca z mass-mediów dobija i do nas.

"kupuj leki, lataj do apteki, będziesz zdrowy/a"... tak, taki ch*j.
Jak ja zazdroszczę ludziom, którzy dożywają sędziwych lat w swoich domkach 100+m ^2 , przy lesie, przyrodzie, z własnym ogródkiem, psem, kotem, podwórkiem... Nie to co kiszenie się w blokach, miastach, tym syfie... :emo: