18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spontaniczne przemyślenia dnia codziennego

Szkielo • 2015-08-26, 01:17
Chciałbym zaprezentować coś co wychodzi z mojej głowy gdy zbyt długo siedzę w internecie. Na wstępie mówię, że nie mam zamiaru nikogo urazić. Jestem jeszcze dość młody i może to co myślę to jakieś totalne bzdury ale jeszcze mam trochę czasu żeby ewentualnie zmienić zdanie. Zapraszam do komentowania moich przemyśleń i stylu w jakim to napisałem. Zastanawiam się czy dalej rozwijać się w tym kierunku czy to popierdzielić (czy chcielibyście jeszcze coś mojego przeczytać):

Dlaczego mam wrażenie, że ruch feministek w Europie istnieje dalej tylko dlatego, że wszyscy normalni ludzie wiedzą, że są równi w prawach i poprostu już popie**olili całą sprawę. Zostały tylko niespełnione idiotki które gromadzą resztę sobie podobnych a media zamiast to poj***ć i zacząć gadać o normalnych rzeczach rozdmuch*ją sprawę odwracając uwagę od tego co się dzieje w polityce międzynarodowej. Dlaczego nie mogliby mówić w wiadomościach jak wygląda sytuacja np. w krajach Afryki, czy ci misjonarze którzy zbierają kasę i tam jeżdżą odnoszą jakieś efekty, które tamtejsze kraje są najbardziej uzbrojone.

Czemu nie możemy powiedzieć nie dla importu ciapaków? Czy żaden z polityków UE nie widzi co się dzieje? To wygląda tak, że ktoś bezkarnie wpie**ala się na nasze terytorium i uwaga państwo za kompletnie nic w zamian oddaje im pieniądze! Od razu na myśl przychodzi teoria o spółce żydów czy innych, którzy trzymają świat w garści bo jakim cudem Europa daje się tak rozkradać. Gdzieś tu czuję pieniądze.

Jak odwrócić ten proces (jak dla mnie zaskakująco szybki) przekształcania się społeczeńswa w lewactwo. Może to tylko internet, na którym spędzam dużo czasu, ale zauważam, że coraz normalniejsze są rzeczy które 5 lat temu były dla mnie nie do pomyślenia. O seksie dowiadywałem się od starszych kolegów z podwórka a nie z książek dla przedszkolaków. Kto to był wogóle gej? Lesbijka? A może połowa gejów nie była by gejami jakby nie wiedzieli, że tak można?

Skoro już mowa o połowie gejów, to ilu ich tak właściwie jest? Nie no tyle o tym słychać, że chyba z 15% *zaglądam do wikipedii* W krajach zachodnich 1,4% kobiet i 2,8% mężczyzn? To o czym my k***a mówimy, ile osób pracuje w ciężkich warunkach/ powyżej 12h dziennie/ z wypłatą poniżej średniej krajowej (tu już może przesadzam)? O nich nie ma w ogóle mowy w mediach! Każdy z nich ma ciężko, ludzie nie mają czasu ani pieniędzy, które mogą przeznaczyć na przyjemności, a my tu pie**olimy o jakichś pedałach którzy narzekają, że ktoś się na nich krzywo patrzy jak sobie nawzajem przepychają odbyty?

Co mnie to obchodzi, że kobieta nie chce gotować. Niech nie gotuje. Tylko niech znajdzie sobie męża, który zrobi to za nią, znajdzie dobrze płatną pracę, i skończy pie**olić, że mniej dostaje za robotę jak się pcha tam gdzie nie jest równa facetowi w jakości wykonanej roboty a o byciu lepszym nie ma mowy. Mam w rodzinie nauczycieli i od zawsze przecież facet miał taką samą pensje jak kobieta, a przecież te pensje rozchodzą się z budżetu państwa. Tam nikt nie patrzy czy to chłop czy baba tylko ile godzin przepracował i jakie były efekty. Prywatne spółki to co innego, ale co mnie obchodzi ile komu prezes płaci? To jego kasa - on decyduje ile się komu należy, a nie do jasnego ch*ja feministka. Jakbym ja dostawał mniej? - hmm... Po pierwsze czy kobieta robiła by tak samo dobrze? Tak? Ok. No a ile ja dostaję? Bo jak dużo do może lepiej najzwyczajniej zamknąć ryj i żałować, że się nie ma pary cycków żeby dostawać te parę groszy więcej.

Kolejną sprawą która nie daje mi spokoju jest "równość płci". Otóż kobieta ma cycki. Mężczyzna ma ku*asa. Tacy się urodziliśmy i tacy będziemy, choćby pan Krzysztof i nawet wyrwał sobie tego fiuta i tak nie będzie kobietą. Kobieta może sobie doszyć jaja ale nie będzie facetem. Różnimy się budową ciała i predyspozycjami. Różnic jest na prawdę cała masa dlatego nie możemy mówić o równości płci. Czym innym jest równość a czym innym sprawiedliwość, a my powinniśmy dążyć do tego drugiego. Dla mnie najprostszym przykładem jest sport. Popatrzmy na wyniki kobiet i mężczyzn. Choćby kobieta ćwiczyła nawet więcej niż facet, nie pchnie kulą tak daleko bo zwyczajnie nie ma tyle siły. Dlatego wg. mnie całe to gadanie nie ma sensu (może się mylę) to co robimy w tym momencie to odciąganie uwagi od ważnych spraw które przechodzą bez większej uwagi. Ale co znaczy moje zdanie. Przecież ja nawet nie wiem co teraz można z tym zrobić.

Dziękuję za uwagę, jeszcze raz zapraszam do komentowania.

Remz

2015-08-26, 01:34
Temat imigrantów i idiotyzmu Europy ostatnio sam chciałem wrzucić tu w dyskusję, bo trochę inteligentnych osób tutaj jest i gadają do rzeczy. Reszta to gimby, wiadomo.

Powiedzmy sobie szczerze, nawet Ździsiek spod monopolowego kapnąłby się że sprowadzanie do kraju gdzie ludzie sp***alają i mało dzieci się rodzi ZWIERZĄT, które mnożą się jak króliki i wszędzie gdzie się da demonstrują że są gównem bez kszty mózgu i honoru jest jawnym debilizmem. Te gnojki z rządów dobrze o tym wiedzą, ale z jakiegoś powodu przymykają na to oko.

Albo tutaj chodzi o kasę z Arabii, bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę,
albo po prostu rządy to gówno i NAPRAWDĘ to co opowiadał Kennedy przed śmiercią jest prawdą.

Bo serio nie wierzę, by nawet tak zakłamani ludzie jak politycy sami z siebie pozwoliliby by ich żony i córki za 10 lat były gwałcone. I za to kamieniowane.

Kubarj

2015-08-26, 01:47
czytać mi się nie chce o tej porze !!! Streści ktoś? Wystarczy napisać " warto przeczytać" i jutro przeczytam.

Mag_Kołodziej

2015-08-26, 01:47
Dwa razy żeś mnie oszukał.
Po pierwsze: tekst jest krótki.
Po drugie: w tagach napisałeś że rozprawka, a to jest gówno nie rozprawka. Rozprawka ma charakterystyczną dla siebie kompozycję.

Na koniec dam cytat, coby inteligencją i oczytaniem zabłysnąć.
"Gdyż ludzie jednakowymi nie są: tak mówi sprawiedliwość. I czego ja chcę, tego im chcieć nie wolno."

Szkielo

2015-08-26, 01:53
Faktycznie Magu, te dwie rzeczy spieprzyłem, nie ma co się tłumaczyć, tylko powiedz mi jak się taka forma wypowiedzi nazywa, bo jak wpisze w tagu gówno to za dużo podobnych rzeczy by wyskoczyło ^^
@edit: szybko to poprawiłem, póki w poczekalni (może wyjdzie)

WidziszINieGrzmisz

2015-08-26, 01:57
Co masz z j. polskiego? ;)

1) Twoja interpunkcja przyprawila mnie o raka.

2) Pisz prostymi zdaniami, bo niestety, ale zlozonymi ci nie idzie.
"To jego kasa, on decyduje ile się komu należy a nie do jasnego ch*ja feministka."
Tylko jeden z przykladow, ale za to dosyc dobry. Moze byc:
To jego kasa - on decyduje ile sie komu nalezy, a nie do jasnego ch*ja feministka.
U ciebie "on decyduje ile sie komu nalezy" jest podrzednym wtraceniem, wiec twoja mysl w tym zdaniu, tak naprawde brzmi "To jego kasa, a nie do jasnego ch*ja feministka."

3) Uciekasz z myslami. Zakladaj, ze piszesz do malych murzynskich dzieci i musisz wszystko wytlumaczyc bardzo powoli. Ewentualnie zaloz, ze piszesz do osoby, ktora nigdy wczesniej nie spotkala sie z tematem.
"Mam w rodzinie nauczycieli i od zawsze przecież facet miał taką samą pensje jak kobieta, a przecież pensje rozchodzą się z budżetu państwa."
Znow zdanie zlozone i mysl ci ucieka. Niby skonczyles pierwsza, ale jednak ciagniesz zdanie z jakims gownem z dupy wzietym. Ja sie nie znam. Ja nie wiem jakie pensje pochodza z budzetu. Cale zdanie staje si eniejasne.

4) Brak logicznego ciagu wypowiedzi.
"Skoro już mowa o połowie gejów, to ilu ich tak właściwie jest? Nie no tyle o tym słychać, że chyba z 15% *zaglądam do wikipedii* W krajach zachodnich 1,4% kobiet i 2,8% mężczyzn? To o czym my k***a mówimy, ile osób pracuje w ciężkich warunkach/ powyżej 12h dziennie/ z wypłatą poniżej średniej krajowej (tu już może przesadzam)?"
Nie mozesz przechodzic od pedalow do tego, jak ciezko sie zyje przecietnemu Polakowi. Nie ma tu k***a zadnej korelacji. Zadnej. Czytajac dalej rozumiem, ze mowisz o problemach zwiazanych z doborem naglasnianych tematow i tgz "tematami zastepczymi", ale nie tego sie spodziewalem. Jakakolwiek rozprawka powinna isc wedlug planu, a nie wyskakiwac z jakas mysla jak hiszpanska inkwizycja.



Szkielo

2015-08-26, 02:10
Dziękuję, postaram się takie błędy poprawić jak najszybciej ;-)

Pater patriae

2015-08-26, 03:51
Cytat:

Dlatego wg. mnie całe to gadanie nie ma sensu



Tak jak niestety Twoja cała wypowiedź. Już pomijam fakt, że piszesz tak, jakbyś nie mógł się zdecydować co jest głównym tematem Twojej "rozprawki", ale każde napisane przez Ciebie zdanie jest dla myślącego człowieka truizmem niewartym komentarza.

Poruszyłeś tak wiele poważnych spraw w tak płytki sposób i oczekujesz polemiki? Szacunek za uświadomienie sobie tychże problemów, ale z pisaniem: rozprawek, felietonów, artykułów, czy komentarzy to Ty się na razie wstrzymaj :) , polecam za to poczytać kilka książek, czy obszerniejszych artykułów, wtedy może uświadomisz sobie jak powinno się pisać, aby pobudzić umysł czytelnika do zastanowienia się nad jakimś ważkim z Twojego punktu widzenia problemem, zamiast raczyć go chaosem Twoich przemyśleń..

Niratic

2015-08-26, 04:43
Popierdzielić, popie**olić... Trochę dziwnie użyte :D Cytować dokładnie nie będę, bo na komórce nie jest to proste. "Zastanawiam się czy dalej rozwijać się w tym kierunku czy to popierdzielić" - Dla mnie coś nie "teges", popierdzielić to można przykładowo numer telefonu, w zamyśle - pomylić się.
"wszyscy normalni ludzie wiedzą, że są równi w prawach i poprostu już popie**olili całą sprawę" też brzmi, jak "poprostu już się pogubili w całej sprawie". No widzę tam więcej drobnostek, ale tylko te tutaj mnie zaintrygowały na tyle, by chciało mi się pisać na komórce, czego nie znoszę :P

Halman

2015-09-10, 10:12
Nienawidzicie facetów, męskości, męskich zachowań...



to po co używacie sztucznych penisów?

o czym fantazjujecie wkładając je sobie?



Feministki: niedoj***na brzydka część kobiet

Hellcat

2015-09-10, 11:11
Od zawsze się nad tym zastanawiałam. Lesby, feministki i sztuczne ku*asy. Powinien być zakaz sprzedawania tego tym sp***olinom.

Lexus23K

2015-09-10, 11:57
Skąd Ty k***a wiesz, że sobie wkłada sztucznego penisa?

krzyks

2015-09-10, 12:31
@up
Z autopsji.... chciał przelecieć panienkę, a ta stwierdziła, że woli wibrator. Doszedł do wniosku, że to feministka....