18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Specnaz vs kung fu

psychologin • 2014-04-05, 01:43
Próbka umiejętności żołnierza specnazu.

Ciekawe ile ćwiczył, żeby dojść do takich umiejętności.

Ezoteryk

2014-04-05, 02:11
Raczej każdy dorosły człowiek wie że w Praktyce triki ala Dzaki Czan nie wygrają .

jarecki84

2014-04-05, 02:17
to tylko trening chce to zobaczyć w realnej walce


zakart

2014-04-05, 02:24
Oglądam filmy z gościem od kilku lat. Jest dobry. Zastanawia mnie jednak zawsze fakt, jakby poradził sobie w klatce. 4.30 to klasyczne Irimi Nage w Aikido. Steven Seagal wypracował tę technikę do 1 sekundy jak był 20 kg młodszy ze 25 lat temu. Systema sporo czerpie z tej sztuki walki i z Jiu jJtsu i uczy dodatkowo obrony przed kopami, uprzedzając uderzenia i ciosy. Najlepszy styl walki to jednak ten, w którym nie natrafimy na lepiej wyszkolonego, bo gość, który nas zaskoczy ciosem może być mistrzem w szachach albo w ikebanie.

bankurwazaco

2014-04-05, 05:34
Każdy w miarę zaprawiony fajter czy to bokser czy zapaśnik (po prostu sportowiec) kończy takiego w 30 sekund.

ganji

2014-04-05, 07:36
k***a ludzie. Co to za przyrównanie do klatek czy tam bicia na ulicy. To nie jest sztuka walki do bicia, tylko do skutecznego i szybkiego zabijania. Porównywanie do klatkowców a tym bardziej pisanie , że na ulicy by go poskładali to po prostu głupota. Taki człowiek w sytuacji zagrożenia jest w stanie zabić szybciej niż zatrzęsiesz gaciami.

ozarimielin

2014-04-05, 08:04
to jest tak skuteczne jak samoobrona dla kobiet

bankurwazaco

2014-04-05, 08:15
ganji napisał/a:

k***a ludzie. Co to za przyrównanie do klatek czy tam bicia na ulicy. To nie jest sztuka walki do bicia, tylko do skutecznego i szybkiego zabijania. Porównywanie do klatkowców a tym bardziej pisanie , że na ulicy by go poskładali to po prostu głupota. Taki człowiek w sytuacji zagrożenia jest w stanie zabić szybciej niż zatrzęsiesz gaciami.



Toś doj***ł. Zabić to może się on sam jak będzie spadał po nokaucie od boksera.

A filmik w sumie nie najgorszy. Mnie rozbawił z rana.

Ca...........er

2014-04-05, 10:22
Cóż, widzę, że wśród sadolowych specjalistów od sztuk walki panuje opinia, że oddziały specjalne uczą się techniki dobrej na np. pokazy sportowe czy turnieje, natomiast na ulicy zostaliby przekopani przez emo w rurkach :D Weźcie wy się rozpędźcie i łupnijcie łbami w ścianę, może takie drastyczne środki włączą wam logiczne myślenie...

GhostRider32

2014-04-05, 10:54
Takiemu komandosowi to i tak sztuki walki wręcz przydają się w sytuacjach, kiedy coś pójdzie nie tak, czyli prawie w ogóle. Normalnie, to zabija bronią palną, z ogromną precyzja. Poza Specnazem Czy to GRU, czy FSB ci to wchodzą jak tornado, wszystkim się dostaje, a po nich zostaje pożoga i chaos :P Tak, jak to było w operacji "Sztorm-333" 27 grudnia 1979, nawet kotom się dostało :P

qhash

2014-04-05, 10:57
ja pie**ole, ilu to ekspertów mamy od sztuki walki.

ten kolo położyłby 99% z was jednym strzałem w ryj tępe ch*je

blazejudo

2014-04-05, 11:38
co ma wspólnego karate z grapplingiem, bądź walką w zwarciu? to pokazówa. Przejebie walkę z wk***ioną babcią w sklepie, która nie kupiła mleka.

haber6666

2014-04-05, 11:42
Sam trenuje od dawna i jak to oglądam to mnie śmiech ogarnia, a jeszcze bardziej jak czytam wasze komentarze.Koleś jak i jego koledzy od dawien dawna pokazują swoje pseudoumiejętności tylko w jednym celu, propagandowym, w żadnym filmie nie walczą z prawdziwymi przeciwnikami takimi jak fighterzy innych narodowości.Ruskie siły specjalne walczą tylko w systemie Sambo bojowym i militarnym a nie czarami takimi jak na filmie.

squashu

2014-04-05, 11:43
@bank***azaco

ale jesteś gangsterem, na dzielnicy to chyba masz szacunek co? Widzę ,że trzymasz z samymi bokserami. ;)

Przypominam ,że łba z podwórka który trenuję z 2/3 razy w tygodniu , napie**alając gaz co weekend nie można nazwać bokserem..

Slavomiro

2014-04-05, 11:48
Przecież Ci "przeciwnicy" się nie ruszają. Gdzie tam jakaś walka???