18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Solidarność kibicowska - coś czego rząd nigdy nie zrozumie

Marian Paździoch • 2011-05-10, 15:23
Tusk ruszył grupę społeczną której nie powinien ruszać. Kibice potrafią walczyć o swoje prawa i potrafią wytykać błędy najgorszemu rządowi od 1989 r. To już koniec panie Tusk



Magik2501

2011-05-10, 15:34
Oj przecież rząd wie jak jest, ma swoich ludzi od informowania. Tusk też głupi nie jest, byl kibolem Lechii Gdańsk i w samym TVN pytali go o to, co to była za akcja, jak to kiedyś machał szlauchem.

Tylko, że rząd potrzebuje takich rewelacji, żeby głupi ludzie mieli czym się podniecać. Był krzyż, były dopalacze, a teraz są kibole. Donek rzuca patyk z ciemna masa aportuje.

Co, nagle się pogorszyło na stadionach? Niebezpiecznie jest? Litości, ludzie. W latach `90 bylo ostro, teraz włos Ci z głowy na stadionie nie spadnie (no chyba, że sam atakujesz policję, lub lecisz sam na sektor gości, ale ja mówię o cywilizowanych osobach).
Poza tym "kibole" to nie jest ciemna masa, tylko ludzie z własnymi, mocno niepopulistycznymi poglądami, którym się chce. Korwin-Mikke swojego czasu stwierdził, że "kibice to ostatnia grupa społeczna w Polsce, której chce się jeszcze wychodzić na ulice."

Rządu niespełnione obietnice, temat zastępczy - kibice!

Marian Paździoch

2011-05-10, 15:42
Tylko, że kibice potrafią na spokojnie wypunktować ten rząd 100 razy lepiej niż ta opozycja. Ruszył zbyt dużą i zbyt inteligentną grupę ludzi.

~Velture

2011-05-10, 15:47
Zacznijmy od tego ,ze nie ruszył KIBICÓW tylko KIBOLI czyli bandytów ,ktorzy wszczynają burdy na stadionach.

Chociaż tego ryżego ch*ja nienawidze to akurat walke z KIBOLAMI uważam za słuszną.

Nie rozumiem co mają KIBICE do tego tematu.

Marian Paździoch

2011-05-10, 16:04
Gówno prawda. I widzisz - ch*ja masz pojęcie a zabierasz głos. Ukarał jakoś tych co rozwalali stadion w Bydgoszczy? Nie. Ukarał 20 tysięcy kibiców Lecha i Górnika oraz 20 tysięcy kibiców Legii i Korony. Bo zamknął stadiony. Do tego od kilkunastu miesięcy policja szuka ch*ja do dupy i zamyka za nic. Najlepszy przykład z Kielc - 8 osób na dołku przez święta + 2000 zł grzywny+2 lata zakazu. Za co? Za przeklinanie. Chciałbym to widzieć jak ryży ze świtą nie przeklinają czy te psy co chłopaków zamykały. Euro się zbliża a inwestycji brak. Coś trzeba medialnym sępom rzucić.

wiktor4024

2011-05-10, 16:38
Sluchajcie, od pewniego czasu pilka nozna w polsce stala sie sportem dla idiotow. A tak btw. "za klub oddamy wszystko" super, gosciu, wyobraz sobie masz zone, dom, SYNA/CORKE, dalej za klub oddasz wszystko? Tak, jestes niesamowicie wspanialy, poklon.

P@...........@C

2011-05-10, 17:02
Panie Tusk! Zrób no porządek z tym bydłem, to dostaniesz mój głos...

Robster

2011-05-10, 17:03
@Marian Paździoch No patrzcie no 20k KIBICÓW twierdzi, że zostali ukarani przez garstkę KIBOLI. To dlaczego cwaniaczki nie potrafiliście zapanować nad tą grupką KIBOLI? Trza było ich usadzić na miejscach i dalej kibicować to byście stadionów zamkniętych nie mieliście. Ale najlepiej siedzieć na dupie z założonymi rękoma i wszystkich krytykować. Może zamknięcie stadionów to nie był najbardziej trafiony pomysł, ale przynajmniej zaczyna się coś dziać, może kolejnym razem jak KIBICE zobaczą tą awanturującą się GRUPKĘ KIBOLI, to pomyślą o tym, że jak sami nad tym nie zapanują, to kolejny mecz będą oglądać poza trybunami.
Chodź moim skromnym zdaniem, teraz na mecze chodzi więcej KIBOLI niż KIBICÓW, ale to tylko moje zdanie, nie znam się, skoro KIBICE twierdzą, że jest inaczej, to niech działają.


BTW. Kolejny film który zrozumieją "tylko...". Ciekawy kiedy pojawi się film zrozumiały tylko dla gwałcicieli i pedofilii, on też będzie pokazywał solidarność tych niesłusznie krytykowanych.

assassin66

2011-05-10, 17:09
jestem sadysta a niech was wszyscy jebia w dupe jak sie nie umiecie zachowac, tylko all rozpie**alacie,

butelka rumu

2011-05-10, 17:09
Czemu Policja podczas takich zadym kiboli nie strzela z gumowych pocisków tylko tak sobie stoją z tarczami ? Jakby jeden z drugim dostał takim czymś to od razu by się uspokoili.

androgenius

2011-05-10, 17:19
Całe to gówno powinni zamknąć a mecze by się oglądało w tv jak człowiek-przy piwku z popcornem a nie wydzierając ryja jak pie**olona małpa razem z resztą j***nych małpiszonów w tłoku i niepewności zdarzeń. Nigdy nie poszedłem na żaden mecz i nigdy nie pójdę-po co mam płacić za konieczność oglądania czegoś w towarzystwie drących mordy imbecyli skoro mogę darmowo i komfortowo oglądać sobie w domciu,gdzie nikt mi nie zasłoni,nie rzuci kamulcem. Jak przestaną całkiem grać to tym lepiej :D

będę oglądał basketball-słyszeliście kiedy o zadymach na meczach kosza? piłkarzom kibicują tylko imbecyle

sk.

2011-05-10, 17:24
Zachowujecie się gorzej niż bydło to k***a nie ma ogląda meczów. W domu też sobie rozpie**alacie ogrodzenie i rzucacie fotelami? Za grosz k***a kultury nie macie na stadionie a potem strasznie pokrzywdzeni biedni fani bo ryży, bo psy i całe zło świata uparło się na was i pod publiczkę zamykają wam stadiony. Ni ch*j wychowania a potem to pretensje do wszystkich.

zoriasz

2011-05-10, 18:01
wszystko zrozumiem. ale czemu te ch*je, które zwą sie kibicami rozpie**alają stadiony? a poziom polskiej ligi jest to taka bieda, że curling jest ciekawszy.

AKEVITT

2011-05-10, 18:13
jak Janusz Korwin-Mikke powiedział dwa sektory jeden dla ludzi chcących spokojnie oglądać i drugi w którym robisz co chcesz ale siedzisz na betonie :) Dla mnie bomba i chętnie bym poszedł na betonie posiedzieć : D

Marian Paździoch

2011-05-10, 18:15
Jakie stadiony piździelcu? Z jakiej racji k***a użyłeś tutaj liczby mnogiej. Wskaż matole więcej przykładów z tego sezonu a przyznam ci racje. Ostroi pojechałeś więc pewnie masz w ch*j przykładów - daj 7 z tego sezonu z ekstraklasy.
A bydłem to jesteście wy. Ci którzy spinają p*zdy przez neta a w realnym świecie oczy na czubki butów i z fartem do zapyziałego m2 dzielonego z mamą tatą i 4 rodzeństwa