18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Smrodek

kubapce • 2015-03-17, 19:31
Sytuacja z przed sekundy. Siedzę u brata przeglądam Sadola, a tu podchodzi córa (6 lat) brata i o coś tam się pyta nie zrozumiałem ale poczułem jakiś smrodek od niej i wywiązała się taka rozmowa:


Ja- Idź już pod prysznic bo coś dziwnie pachniesz

I tu wtrąca się druga pociecha brata syn 11 lat z tekstem:




No śmierdzi i ja się nie dziwie jak ją dzisiaj Rumun w szkole dotknął



Razem z bratem uznaliśmy że warto się z wami tym podzielić ;-)

:lodowka:
:idzwch*j:

19miko93

2015-03-18, 00:56
Kolejny debil, Rumun=/=cygan
Nauczcie się wreszcie idioci. Rumuni walczą z tym ścierwem, są normalnymi białymi ludźmi...
Ile można pie**olić takie farmazony...

noterscrut

2015-03-18, 01:07
Naprawdę jest ktoś kogo to rozśmieszyło? Albo uznał, to za godne podzielenia się z innymi? A i jak ktoś zauważył, debilu jesteś na emigracji... nie rób jeszcze większej wsi, bo i tak mamy zszarganą reputacje przez takich "geniuszy" jak ty.

eligurf

2015-03-18, 07:47
6-letnia dziewczynka puściła bąka. Jej 11-letni brat pojechał po Rumunach. Razem z bratem zadecydowaliście, że musicie się tym podzielić z setkami sadolowiczów... Ale macie zajebiste życie.

Żartowałem. Nie martwcie się jest promyczek nadziei są głupsi od Was, ci co postawili za to piwo.

H2S04

2015-03-18, 13:51
19miko93 napisał/a:

Kolejny debil, Rumun=/=cygan
Nauczcie się wreszcie idioci. Rumuni walczą z tym ścierwem, są normalnymi białymi ludźmi...
Ile można pie**olić takie farmazony...



Zapraszam do Zamościa na giełdę. Rumunów od zaj***nia. Tylko uważaj na portfel, by Ci te ścierwa nie zaj***ły. Rumun czy Cygan j***ć to... Brudas, to brudas na ch*j drążyć temat... Doj***łeś "normalnymi białymi ludźmi" hahah

Mummy

2015-03-18, 15:24
fake, rumuni nie chodzą do szkoły

Co...........an

2015-03-18, 17:28
"córa" :roll: ciężko k***a córka napisać? co za zj***ne słowo "córa"

merh

2015-03-18, 23:34
Rumuni są biali,jak Polacy. cygan to nie Rumun i nie Polak. Rumuna od Polaka nie odróżnisz. Pojedź-przekonaj się,i skończ pie**olić głupoty.

angerfistHC

2015-03-22, 01:00
Zly dotyk boli cale zycie