18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Śmiertelność

Samilo • 2011-08-11, 15:50
W 1976 roku liczba zgonów w Bogocie w Kolumbii spadła o 35%. W tym samym, roku w okręgu Los Angeles w Kalifornii śmiertelność spadła o 18%, natomiast w Izraelu w 1973 roku spadła aż o 50%. Wszystko to spowodowane było długotrwałym strajkiem lekarzy. Ludzie w okresie strajku musieli sięgać do medycyny naturalnej, ostro krytykowanej przez środowiska lekarskie.

Każdego roku 1.2 mln Brytyjczyków jest hospitalizowana z powodu niewłaściwej opieki medycznej. W USA, gdzie rocznie 40 000 osób ginie z powodu użycia broni palnej - szansa bycia "zabitym" przez lekarza jest trzykrotnie większa.

Xenomorph08

2011-08-11, 19:43
Jakby NFZ zastrajkował na długo to Polacy byli by nieśmiertelni.

dr_dex

2011-08-11, 19:48
Teraz czekamy na rozprawkę: "Wpływ wiatrów monsunowych na dorożkarstwo w Norwegii"...

mikel1994

2011-08-11, 21:38
Ewentualnie na rozprawę naukową nt. "Wpływ gry w tenisa stołowego na rozmnażanie się surykatek południowo-amerkańskich"

Matuus

2011-08-11, 21:39
Kolejny zajebisty "fakt" internetowy. Uwielbiam je po prostu. Tylko, że jak teraz patrzę na angielskiej wikipedii, to ilość śmierci od broni palnej w USA nie przekracza 10 tysięcy. Ale co tam, jebnę sobie ponad 4 razy więcej, przecież to internet - tutaj mało kto sprawdza informacje.

Zapierniczaj jeść zielsko i korzonki na grypę i wszystkie inne choroby, ja wolę pójść do lekarza, zapłacić za leki mniej (ziołowe w cale nie są tańsze!) i mieć pewność, że wyzdrowieję w parę dni (co jest potwierdzone OGROMNĄ ilością testów, oraz używania przez pacjentów, w przeciwieństwie do niektórych leków ziołowych).

ValvePlsFix

2011-08-11, 22:50
samilo jest idiotÄ… wierzÄ…c w te propagandowe bzdury...

bingo100

2011-08-12, 00:30
@Matuus - nie, żebym Ci źle życzył, ale jak będziesz miał nie daj Boże raka, to zobaczysz jak działa medycyna współczesna. Posrasz się własnymi jelitami, zgubisz włosy, wszystko będzie Cie napie**alało - bo będą Cie leczyli. Z tym tylko, że będziesz się czuł co raz gorzej. Medycyna naturalna nie zdziała być może cudów w tej kwestii, ale przynajmniej umrzesz na raka, a nie na chemię.

Wiadomo, że na grypę nikt nie będzie wpie**alał trawy, błędy lekarzy zaczynają się przy trochę bardziej skomplikowanych problemach.

Xenomorph08

2011-08-12, 00:37
UP bingo

Nawet nie wiesz ile masz racji.

Matuus

2011-08-12, 00:53
bingo100 napisał/a:

@Matuus - nie, żebym Ci źle życzył, ale jak będziesz miał nie daj Boże raka, to zobaczysz jak działa medycyna współczesna. Posrasz się własnymi jelitami, zgubisz włosy, wszystko będzie Cie napie**alało - bo będą Cie leczyli. Z tym tylko, że będziesz się czuł co raz gorzej. Medycyna naturalna nie zdziała być może cudów w tej kwestii, ale przynajmniej umrzesz na raka, a nie na chemię.

Wiadomo, że na grypę nikt nie będzie wpie**alał trawy, błędy lekarzy zaczynają się przy trochę bardziej skomplikowanych problemach.



Bingo, nie żebym Ci źle życzył (oj, przepraszam, życzę Ci źle), zgiń marnie. Dobrze wiem jak działa chemia, tak się składa, że mój dziadek, babka i ojciec mieli raka, i wiesz co? Oprócz babki, dziadek i ojciec nie zmarli na niego. Ojciec zmarł na zawał, dziadek na wylew krwi do mózgu. I nie, nie zmienię zdania, że chemia mimo, że jest ch*jowa, to nadal jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż jakiekolwiek zielsko i niema co się dziwić, że lekarze mają problemy przy trudniejszych sprawach, nie są pieprzonymi alfami i omegami. Ale wiesz co robią? Leczą. Bo to co mówisz, że jest "tak ch*jowe" - jest obecnie najlepszym wyjściem.

Over and out.

Gienek2

2011-08-12, 08:06
jakby NFZ zastrajkował nic by to nie dało... zostanie jeszcze ZUS oni nigdy nie strajkują

BÃ...........³g

2011-08-12, 09:57
Matuus napisał/a:

Oprócz babki, dziadek i ojciec nie zmarli na niego




Jakbyś miał iść w ślady rodzinki, poproś by wrzucili zdjęcia Twego gnijącego truchła na hard, postawie piwo.
Wiesz, duża szansa na to.

phrontch

2011-08-12, 10:48
Matuus, gówno sie znasz. Poczytaj o terapii Gaersona, witaminie B17 czy letrilu, wtedy możesz prawić swoje mądrości na sadisticu

Samilo

2011-08-12, 14:43
Moim zdaniem głupotą jest mówienie w co ja wierzę a w co nie, po 6ciu linijkach ogólnikowego tekstu.

Przepraszam że nie napisałem że nie jestem całkowicie przeciwny konwencjonalnym metodom leczenia, i że zalecam jedynie ostrożność w przyjmowaniu tego co nam mówi lekarz, i że są metody alternatywne o udowodnionej skuteczności.

Ludzie świat nie jest czarno biały, nie trzeba się od razu spinać. Napisałem ten post, ponieważ jeszcze kilka lat temu wziąłbym bez zastanowienia wszystko co mi przepisuje lekarz, lub wykonał każdy zalecany zabieg. Wtedy nie wiedziałem o związkach partnerskich lekarz-producent leków, nie wiedziałem że chemoterapia to tak naprawdę testy na ludziach "może się uda", nie wiedziałem o B17.

Gdy pierwsi żeglarze umierali na szkorbut zostali wyleczeni otrzymanym od Indian wywarem z kory sosny. Po powrocie na stary ląd zostali wyśmiani gdy o tym opowiedzieli. Musiało minąć 200lat zanim jakiś lekarz "odkrył" że szkorbut jest wynikiem niedoboru witaminy C.
Analogicznie niedobór witaminy B3 jako przyczyna pelagry musiał czekać 30 lat na zaakceptowanie(1940).

Poza tym fakt że dożycie setki w odizolowanych od świata azjatyckich wioskach nie jest wielkim wyczynem (bez anestezjologów, kardiologów, chirurgów i całego nfz) zdaje się przeczyć zajebistości naszego cywilizowanego życia.

St...........el

2011-08-12, 14:56
Po polecam zagryźć waszego raka kminkiem, jak komuś się uda, to postawię browara...

Nihlatlak

2011-08-12, 17:35
Autor chyba nie umie liczyć, ponieważ 40 000 mieści się w 1.2 mln 30 razy