18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Słowojebak

Gogul • 2013-05-24, 21:49
Wódy żal dla żydów.































teraz przeczytaj od tyłu :)
Jest to Palindrom (gr. palindromeo – biec z powrotem) – wyrażenie brzmiące tak samo czytane od lewej do prawej i od prawej do lewej. Przykładem palindromu jest: Kobyła ma mały bok. Współcześnie palindromy pełnią funkcję gry słownej. Prawdopodobnie tak było również i w przeszłości, choć pewne znaleziska sugerują, że palindromy mogły też mieć znaczenie magiczne.

jeśli macie swoje chętnie poznam :)

mo...........et

2013-05-24, 21:58
aga naga, mamuta tu mam- jedyne jakie znam

ll...........rt

2013-05-24, 22:04
Znam: chór wujów. A nie, przepraszam, to sra półgówek. Znaczy się ten, gra półsłówek.

Ja tutaj: Aga naga! Zaradny dynda raz.

E, do bani z tymi palicośtam.

animalus

2013-05-24, 22:10
kobyłamamałybok... stare i znane - nie, to nie czyta się do tyłu

ile Roman ładny dyndał na moreli? ten nawet o zabarwieniu sadystycznym :)

Nathaniel_Demerest

2013-05-24, 22:12
Też chce wyjść na mądrego, dlatego wyszukam w google Palindrom. Potem metoda kopiuj-wklej i czekać na aprobatę i piwa.


- Żartem w metraż

Kaprys

2013-05-24, 22:31
@up za żebranie piw warn. Ja tu nie mogę, ale do żula pod sklepem mówię, 'dam ci 2 zł a do tego wpie**ol gratis". "To ja już nic nie chcę" i sp***alał. Bywały twardsze jednostki, kumplami straszyli. Gong znienacka, i nagle cała ekipa w miarę prosto dzida przed siebie. Tak samo jak widzę, że starszych ludzi zaczepiają. Namolnie, bardzo namolnie. Idę i reaguję. A najzabawniejsze, że ci starsi próbują mi wręczyć dychę, czy dwie, nawet 50 było, że "przegoniłem menela". Ja im tłumaczę, że sam mam babcię, i mnie k***ica strzela, i nie chcę żadnych pieniędzy. Ciężko się uwolnić od podziękowań, ale jestem z siebie dumny. Stop znieczulicy, to fajne uczucie.

edit: nie @up, to było do Nathaniel... zawsze napie**olicie tych postów nim swego wyślę.

Gogul

2013-05-24, 22:36
@up dałem ci piwko za postawę, sam tak robię no ale k***a... co to ma do tematu? :) bez obrazy oczywiście

Kaprys

2013-05-24, 22:40
@Gogul, nic nie ma, wiem, ale wk***iają mnie takie posty też nie na temat główny. Zaj***ł z gugli i już browara mu dać. Tak to i ja mogę. Ale wiem, że znałem kilka innych palindromów, już nie pamiętam, więc nie szukam, bo chyba chodzi o to, żeby dać 'z głowy'.

Gogul

2013-05-24, 22:42
@up dobrze gada, piwa mu. fajnie można pogłówkować z takimi słówkami. Poćwiczyć szarą móżgownicę trochę :)

Kaprys

2013-05-24, 22:46
ch*j, nie palindrom, ale dam zdanie, które zawiera wszystkie znaki polskiego alfabetu. Był kiedyś taki miesięcznik "Sowa", z takimi intelektualnymi zadaniami. "Ależ ufność w przyjaźń męskich głów to błąd". MałyMiękki przy sprawdzaniu czcionki daje "zażółć gęślą jaźń" - nie ogarniam zlepku liter do tej pory.

bonus.

2013-05-24, 22:48
kobyła ma mały bok