18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słoneczne międzyzdroje

jacobfcb • 2014-09-04, 13:57
Dupska w namiocikach zmoczone fch*j.


pepon1

2014-09-04, 14:07
Haaa, byłem niedaleko i ta ulewa mnie też dopadła. Piwko za Tool'a.

polslav

2014-09-04, 14:47
dobre bo polskie:D

RustyRat

2014-09-04, 15:23
przynajmniej mają nad wodę blisko

Siernik

2014-09-04, 23:46
Wczasy nad Bałtykiem. Drożej jak za granicą a pewności co do pogody nigdy nie ma :D Mieszkam nad morzem i nie mogę zrozumieć co sprowadza tutaj ludzi z gór jeżeli mają np. do Chorwacji tyle samo kilometrów co do Bałtyku, ceny prawie te same (albo i większe), pogoda raz jest a raz nie ma, w niektórych kurortach syf i patologia, woda zimna że nie da się wejść.

Svenlee

2014-09-05, 01:10
Ta burza była zajebista. Wywaliło prąd w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Wolinie i w połowie Szczecina + powstały trąby powietrzne. W moment wszystko było zalane, a najlepsze jest to, że agregatory wywaliło i na straży pożarnej, i w szpitalu :D

Ne...........es

2014-09-05, 01:17
k***a mac uwielbiam burze i deszcze :D

urbanvo

2014-09-05, 01:29
NO pie**olISZ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Własnie znalazłem u siebie na playliście (na youtube) album jakiejś kapeli DEVICE. Zapomniałem co to, więc wcisnąłem play i gibając się otwarłem sobie sadistica na drugiej zakładce. Ten post wyskoczył jako pierwszy. Klik i widze ze sie dzieje, to postanowiłem wyłączyć muzę, żeby posluchać co się dzieje na nagraniu... qwa, dlaczego dalej ten numer leci...?? skacze między zakładkami... skąd to leci?! I wtedy załapałem...

I TO SIĘ NAZYWA ZBIEG k***A OKOLICZNOŚCI!! TO JEST WŁASNIE TO!! I DLACZEGO TO MI SIĘ NIE WYDARZYŁO W TOTOLOTKU?!?!?!?!?!

Niedosyć, że trafiłem w tę samą kapelę i w ten sam numer... to jeszcze na NIEMAL ten sam moment. O parę nut zaledwie !!!

Do teraz trzymam oczy w garściach ;)

I właśnie!! To nie jest TOOL!!!! To DEVICE w której David Draiman sie udziela, a pochodzi z DISTURBED!! (btw. był/jest jednym z sędziów w X-factor America... czy tam innym z tych music - show)

W TOOL śpiewa MAYNARD!!

...ciulu ;P

the47

2014-09-05, 02:20
@urbanvo A słuchałeś kiedyś Toolbox'a? Tobie polecam serdecznie, Ewa Wachowicz.

RockyWood

2014-09-05, 02:57
to pola namiotowe u nas robią na środku stawu? masakra..

Mercury001

2014-09-05, 06:31
Przynajmniej będą mieli co opowiadać do końca życia, a nie chwalić się ile gier na tatusiowego iphona ściągnęli podczas wakacji.

NastyRascal

2014-09-05, 07:01
miedzyzdroje jedna z najbardziej przereklamowanych miejscowosci nadmorskich.

adamov

2014-09-05, 07:50
NastyRascal napisał/a:

miedzyzdroje jedna z najbardziej przereklamowanych miejscowosci nadmorskich.



szczerze Ci powiem, że gówno tam wiesz. Chcesz to jeździj z całą warszawką do trójmiasta i już. Akurat ja w Międzyzdrojach byłem z rodziną 7 lat z rzędu i nigdy się tam nie nudziłem. Atrakcji jest bardzo dużo, plaża zarąbista tylko dalej trzeba pójść troszkę żeby tego zgiełku nie było i kopy ludzi. Złego słowa o tym miasteczku powiedzieć nie mogę, buraczarstwo się zdarza czasami ale mniej niż w trójmieście. Dla rodziny miejsce idealne