18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ślisko... bardzo ślisko

GoldRoger777 • 2014-12-17, 17:00
Kumulacja stłuczek na jednej drodze. Wszystko za sprawą pięknej, niezmąconej żadną solą ani piaskiem "szklanki". Piękne...


jessjess

2014-12-17, 17:06
Zlot miłośników letnich opon.

_Radzias

2014-12-17, 17:10
Może się nie znam, ale chyba większość tych aut ma abs, który de facto podczas hamowania jakoś pomaga i trzeba być naprawdę tępym żeby tak zapie**alać :D w końcu to hamerykanie :D

uho82

2014-12-17, 18:53
jakim trzeba być debilem stać na środku drogi i ch*j wie na co czekać

imegas

2014-12-17, 19:05
Pobocze zajebiście szerokie a oni zamiast zjechać to k***a porzucają auta koleś w 2:36 powinien wysiąść z pickupa i wpie**olić dla właściciela tej padliny.

johny_walker

2014-12-17, 20:19
gołąbek napisał/a:

Może się nie znam, ale chyba większość tych aut ma abs, który de facto podczas hamowania jakoś pomaga i trzeba być naprawdę tępym żeby tak zapie**alać :D w końcu to hamerykanie :D



nie znasz się... jeździłeś samochodem tylko w NFSie?
na lodzie żadna elektronika Ci nie pomoże...

Pan_Inżynier

2014-12-17, 20:29
Na takiej szklance to nawet kolce mogą nie pomóc, lód gładszy niż na lodowisku... Co nie zmienia faktu, że to debile - jedni zapie**alają, a drudzy zostawiają auta na środku ch*j wie po co.

en...........ea

2014-12-18, 00:37
Przy takiej szklance to można się tylko jakoś przygotować przed pie**olnięciem w coś. Jakoś się złapać mocno kierownicy, zaprzeć nogami itp. Chyba, że prędkość spora to szanse na wyjście bez szwanku nikłe :)

Kamil1988

2014-12-18, 09:43
Uwielbam oglądać idiotów w samochodach nafaszerowanych elektronicznymi systemami do poprawy komfortu i bezpieczeństwa jazdy, z których większość nic nie daje :]

Dziamian

2014-12-18, 10:00
najgorszy jest ten brak myślenia u większości, jeb stłuczka i k***a stoją jak święte krowy, ja bym bo takiej akcji sp***alał jak najdalej by nie być tłuczonym ze wszystkich stron...

Lyck

2014-12-18, 11:46
Bo k***y nie wiedzą, że się puszcza gaz, chamulec i sprzęgło i sięauto samo sunie na biegu, hamując i nie wywołując reakcji poślizgowych....

ZiggyChajzer

2014-12-18, 18:25
gwiadzdy tańczą na lodzie

_Radzias

2014-12-18, 18:57
johny_walker napisał/a:



nie znasz się... jeździłeś samochodem tylko w NFSie?
na lodzie żadna elektronika Ci nie pomoże...



Nie wiem jakimi autami jeździłeś i jak jeździsz, ale jeśli ktoś chociaż ma minimalne pojęcie o samochodzie zrobi pożytek z ABSu ESP i innych bajerów które są w aucie. Co do pomocy to nie zaprzeczam ,a nawet po części potwierdzam.
Co do NFS grałem w sumie z 10 godzin, wolę symulatory i bardziej realistyczne np. Dirt , Colin McRae kiedyś :D daleko im do realizmu ale da się grać :D

camson

2014-12-18, 20:45
Cytat:

Bo k***y nie wiedzą, że się puszcza gaz, chamulec i sprzęgło i sięauto samo sunie na biegu, hamując i nie wywołując reakcji poślizgowych....



Po pierwsze: hamulec.
Po drugie: 90% aut jest tam z automatem, a kto choć raz jechał automatem i ma jakiekolwiek pojęcie o jeździe wie, że jest do dupy na śliskiej nawierzchni.

Osobiście dla mnie automat ma tylko jeden plus- gała w drodze :)

qbswwa

2014-12-19, 12:36
up
k***a 24 letni połykac kilometrów i wymiatacz szos.