18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skyrim nie przebacza

pero008 • 2014-12-25, 20:52
Kto grał ten wie ,że przej***ne są te plecaki :lol:


Nie sadystyczne tak wiem ale można się uśmiechnąć ;-) :glowawmur: he he he :mrgreen:

SharpSe

2014-12-25, 21:58
Cała seria The Elder Scrolls jest zajebista. Wg mnie jeden z najlepszych RPG ów jaki powstał. Oprócz tego Gothic do trójki i Dragon Age też wymiata.

Zgon14

2014-12-25, 22:10
@up
k***a chyba zagram skoro tak mówisz o.O

BongMan

2014-12-25, 22:25
W Gothic 3 najlepsze są akcje typu, że wpadasz do miasta i rozpie**alasz sam wszystkich orków i najemników z przysłowiowym palcem w dupie, wychodzisz i zabijają cię trzy wilki...
System walki robił chyba Maciek z Klanu.

W sumie to nawet jeden wilk może cię zaj***ć, nawet pod koniec gry jak kasujesz czarne trolle na kilka uderzeń, bo wilki atakują tak, że nawet nie możesz oddać ciosu.
Celowo, czy Maciek z Klanu?

SharpSe

2014-12-25, 22:46
BongMan napisał/a:

W Gothic 3 najlepsze są akcje typu, że wpadasz do miasta i rozpie**alasz sam wszystkich orków i najemników z przysłowiowym palcem w dupie, wychodzisz i zabijają cię trzy wilki...
System walki robił chyba Maciek z Klanu.

W sumie to nawet jeden wilk może cię zaj***ć, nawet pod koniec gry jak kasujesz czarne trolle na kilka uderzeń, bo wilki atakują tak, że nawet nie możesz oddać ciosu.
Celowo, czy Maciek z Klanu?



No zgadza się. Czwórka to już pod hamburgerów konkretnie zrobiona, przewijając temat Gothic skończył sie na Nocy Kruka i wielu modach które powstały pod niego.

Zgon14 napisał/a:

@up
k***a chyba zagram skoro tak mówisz o.O



Polecam gorąco jeśli jesteś zainteresowany, ja jeszcze grałem ma kartach w opowiadania , TTeż dobra zajawka.

ellsworth

2014-12-25, 22:48
No i jeszcze pierwsze Risen od twórców Gothica była świetne. Dalsze części niestety sp***olili muszkietami i podobnymi bzdurami.

białywęgorz

2014-12-25, 22:50
O k***a jebnąłem :D Ale i tak cała seria jest przewyjebista, i szczerze polecam :)

zip0

2014-12-25, 22:57
Miałem hejcić, ale śmiechłem :)

Ra...........py

2014-12-25, 22:59
Dziki Gon pozamiata w 2015 :D

SharpSe

2014-12-25, 23:19
mataertest napisał/a:

A wiedźminek ch*jki?



Ne grałem więc nie mam odniesienia ale Sapkowskiego zacząlem czytać i kurewsko mnie wciąga. Na razie "Ostatnie życzenie" więc zobaczy się.

AbaddonPL

2014-12-25, 23:22
masz piwo, za heavy'ego z Team Fortress :D

eSeMGie

2014-12-25, 23:32
A ja przeczytałem "placki" :roll:

Plecionkarz

2014-12-25, 23:47
skyrim to świat tak otwarty że aż zamknięty. Niby można dołączyć do wielu frakcji, być wojownikiem, magiem, skrytobójcą, złodziejem, łucznikiem itd. ale decyzja o podjęciu jakiejś drogi nic nie znaczy bo jak się skończy ciąg kilku zadań i jakaś gildia ogłosi cię wybawcą i szefem to nagle robi się nudno i trzeba szukać nowego zajęcia. Nieliniowość fabuły ogranicza się tylko do tego w jakiej kolejności wykona się ciągi zadań. Do tego we wszystkich frakcjach jest się wybrańcem i jedynym człowiekiem który może cośtam zrobić. A do tego mapka z punkcikiem do którego trzeba się udać żeby ukończyć kolejny etap zadania. Zero myślenia.

Gothic 1,2,nk. To co innego. Fabuła od początku nie udaje, że jest nieliniowa: ucieknij z więzienia, pokonaj smoki itd. Ma za to coś innego. Ludzie w świecie gry nie są sztywnymi statystami mającymi mówić w kółko: oh wybrańcze, w tobie nasza jedyna nadzieja lub zaraz cię zabiję. Na początku jest się żółtodziobem który zginie jak pójdzie sam do lasu albo dostanie srogi wpie**ol i zostanie okradziony jak źle poprowadzi dialog. Minie sporo czasu zanim można będzie zapuścić się na niebezpieczne tereny, komuś grozić, rozstawiać po kątach palladynów. Zwykli wieśniacy nie będą gadać pierdół w stylu: ocal nas bohaterze tylko zaczepią i opowiedzą o tym jak im ch*jowo i komu chcą pogruchotać szczękę. Sam bohater podchodzi z rezerwą do swoich misji, prędzej powie, że ma w dupie przeznaczenie i chce przepuścić kasę w burdelu niż wygłosi pompatyczny monolog. Progres postaci daje satysfakcje. Pierw ork załatwiał nas jednym strzałem i musieliśmy sp***alać a na koniec gry całe hordy tępimy deszczem ognia idąc sobie spacerkiem.

Gothic 3 to gra tak skopana, że na najnowszych komputerach wolno się ładuje, historia z dupy która nie ma sensu jeżeli robi się zadania nie w tej kolejności jaką przewidzieli twórcy. A na koniec całą wojnę się wygrywa w pojedynkę.

Gothic 4 to już nie rpg tylko hack&slash. Jak odkryłem że nie trzeba każdego pokonywać żeby przejść to biegłem przed siebie a za mną 50 pająków które znikały jak ładował się nowy poziom. Gra wygląda jak coś co miało mieć zupełnie inny tytuł ale na sam koniec wrzucono kilka postaci z gothica żeby lepiej się sprzedała.

Światełkiem w tunelu był Risen1. Miał system walki z gothica, odświeżoną grafikę, podobny styl prowadzenia fabuły, fajna gra. Ale drugą część skaszanili, walka to naciskanie na ślepo jednego guzika i albo się wygra albo nie. Gra o piratach w której nie pływa się statkiem.

Fajną grą jest Evil Islands stworzoną przez rusków w 2001. Dużo trzeba się niekiedy napocić, namyśleć a wszystko ubrane w klimatyczną grafikę i muzykę jakiej nie ma w żadnej grze.

Matilon

2014-12-25, 23:51
mataertest napisał/a:

A wiedźminek ch*jki?



Wiedźminek to według mnie podstawa dla każdego polskiego gracza, nawet jeśli ktoś nie lubi gatunku to powinien włączyć by zobaczyć jakie zajebistości są w stanie tworzyć Polacy (gdy tylko nie piją, khe khe) albo dla świetnych dialogów :ok:
http://https://www.youtube.com/watch?v=uzSmGtxEw_s