18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Skala miłości

pazuzu • 2017-06-01, 12:11
Z okazji dnia dziecka możecie ocenić na poniższej skali jak bardzo kochacie swoje dziecko :)


Al...........go

2017-06-01, 12:20
jako 10 powinni być polscy księża. Reszta pedofilii przy nich to mocne 7.

~Velture

2017-06-01, 12:24
AleDlaczego napisał/a:

jako 10 powinni być polscy księża. Reszta pedofilii przy nich to mocne 7.


Nie znam osobiście ani jednej osoby która była molestowana przez polskiego księdza...
Znam za to osobę która była molestowana wiele lat przez rabina a jego rodzice jak się o tym dowiedzieli to nic z tym nie robili aby rabe nie miał problemów bo to mądry człowiek i popełnił tylko błąd.
A spośród wszystkich znajomych mam tylko 3 żydów... z czego dwie to kobiety... i nie mam konta na fejsie itp. więc każdą osobę znam osobiście... także tego... i to nie księża ssą fiuty podczas obrzezania... :kawa:

Wiewór

2017-06-01, 12:29
Velture napisał/a:


Nie znam osobiście ani jednej osoby która była molestowana przez polskiego księdza...
Znam za to osobę która była molestowana wiele lat przez rabina a jego rodzice jak się o tym dowiedzieli to nic z tym nie robili aby rabe nie miał problemów bo to mądry człowiek i popełnił tylko błąd.
A spośród wielu znajomych mam tylko 3 żydów... z czego dwie to kobiety... także tego. :kawa:


To poczytaj wiadomości. Tylko nie te reżimowe.
W wiadomościach jest codziennie o j***niu dzieci przez księży.

Podporucznik_Bao_Bao

2017-06-01, 13:23
Abraxus napisał/a:


To poczytaj wiadomości. Tylko nie te reżimowe.
W wiadomościach jest codziennie o j***niu dzieci przez księży.



O jakim j***niu ty mówisz ? Przecież oni tylko pomagają zamieszkać Jezuskowi w sercach dzieciaków :doggy:

gustav665

2017-06-01, 13:24
ja to wole na Papieża: małe dziewczynki z warkoczykami

do...........ka

2017-06-01, 13:28
10, ale bez tego całego cyrku z blond peruką.

~Velture

2017-06-01, 15:31
Cytat:

W wiadomościach jest codziennie o j***niu dzieci przez księży.


No to daj mi... czy ja wiem ile... no daj mi za 3 linki o j***niu dzieci przez polskich księży z ostatnich 3 miesięcy. Tak wiesz aby ciebie nie zgasić za mocno i nie z 3 ostatnich dni jak tak jebią codziennie to ułatwiam zadanie i tylko 3 przypadki z 3 miesięcy abyś mi udowodnił, że przynajmniej raz na miesiąc.

FralTral

2017-06-01, 17:53
Velture@
Nie znam żadnego rabina, ale znam osobe molestowana przez ksiezy.

~Velture

2017-06-01, 17:57
FralTral napisał/a:

Velture@
Nie znam żadnego rabina, ale znam osobe molestowana przez ksiezy.


A ja znam księdza molestowanego przez dzieci :amused:

Kacu63

2017-06-01, 18:14


spoiler

BrianGriffin

2017-06-01, 19:43
Velture napisał/a:

Nie znam osobiście ani jednej osoby która była molestowana przez polskiego księdza...



Nie znam osobiście ani jednej osoby, która we Francji czy Niemczech była zaatakowana/zgwałcona przez imigrantów.

:kawa:

~Velture

2017-06-01, 20:01
BrianGriffin napisał/a:



Nie znam osobiście ani jednej osoby, która we Francji czy Niemczech była zaatakowana/zgwałcona przez imigrantów.

:kawa:


Nie znam OSOBIŚCIE ani jednego mężczyzny który wkładałby tobie penisa w odbyt. :kawa:

BrianGriffin

2017-06-01, 21:31
Nie wciągaj mnie w swoje rodzinne relacje :roll: