18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skąd ISIS ma hajs?

NiedźwiedzioGłowy • 2015-11-25, 13:11
Sprzedaż ropy wre, nie podano tu co prawda gdzie ropa trafia dalej (usa, izrael, europa), ale jest przynajmniej początek.



Nikomu nie zależy na tym, by syryjska ropa była znów sprzedawana w normalnych cenach, oprócz rosji :P

pinkie222

2015-11-25, 13:53
Ale się obudzili. Dopiero wujek Putin musiał zacząć eliminować cysterny i markety, by zaczęli o tym mówić, wcześniej sami czerpali na tym profity. Banda żydowskich hipokrytów.

darekrei

2015-11-25, 18:52
ja tu nic nie widze...

Essent

2015-11-25, 19:38
Za szybko obrazki lecą,nie widać cycków...

Tamtaramtam

2015-11-25, 20:34
Putin jesteś wielki. Ju es ej to jest gej

tranzystor

2015-11-25, 21:45
Coraz lepszej jakości są te amerykańskie propagandówki. W Polsce jest już spora liczba oszołomów, którzy wierzą, że ISIS stworzyli Ruscy, żeby teraz z nimi walczyć i robić problemy sprzyjającemu im Asadowi. Ale czego się spodziewać po narodzie zpiździałych hipsterów zapuszczających obleśne brody i jebiących pół słoika żelu na łeb.

bet1

2015-11-25, 21:46
putin mowiacy na konferencji ze isis jest sponsorowane z krajow z g20 rozp***zielil systemikson

an...........ad

2015-11-26, 10:45
Erdogan musiał ładnie stracić kasy z tych cystern co je Rosjanie rozwalili, ta dziecinna zagrywka z zestrzeleniem samolotu to strzał w kolano Turcji.

werewolfer

2015-11-26, 14:17
Gdyby w Syrii nie bylo ropy to IS juz dawno by nie istniało

szerLucjan

2015-11-26, 14:45
taaaaa jasne. USA to całe zło świata. Putin i rosja tacy dobrzy wow. Mieliśmy przykład 50 lat dobroci rosyjskiej

Azzazel

2015-11-26, 15:18
Pewnie, kupowanie ropy od terrorystów i przemycanie jej przez całe morze śródziemne i ocean na małych tankowcach ukrywających się przed patrolami to najwygodniejszy sposób dla USA na pozyskiwanie tego surowca.

Ropę od terrorystów skupują tureccy i południowo-rosyjscy oligarchowie, "piorą" i sprzedają na zachód jako rosyjską/saudyjską. Żadnemu "krajowi" taki interes by się nie opłacał bo te kilkanaście milionów zysku to dla USA chociażby groszowe sprawy, a na wojnie domowej na bliskim wschodzie i tak stracili już miliardy.

prtnprtcl

2015-11-26, 15:24
tak samo @szerLucjan 76 lat temu mieliśmy przykład dobroci niemieckiej ja pie**ole co za bessęsu wniosek

jackalski

2015-11-26, 15:44
prtnprtcl napisał/a:

tak samo @szerLucjan 76 lat temu mieliśmy przykład dobroci niemieckiej ja pie**ole co za bessęsu wniosek



Niemcy napadli 1. września frontalnie, 17. września Rosja wbiła nam nóż w plecy. Niemcy naszych oficerów wysyłali do Oflagów, gdzie byli traktowani zgodnie z Konwencją Genewską*, Rosjanie do lasu pod Katyniem.

* - sowieci mają zadrę, bo Niemcy nie stosowali wobec ich oficerów podobnych zasad. Tyle, że Sowieci konwencji nie ratyfikowali...

[nie bronię hitlerowców, ale sowieci są ich warci].

A co do różnicy pomiędzy okupacjami to najlepiej to powiedział Smoleń:

pi...........ja

2015-11-26, 16:47
pinkie222 napisał/a:

Dopiero wujek Putin musiał zacząć eliminować cysterny i markety, by zaczęli o tym mówić, wcześniej sami czerpali na tym profity

Szczególnie kupujący ropę za pół ceny Turcy, którzy dziwnym trafem zestrzelili rosyjski samolot w ciągu kilkunastu sekund jego pobytu w ich przestrzeni. Zadziwiająca szybkość tych wszystkich narad na wysokim szczeblu.

4h...........ch

2015-11-26, 16:51
Nie zdziwiłbym się gdyby to Ameryka kupowała tą ropę