18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

damianek222

2013-10-27, 20:32
Mam to samo... Mieszkam w 4-piętrowcu i jakaś debilka wypuszcza psa na dól, ale zanim się ta gruba parówka zbierze i otworzy drzwi to już jest nasikane.

KMD

2013-10-27, 21:15
-Co pan robi?

-A sram! Jak Pani pies!

mare30ks

2013-10-27, 21:16
dlatego na zwierzeta w miescie ( w bloku zwlaszcza)powinno byc pozwolenie. a nie jeden debil z drugim pod wplywem kaprysu/mody/dzieciaka kupuje psa ktory po 2 dniach sie nudzi i albo go wypie**alaja za miasto albo trzymaja cale dnie w domu i czasem na srake wyprowadzaja

BrunerOvned

2013-10-27, 21:26
Zwróciłem dwa razy uwagę jednemu takiemu z mojego bloku, że winda nie jest od szczania - wspominając przy okazji, że nie sra się psem do piaskownicy. Nie pomogło.

Zrobiłem dwa zdjęcia telefonem, jak pies (dog harlekin) wali kloca przy piaskownicy. Wpadli goście, wj***li mandat i się uspokoił. Potem jeszcze wysmarowałem idiocie drzwi psim gównem i teraz sąsiedzi się cieszą, że skończyły się czasy zaszczanych wind.

Czyste sk***ysyństwo trzeba tępić ogniem i żelazem, jak po dobroci się nie da.
Działa też na ciapatych.

artur_sz13

2013-10-27, 21:35
Na w/w to chyba świńska krew a nie psie gówno nieprawdaż? :)

BrunerOvned

2013-10-27, 21:44
flightmen13 napisał/a:

chyba kozia krew :D


Czyli dla szmatogłowego krew dziewicy 8-)

ellsworth

2013-10-27, 22:00
mare30ks napisał/a:

dlatego na zwierzeta w miescie ( w bloku zwlaszcza)powinno byc pozwolenie. a nie jeden debil z drugim pod wplywem kaprysu/mody/dzieciaka kupuje psa ktory po 2 dniach sie nudzi i albo go wypie**alaja za miasto albo trzymaja cale dnie w domu i czasem na srake wyprowadzaja


Pewnie k***a! Jeszcze milion pozwoleń, zezwoleń i nakazów wymyśl, bo za mało biurokracji mamy i trzeba znaleźć miejsca pracy dla kolejnego pierdyliona urzędników.

mare30ks

2013-10-27, 22:48
@up jak sie kiedys przejdziesz chodnikiem zasranym tak ze ciezko jest postawic krok bez wdepniecia, albo bedziesz chcial usiasc na trawniku bez zastanawiania sie czy w trawie nie ma psiej sraki to moze zrozumiesz :roll: chociaz moze u ciebie na wsi to normalne i nie zwracacie na gowna uwagi bo na kazdym kroku omijacie krowie sraki o promieniu metra

nawet do tego sobie polityke potraficie dorobic, rozumiem, ze w twoim wymazonym kraju-systemie bedzie mozna wejsc komus do mieszkania nasrac na dywan i wyjsc. i bedzie ok bo przeciez jak ktos mi czegos zabrania to jest to komuna :roll:

gorbaczow7

2013-10-28, 08:19
@up

h*j w dupe tej obleśnej babie z obrazka

American78

2013-10-28, 08:46
I tak wszyscy wiedzą że ch*ja zrobisz. Zaj***łeś fotkę i szybko zabrałeś kartkę żeby nikt cię nie zobaczył że coś w windzie przyklejasz.