18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Siedziba JSW broniona jak twierdza.

Boczux • 2015-02-09, 21:08

Tak Policja uniemożliwiła wejście do siedziby spółki,w której 52% udziałów ma Skarb Państwa,zarządana przez szwagra Pawlaka.

zonk

2015-02-09, 21:11
Jak się tępe krety nie potrafią zachować to trzeba lać gnoi.

grubystefan

2015-02-09, 21:12
Swoją droga to p*zdy z tych górników. Jest i tam ze 3 setki. Zmietli by ich z palcem w dupie!

takija

2015-02-09, 21:33
Wodą ich na mrozie haha :D

imegas

2015-02-09, 21:34
A ja osobiście to lałbym i patrzył czy puchnie równo, od przywileje w dupach im się poprzewracało barbarki 13 i 14 i dodatki węgiel za darmo itp itd pensja z kosmosu 5 dni w tygodniu bo sobota to bee i fuuu pracować no k***a jego mać. A wszystko przez związki zawodowe jak kopalnia prywatna to i jakoś zyski ma i bez związków i 6 dni w tygodniu czas pracy i żony też pracują a nie święte krowy leżą na kanapie i płaczą że na ślonsku to ino chłop pracuje baba domem i dziećmi się zajmuje a my mamy zapie**alać tak? Ale to ch*j rolnicy dzisiaj S8 w Porosłach zablokowali mendy j***ne nieroby kredytów ponabierali ciągniki za pół darmo kupili warte 200tyś żeby tylko jeden i jeszcze im mało a ja musze płacić 1000zł Zusu i k***a doj***li mi 600zl za światło od nowego roku i ciekawe co z podatkiem gruntowym a te ch*je płacą 166zł Krusu i płaczą że im źle.

ziehzeit

2015-02-09, 21:40
@imegas

Czemu obwiniasz za to rolników/górników, a nie partie rządzącą.

Bugini

2015-02-09, 21:44
@ziehzeit dokładnie, najgorszym wrogiem kraju jest rząd, j***ć jakieś wewnętrzne wojenki, podzielili Polaków na PIS i PO, na górników, Warszawiaków, wykształciuchów, związkowców jeden ciśnie drugiego a partie przy korycie te same od lat

NieWiemZeWiem

2015-02-09, 21:53
j***ć związki zawodowe ale zawsze przy strajkach zastanawia mnie, dlaczego 5 krotnie większa grupa ludzi po prostu nie wleci w policjantów. Będzie taki tłum, taki ścisk że nie będą mieli jak pałować...wtedy wystarczy łapać za ręce i nogi i ch*j. Jakby cała grupa się rozpędziła i wjechała w to gówno pod drzwiami.... miałbym co oglądać

imegas

2015-02-09, 21:57
@ziehzeit nie partie rządzącą tylko my jesteśmy za to odpowiedzialni zaczynając od naszych rodziców co dali się wyr*chać przez agenta BOLKA i OKRĄGŁY STÓŁ sprzedali Polskę za psi ch*j i tak od 25 lat jak j***ne lemingi łykami kit o drugiej Japonii , Irlandii słońca Peru i inne pierdoły i od 25 lat te same mordy w Rządzie tylko nazwy partii zmieniają i od 25 lat powtarzanie nie ma na kogo głosować i wiecznie źle wiecznie afery i co ? I GÓWNO to wszystko nasza wina nie dojrzeliśmy do demokracji.

IRONiczny

2015-02-09, 22:01
I bardzo, k***a, dobrze. Skoro skarb państwa jest głównym udziałowcem, czyli to POLACY są głównym udziałowcem to firma ma przynosić zyski, a nie być rozpie**alana przez kilku debili którzy potrafią podjudzić ludzi do strajku. A właściciel działa przez radę nadzorczą która przed nim odpowiada. Pracownicy mają gówno do gadania do rady i prezesa. Za dużo luzu związkowcy dostali i teraz popie**oliło im się w główkach żeby żądać zwolnienia prezesa który stara się działać na rzecz właściciela a nie ulega związkowcom.

~Angel

2015-02-09, 22:04
NieWiemZeWiem napisał/a:

dlaczego 5 krotnie większa grupa ludzi po prostu nie wleci w policjantów



a co zawinili policjanci, że ktoś ma ich napie**alać?
Robią to co do nich należy - dostali rozkaz pilnowania i ochrony obiektu więc będą wykonywać swoją pracę jak najlepiej.

Każdy kto podniesie łapsko na funkcjonariusza wykonującego swoje obowiązki powinien zgnić w pierdlu.