18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sesja rady miasta Oldham w Anglii

Zadi_ • 2017-08-12, 12:39
Imam, wraz z resztą gawiedzi, wznosi modły do allaha.
Rozdział religii od państwa, laicyzacja i takie tam.
:idzwch*j:

AN...........or

2017-08-12, 20:48
Patrzcie dokładnie jak to wygląda, bo nasz też to czeka, i ch*ja ludzie zrobią, nikt nic nie zrobi, to nie te czasy że jak ludzi coś wk***iło to szli z widłami i robili porządek. Teraz każdy bedzie grzecznie mlaskał i dupe wylizywał hebanowym.

BrianGriffin

2017-08-12, 22:06
mansonszatan napisał/a:

@up
osobiście wolę Rydzyka, moherowe berety, pielgrzymki (blokujące mi w maju i sierpniu miasto przez kilka dni), dzwony na mszę od 7 do 13 rano w niedzielę niż strach, że wyjdę do klubu, pubu, na mecz czy pospacerować po promenadzie i zostanę rozerwany bombą czy przejechany autem przez pojeba :hitler:



No widzisz, a ja nic nie wole. Spalić w piecu każdą religię.

Ciamon

2017-08-12, 23:11
Mieszkam w Oldham i powiem wam że są tu dwie największe dzielnice, Chadderton i Royton. Chadderton to istna mułzumanska dzielnica ale w Rotyton jest bardzo "biało". Ale mogę powiedzieć że gorzej mają w mieście obok w Rochdale bo tam to jest istny ciapaland.

Litt

2017-08-13, 00:10
Maxi96, rzeczywiście zasrany kraik z ohydną historią gdzie dziwolągi z rodziny królewskiej mnożą się z kuzynami, ludzie bez zębów biją pokłony przed jakąś starą babą, kibice zabijają się maczetami, stosunki społeczne przypominają te sprzed 200 lat jest "stolicą kultury i postępu". Już wolę ten islam niż brytyjczyków.

Allin23

2017-08-13, 04:10
Cytat:

Już wolę ten islam niż brytyjczyków



Ty jestes poważnie pie**olnięty. Może się gdzieś zgłoś bo zagrażasz niewinnym ludziom w około ciebie...

Wiewór

2017-08-13, 12:43
śmieszni k***a jesteście. A u nas w sejmie to inaczej? Wiszący krzyż obrażający Konstytucję RP.
Modlitwę o deszcz pamiętacie?
Nie wiem co się dzieje z UK. Ten kraj był potęgą dzięki doskonałemu racjonalnemu zarządzaniu. Między innymi właśnie ustalili jasne zasady gry dla chrześcijan.
Nagle robią coś absolutnie przeciwnego i zaczynają popuszczać innej religii :|

b0r000

2017-08-13, 19:51
Maxi96 napisał/a:

Na naszych oczach upada zachód, niegdyś stolica kultury i postępu dziś oddział zamknięty.

pedofile mordercy idioci geje lesby...

Ktoś powinien pie**olnąć w to atomówką.
:plzdie:



Niech pie**olnie dwie, przynajmniej może wyjdzie z tego druga Japonia. :amused:

gustav665

2017-08-14, 01:43
Maxi96 napisał/a:

@gustav665 @argeusz Się odezwały troll konta.

Bym wam coś odpisał ale nie chce się zniżać do takiego poziomu.

troll konto? Chłopie tak ci śpieszno do piachu, że chcesz aby ktoś odpalił atomówkę w anglie? to jest domino