18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zbijok

2015-02-25, 21:18
@Sonal, ty pewnie całe życie w luksusach, jak ruszasz dupe z domu to hotele ***** ta?
Strzyka mi coś w kolanie, jak widzę, że ktoś w ten sposób krytykuje(pewnie) uczciwie pracujących ludzi, bo z niego to myljoner jest, k***a testoviron po prostu drugi.

zydzyd

2015-02-25, 21:52
fajny bobasek :D

UBcjaPOLSKA

2015-02-25, 22:03
Jaki k***a smarkacz niewychowany... Pewnie mamusia ojcu zabraniała dupę sprać, bo synalek jedynalek, a potem taka k***a niewdzięczna wyrosła. Stary ma po prostu wyj***ne - niech się stara martwi - synka se bezstresowo wychowała, to ten nie dość, że arogancki, to starszą ma czelność wk***iać, robić sobie jaja i nagrywać, a ta mu pewnie żarcie robi, bo jakoś musi skończyć zawodówkę, ale nie ma złudzeń - synek nie nada się do żadnego zawodu, bo jest debilem, niech jak najszybciej wypie**ala z haty - i się jej nie dziwie.

Starsi zrobili sobie jedno dziecko - bogatsi o doświadczenia - jakich błędów nie popełniać, jednak jebnięta matka zrobiła sobie bachora, stary już do tego stopnia sterroryzowany przez lata starań uporczywie amortyzowane przez nadopiekuńczą matkę, że ta, dochodzi do wniosku, że k***a za dużo na tamtego krzyczała.


PATOLOGIA!

Stary już się w ogóle nie miesza - dlatego ma wyj***ne na muzykę - jest głośna - nie słyszy jej pie**olenia. h*j, usłyszał, że idzie - odburknął na prędce - bo co miał zrobić. To odruch wyrobiony przez tysiące razy usłyszane "a Ty czemu nic nie robisz". Burknie, co mu tam, syn go i tak ma dupie, ale przynajmniej ma ze starą spokój - niech się sama ze smarkaczem użera - i ma upragniony spokój ducha - bo wie, że stara mu da spokój. A jeśli nie - to tylko trochę go powk***ia, bo ten ją szybko zgasi - "przecież mówiłem mu, że ma ściszyć", a ta nawet nie zacznie się wk***iać, bo wie, że syn to debil po ojcu - więc szkoda zachodu - i tak nie zrozumie.

amplidude

2015-02-25, 22:14
@up

Ale Ty jesteś głupi :-D

Chrumczoł

2015-02-25, 22:17
@up, ale 2up ma po części rację, bo z ryja to taki typowy uczeń zawodówki :D

Reseller

2015-02-25, 22:20
UBcjaPOLSKA, "To odruch wyrobiony przez tysiące razy usłyszane "a Ty czemu nic nie robisz" " a ciekawe skąd wiesz, jak się taki odruch wyrabia.
Robisz bezsensowną gównoburzę.

Gharotief

2015-02-25, 22:45
To jest typowa polska katolska patologiczna rodzina, dysfunkcyjna w kazdym aspekcie, niezsocjalizowana, brak wiezi... Szkoda pisac.

Edukowac ludzi mlodych, za 40 lat moze bedzie normalne pokolenie mlodych, a starzy beda wyedukowani.

morderuk

2015-02-26, 13:01
O profesorowie psychologii juz wydali opinie na temat calej rodziny i 5 pokolen wstecz na podstawie pol minutowego filmu.

@UBcja
Jak ja sie k***a ciesze ze nie wychowywalem sie w takim domu jak ty i nie jestem tak smutna, aspoleczna, nielubiana i powszechnie nieakceptowana przez rowiesnikow sp***olina. Kija w dupie wszystkim w domu wsadzic, nie sluchac muzyki, zapie**alac jak w zegarku i najlepiej to sie nie usmiechac, bo jeszcze obrazi sie matke albo ponizy.